Gryna.pl


Najnowsi uzytkownicy

Fajne Gry Dla Chlopców. Gry Po Szkole i Super Darmowe Gry Dla Dzieci 5353 gier

Obroń swoją wioskę

Ocena gry

Postaraj się i obroń swoją wioskę przed przeciwnikami, którzy ją atakują.Nie pozwól aby rozburzyli twoją wioskę.Graj za pomocą myszki komputerowej.Miłej gry.


Samotny pingwinek

Ocena gry

Dotrzyj samotnym pingwinkiem do jego ukochanej pingwinki.Uważaj na wszystkie przeszkody i dotrzyj jak najszybciej do niej.Graj za pomocą strzałek.


Gra wyjdź z labiryntu

Ocena gry

Musisz wyprowadzić kulkę z labiryntu. Ale to nie takie proste na początku musisz pozbierać wszystkie elementy a na końcu klucz i wtedy otworzą się drzwi do wyjścia.Graj strzałkami.


Pokonaj Zombie

Ocena gry

Masz do dyspozycji broń palną.Za pomocą tej broni musisz pozabijać wszystkich zombie, którzy cię atakują.Nie poddawaj się daj z siebie wszystko.Myszką strzał,strzałki- poruszanie się.Gra pinball

Ocena gry

Gra pinball to bardzo fajna gra w której mamy możliwość postrzelania z pinballa.Musisz trafiać w zółte buźki z uśmiechem.Każde trafienie daje ci 20 punktów.Gra za pomocą myszki komputerowej.


Gra hokej na lodzie

Ocena gry

Zagraj w hokeja na lodzie.Wygraj jak najwięcej meczy w hokeja ze swoimi przeciwnikami.Nie pozwól aby przeciwnicy cię ogrywali.Daj z siebie wszystko.Graj myszką oraz W,A,S,D.


Rozwal autem przeszkody

Ocena gry

Twoim zadaniem w tej grze jest rozwalić autem przeszkody.Postaraj się i porozwalaj jak najwięcej przeszkód w tej grze, które spotkają cię w drodze do mety.Graj strzałkami.


Dwa zwierzaki

Ocena gry

Dwa zwierzaki to kolejna gra logiczna w której głównym zadaniem jest wyeliminować jednego hipopotama.Uważaj aby jednej hipopotam spadł na dół to musi być szary a drugi musi zostać.Myszką pograj.


Jazda motorem po pustyni

Ocena gry

Jazda motorem po pustyni to bardzo fajna gierka w której musisz pokonać motorem bardzo wiele trudnych przeszkód na pustyni.Graj używając tylko strzałek do tej gry.


Zwierzęcy weterynarz

Ocena gry

Stań się weterynarzem dla zwierząt.Lecz i opiekuj się zwierzątkami w twojej klinice.Rób i wykonuj zastrzyki jak najlepiej.Graj za pomocą myszki komputerowej.


Przygoda psiaka

Ocena gry

Przygoda psiaka to bardzo fajna gierka z kategorii gry przygodówki w której to twoim zadaniem będzie dotrzeć do mety małym pieskiem.Graj za pomocą strzałek oraz spacji-skok.


Rajd zimowy

Ocena gry

Weź udział w rajdach zimowych i postaraj się wygrywać wszystkie wyścigi samochodowe na tym torze.Uważaj, ponieważ jest ślisko.Graj za pomocą myszki komputerowej.


Strzelaj w Zombie

Ocena gry

Poruszajmy się w tej grze samochodem i strzelajmy z Zombie z samochodu.Musisz je wszystkie pozabijać. Postaraj się i pozabijaj je wszystkie jak najszybciej.Graj strzałkami oraz myszką.


Kolorowe kulki

Ocena gry

Wyczuj odpowiedni moment i naciśnij wtedy na kulkę a potem na prostokąt.Celem tej gry jest aby zielona kulka spadłą na zielone pole a czerwony prostokąt na czerwone pole.Myszką zagraj w tą grę.


Wyszuiwarka gier

ZAGRAJ
Gry-Dlachlopcow.pl

Popularne gry

 • Z wszystkich kategorii
 • Gra lekcja gotowania

  Gra lekcja gotowania

  Oglądana: 280613 ocena: 8.38

 • Ben Ten na motocyklu

  Ben Ten na motocyklu

  Oglądana: 263499 ocena: 6.56

 • Cymber-Graj Myszka Miki i Goofi

  Cymber-Graj Myszka Miki i Goofi

  Oglądana: 220994 ocena: 7.00

 • Gra zygzak mcqueen

  Gra zygzak mcqueen

  Oglądana: 194303 ocena: 7.71

 • Gra symulator autobusu

  Gra symulator autobusu

  Oglądana: 180946 ocena: 9.77

 • Gra w zbijanego Tom i Jerry

  Gra w zbijanego Tom i Jerry

  Oglądana: 165923 ocena: 9.00

 • Najnowsze pryskające bańki

  Najnowsze pryskające bańki

  Oglądana: 159032 ocena: 10.00

 • Gra z kurczakiem

  Gra z kurczakiem

  Oglądana: 124395 ocena: 9.71

 • Ogień i woda

  Ogień i woda

  Oglądana: 98780 ocena: 9.00

Reklama

cookie