Gryna.pl


Najnowsi uzytkownicy

Fajne Gry Dla Chlopców. Gry Po Szkole i Super Darmowe Gry Dla Dzieci 5300 gier

Gra boks

Ocena gry

Pokaż swoje umiejętności walki na ringu bokserskim.Pokonaj przeciwnika.Wykonuj jak najlepsze ciosy, które będą dobijały przeciwnika.Strzałkami poruszamy się oraz spacja atak.


Statki kosmiczne

Ocena gry

Podbij kosmos.Grając małym tatkiem kosmicznym musisz się postarać i podbić kosmos.Zabij wszystkie statki kosmiczne, które staną ci tylko na drodze do celu.Graj myszką lub strzałkami.


Wojna patyczaków

Ocena gry

Wciel się w jednego z patyczaków i staw bitwom czoło.Musisz wygrywać walki ze swoimi przeciwnikami.Graj jak najlepiej w tej grze.Graj w,a,s,d oraz j,k,l.Miłej gry życzymy.


Wyścigi monster trucków

Ocena gry

Wciel się w najlepszego kierowcę monster trucków i wygrywaj wszystkie wyścigi.Wyścig nie jest łatwy, ponieważ mamy do pokonania bardzo wile trudnych przeszkód.Graj strzałkami.Rozgnieć kurczaki

Ocena gry

Twoim zadaniem w tej grze jest rozgnieść kurczaki.Musisz wypełnić to zadanie w jak najkrótszym czasie gry.Graj używając tylko myszki komputerowej.


Kosmiczna platformówka

Ocena gry

Poruszaj się stworkiem i postaraj się pozbieraj jak najwięcej zielonych gwiazdek.Musisz zebrać jak najwięcej.Graj za pomocą w,a,s,d.


Ubierz królową mody

Ocena gry

Ubierz królową mody w jak najmodniejsze i najładniejsze ubrania, które będą hitem na rynku.Zrób makijaż i pomaluj oczy.Graj myszką komputerową.


Samochód twoich marzeń

Ocena gry

W tej grze musisz z tuningować samochód jak najładniej.Wybieraj kolory samochodu oraz naklejki i tuninguj auto jak najlepiej żeby wyglądało.Graj myszka komputerową.


Kolorowanka Sonic

Ocena gry

Pokolorujmy w tej grze bardzo ładną kolorowankę z Sonickiem.Postaraj się i wybierz jak najładniejsze kolory i pokoloruj Sonika.Graj używając do grania myszki komputerowej.Miłego kolorowania życzymy.


Ubierz Dragon Balla online

Ocena gry

W tej grze będziemy ubierać Gragon Balla.Wybierz jak najładniejsze ubrania oraz jego sylwetkę też możecie zmienić.Postaraj się aby wyglądał jak najlepiej.Myszką ubierasz.


Szachy online

Ocena gry

Zagraj w szachy online.Pokonaj każdego z twoich przeciwników, z którymi będziesz toczył/a pojedynki jeden na jednego.Graj używając do tej gry tylko myszki komputerowej.


Transport Zombie

Ocena gry

Gra Transport Zombie to gra polegająca na tym abyś wsiadł za kierownicę traktora i przetransportował zombie w określone miejsce.Musisz zrobić to jak najszybciej.Strzałkami zagraj.


Trzymające się potworki

Ocena gry

Wyeliminuj wszystkie potworki, które trzymają się razem.Musisz klikać w takie miejsca, gdzie jest co najmniej trzy takie same potworki.Oczyść całą planszę.Graj myszką komputerową.


Wydostań się z wieży

Ocena gry

Kolejna gra zręcznościowa w której będziemy musieli wydostać się z wieży.Zrób to w jak najkrótszym czasie gry i wydostań się jak najwyżej wieży.Pomoże ci w tym myszka komputerowa.


Wyszuiwarka gier

Popularne gry

 • Z wszystkich kategorii
 • Gra lekcja gotowania

  Gra lekcja gotowania

  Oglądana: 278601 ocena: 8.38

 • Ben Ten na motocyklu

  Ben Ten na motocyklu

  Oglądana: 261652 ocena: 6.56

 • Cymber-Graj Myszka Miki i Goofi

  Cymber-Graj Myszka Miki i Goofi

  Oglądana: 216566 ocena: 7.00

 • Gra zygzak mcqueen

  Gra zygzak mcqueen

  Oglądana: 191402 ocena: 7.71

 • Gra symulator autobusu

  Gra symulator autobusu

  Oglądana: 174671 ocena: 9.77

 • Gra w zbijanego Tom i Jerry

  Gra w zbijanego Tom i Jerry

  Oglądana: 163516 ocena: 9.32

 • Najnowsze pryskające bańki

  Najnowsze pryskające bańki

  Oglądana: 133480 ocena: 10.00

 • Gra z kurczakiem

  Gra z kurczakiem

  Oglądana: 121916 ocena: 9.71

 • Ogień i woda

  Ogień i woda

  Oglądana: 96265 ocena: 9.00

Reklama

cookie