Gryna.pl


Najnowsi uzytkownicy

Fajne Gry Dla Chlopców. Gry Po Szkole i Super Darmowe Gry Dla Dzieci 5341 gier

Strzelaj w Zombie

Ocena gry

Poruszajmy się w tej grze samochodem i strzelajmy z Zombie z samochodu.Musisz je wszystkie pozabijać. Postaraj się i pozabijaj je wszystkie jak najszybciej.Graj strzałkami oraz myszką.


Kolorowe kulki

Ocena gry

Wyczuj odpowiedni moment i naciśnij wtedy na kulkę a potem na prostokąt.Celem tej gry jest aby zielona kulka spadłą na zielone pole a czerwony prostokąt na czerwone pole.Myszką zagraj w tą grę.


Gra Lucky Luke

Ocena gry

Wciel się w Kowboja.Pokonaj przeciwników, którzy strzelają do ciebie oraz niewinnych ludzi.Stań w ich obranie.Do gry potrzebujesz tylko strzałek do poruszania się oraz myszki do celowania i strzelanie z pistoletu.


Zabij patyczaka

Ocena gry

Ta gra jest dość trudna musimy w niej tak strzelać kulami z armaty aby zabić patyczaka.Strzelaj z armaty i zabij patyczaka jak najszybciej.Graj za pomocą myszki komputerowej.Droga przez farmę

Ocena gry

Ułóż kulce drogę przez farmę aby pozbierała po drodze wszystkie bonusy i doleciała do mety.Układaj tory używając do tej gry tylko myszki komputerowej.Miłej gry życzymy.


Angry Zombie

Ocena gry

Bardzo podobna gra do Angry Bird\'s tylko tym razem zamiast kurczaków mamy małe zombie.Ale zasady są takie same musimy uwolnić kurczaki.Graj myszką komputerową.


Przygoda czerwonego potworka

Ocena gry

Przygoda czerwonego potworka to bardzo fantastyczna gra w której poruszamy się czerwonym potworkiem z latarką w ręku w jaskini i musimy dotrzeć do wyjść.Strzałkami poruszamy się w tej grze.


Pokonaj robaki

Ocena gry

Wcielasz się w bardzo głodnego koguta, który musi pozbierać wszystkie 13 robaki z 13 plansz tej gry.Robaki są w jabłkach i musisz je zdobyć.Graj myszką.


Ucieknij z kopalni

Ocena gry

Postaraj się i w jak najkrótszym czasie gry ucieknij z kopalni.Musisz uciec koparką.Uważaj na walące się skały i lecące na ciebie kamienie.Graj używając tylko strzałek do tej gry.Miłej gry życzymy.


Angry Birds w jednej lini

Ocena gry

Musisz klikać na takie ptaki, które znajdują się trzy takie same obok siebie lub w jednej lini. Rób to jak najszybciej abyś wyrobił/a się przed czasem końca gry.Myszką zagraj.


Wyścigi z Mario

Ocena gry

Weź udział a wyścigach razem z Mariem. Ścigaj się wózkami sklepowymi razem z Mariem.Postaraj się i wygraj wszystkie wyścigi na pierwszym miejscu dotrzyj do mety.Strzałkami poruszaj się.


Nie zapomniana przygoda

Ocena gry

Nie zapomniana przygoda to bardzo fajna gra w której poruszamy się stworkiem i musimy dotrzeć do mety omijając bardzo wiele trudnych przeszkód.Graj myszką komputerową.


Poprzebijaj balony

Ocena gry

Strzelaj z kulek w balony tak abyś je wszystkie poprzebijał/a.Przymierz w balona a potem strzel tak aby go przepić i tak z wszystkimi balonami.Graj używając myszki do grania.


Wydostań się z Piramidy

Ocena gry

Zostałeś uwięziony w bardzo wielkiej Egipskiej Piramidzie.Aby wydostać się z tej ogromnej piramidy należy ułożyć trzy klocki obok siebie w rzędzie 3.Przesuwaj je i wydostań się z Piramidy.Graj strzałkami.


Wyszuiwarka gier

ZAGRAJ
Gry-Dlachlopcow.pl

Popularne gry

 • Z wszystkich kategorii
 • Gra lekcja gotowania

  Gra lekcja gotowania

  Oglądana: 279910 ocena: 8.38

 • Ben Ten na motocyklu

  Ben Ten na motocyklu

  Oglądana: 262876 ocena: 6.56

 • Cymber-Graj Myszka Miki i Goofi

  Cymber-Graj Myszka Miki i Goofi

  Oglądana: 219237 ocena: 7.00

 • Gra zygzak mcqueen

  Gra zygzak mcqueen

  Oglądana: 193233 ocena: 7.71

 • Gra symulator autobusu

  Gra symulator autobusu

  Oglądana: 178635 ocena: 9.77

 • Gra w zbijanego Tom i Jerry

  Gra w zbijanego Tom i Jerry

  Oglądana: 165008 ocena: 8.96

 • Najnowsze pryskające bańki

  Najnowsze pryskające bańki

  Oglądana: 148798 ocena: 10.00

 • Gra z kurczakiem

  Gra z kurczakiem

  Oglądana: 123539 ocena: 9.71

 • Ogień i woda

  Ogień i woda

  Oglądana: 97912 ocena: 9.00

Reklama

cookie