Gryna.pl


Najnowsi uzytkownicy

Fajne Gry Dla Chlopców. Gry Po Szkole i Super Darmowe Gry Dla Dzieci 5289 gier

Transport Zombie

Ocena gry

Gra Transport Zombie to gra polegająca na tym abyś wsiadł za kierownicę traktora i przetransportował zombie w określone miejsce.Musisz zrobić to jak najszybciej.Strzałkami zagraj.


Trzymające się potworki

Ocena gry

Wyeliminuj wszystkie potworki, które trzymają się razem.Musisz klikać w takie miejsca, gdzie jest co najmniej trzy takie same potworki.Oczyść całą planszę.Graj myszką komputerową.


Wydostań się z wieży

Ocena gry

Kolejna gra zręcznościowa w której będziemy musieli wydostać się z wieży.Zrób to w jak najkrótszym czasie gry i wydostań się jak najwyżej wieży.Pomoże ci w tym myszka komputerowa.


Wyścigi mini autek

Ocena gry

Ścigaj się mini autkami na torze.Pokaż swoje umiejętności.Pokonaj każdego ze swoich przeciwników.Dotrzyj pierwszy na metę.Graj za pomocą strzałek.Miłej gry życzmy.Wygraj!.Gra inwazja Zombie

Ocena gry

Gra inwazja Zombie to bardzo fajna gra w której głównym celem jest pokonać wszystkich zombie.Zrób to w jak najkrótszym czasie gry.Poruszasz się strzałkami oraz z,x,c-zmiana broni, spacja-strzał/atak.


Gra szalony pies

Ocena gry

Pokonaj razem z psem złych kosmitów.Strzelaj z pistoletu i trafiaj w złych kosmitów, którzy zaatakowali świat.Myszką komputerową poradzimy sobie w tej grze.


Uratuj święta

Ocena gry

Poruszamy się w tej grze małym kucykiem i musimy uratować Święta Bożego Narodzenia.Postaraj się i uratuj święta.Pokonaj przeciwników i dotrzyj do mety w jak najkrótszym czasie gry.Grasz strzałkami oraz z-skok,x-atak.


Misja snajpera

Ocena gry

W tej grze wcielamy się w snajpera, który musisz wykonać tajne misje i pozabijać ludzi.Musisz zobaczyć, którego człowieka masz zabić i wykonaj to za jednym strzałem.Strzelaj za pomocą myszki komputerowej.


Dynamiczna bijatyka

Ocena gry

Pokaż swoje umiejętności w biciu się.Zagraj w grę bijatykę i udowodnij że jesteś najlepszym graczem i pokonaj wszystkich twoich przeciwników.Możliwość grania we 2 graczy.Gracz 1 sterowanie w,a,s,d oraz atak j,k.Gracz 2 Strzałki oraz cios Alt,Ctrl


Zbuduj kolejkę górską

Ocena gry

Twoim zadaniem w tej grze jest zbudować kolejkę górską.Masz bardzo wile elementów kolejki górskiej i to właśnie z nich musisz wybudować kolejkę górską.Do gry używaj tylko strzałek.


Obroń wieże przed wrogami

Ocena gry

Wciel się w obrońcę, który broni wieży.Musisz obronić swoją wieże budując działa oraz strzelając do przeciwników.Nie pozwól aby zniszczyli twoją wierzę.Strzałkami i myszką grasz.


Kosmiczna platformówka

Ocena gry

Zagraj w kosmiczną platformówkę i pokonaj jak naj więcej plansz.Zbieraj także czerwone lizaki oraz uważaj na potworki.Graj strzałkami.


Ubierz księżniczkę

Ocena gry

Wybierz jak najładniejsze ubrania dla księżniczki i ubierz ją w nie.Masz do wyboru bardzo wiele ubrać więc na pewno uda ci się wybrać jakieś ładne ubrania.Myszką ubieraj.


Kucyki My little Pony

Ocena gry

Zrób paczki kucykom Little Pony.Pakuj takie paczki jakie pokazują się na każdym z pudełek na paczkę.Wrzucaj lizaki i inne smakołyki.Myszki używaj do grania.


Wyszuiwarka gier

Popularne gry

 • Z wszystkich kategorii
 • Gra lekcja gotowania

  Gra lekcja gotowania

  Oglądana: 278292 ocena: 8.38

 • Ben Ten na motocyklu

  Ben Ten na motocyklu

  Oglądana: 261369 ocena: 6.56

 • Cymber-Graj Myszka Miki i Goofi

  Cymber-Graj Myszka Miki i Goofi

  Oglądana: 215658 ocena: 7.00

 • Gra zygzak mcqueen

  Gra zygzak mcqueen

  Oglądana: 190882 ocena: 7.71

 • Gra symulator autobusu

  Gra symulator autobusu

  Oglądana: 173676 ocena: 9.77

 • Gra w zbijanego Tom i Jerry

  Gra w zbijanego Tom i Jerry

  Oglądana: 163197 ocena: 9.32

 • Najnowsze pryskające bańki

  Najnowsze pryskające bańki

  Oglądana: 129994 ocena: 10.00

 • Gra z kurczakiem

  Gra z kurczakiem

  Oglądana: 121599 ocena: 9.71

 • Ogień i woda

  Ogień i woda

  Oglądana: 95838 ocena: 9.00

Reklama

cookie