Gryna.pl


Najnowsi uzytkownicy

Fajne Gry Dla Chlopców. Gry Po Szkole i Super Darmowe Gry Dla Dzieci 5329 gier

Poprzebijaj balony

Ocena gry

Strzelaj z kulek w balony tak abyś je wszystkie poprzebijał/a.Przymierz w balona a potem strzel tak aby go przepić i tak z wszystkimi balonami.Graj używając myszki do grania.


Wydostań się z Piramidy

Ocena gry

Zostałeś uwięziony w bardzo wielkiej Egipskiej Piramidzie.Aby wydostać się z tej ogromnej piramidy należy ułożyć trzy klocki obok siebie w rzędzie 3.Przesuwaj je i wydostań się z Piramidy.Graj strzałkami.


Ucieknij z nawiedzonego pokoju

Ocena gry

Wydostań się jak najszybciej z tego okropnego nawiedzonego pokoju.Pomyśl, rusz głową i wydostań się z niego jak najszybciej.Używaj do tej gry myszki.


Strzelaj lodami

Ocena gry

Strzelaj lodami to bardzo podobna gra do Angry Birds w której naszym zadaniem jest strzelać lodami w kurczaki.Musimy je uwolnić strzelając w ich klatki.Graj używając myszki komputerowej.Barek z drinkami

Ocena gry

Wykonuj drinki.Wciel się w barmana i pracuj przy barze oraz wykonuj bardzo dobrze drinki.Wybierz alkohol do drinka oraz potem ozdób go.Myszką zagraj.


Drinkowe pary

Ocena gry

Dopierz każdej karcie, na której jest narysowany drink drugą taką samą kartę z identyczną parą. Klikaj na karty i dobieraj do nich drugą taką samą.Graj za pomocą myszki komputerowej.


Utrzymaj pijaka w równowadze

Ocena gry

Masz bardzo trudne zadanie,ponieważ musisz utrzymać siedzącego pijaka na stołku w równowadze.Musisz także łapać kolejne drinki i pić je.To nie jest łatwe.Spróbuj swoich sił.Graj myszką.


Zostań barmanem

Ocena gry

Zostań barmanem to gra w której musisz przygotowywać drinki dla pewnego klienta, który dziś jest bardzo spragniony i potrzebuje się napić jakieś dobrego drinka, którego ty przygotujesz.Graj myszką.


Shrek dopasuj pary

Ocena gry

Dopasuj pary bohaterom ze Shreka.Klikaj na jedną kartę i postaraj się odszukać jak najszybciej do niej drugiej takiej samej karty czyli pary.Myszką zagraj.


Pokonaj smoki ze Shrekiem

Ocena gry

Pokonaj razem ze Shrekiem małe smoki .Postaraj się i pozabijaj je wszystkie strzelając do nich.Nie pozwól aby cię zabiły.Poruszaj się strzałkami oraz spacja-strzał.


Przygoda z Osłem ze Shreka

Ocena gry

Uciekaj osłem przed światem.Uważaj na bardzo trudne przeszkody.Musisz przeskakiwać rzeko oraz strumyki, unikać gałęzi.Poruszaj się używając strzałek w tej grze.


Shrek Puzzle

Ocena gry

Czas na układanie puzzli ze Shrekiem naszym ulubionym bohaterem.Ułóż puzzle ze Shrekiem,osłem,Fioną oraz innymi przyjaciółmi Shreka.Układaj myszką komputerową.


Puzzle ze Shrekiem

Ocena gry

Ułóż bardzo ładne i ciekawe puzzle ze Shrekiem.Postaraj się je ułożyć w jak najkrótszym czasie gry.Graj za pomocą myszki komputerowej.


Zaparkuj ciężarówkę

Ocena gry

Naucz się jeździć bardzo dobrze ciężarówką i zaparkuj ją w wyznaczonym miejscu.Uważaj abyś nie uderzył w nic podczas parkowania.Graj używając strzałek do kierowania ciężarówką.


Wyszuiwarka gier

Popularne gry

 • Z wszystkich kategorii
 • Gra lekcja gotowania

  Gra lekcja gotowania

  Oglądana: 279437 ocena: 8.38

 • Ben Ten na motocyklu

  Ben Ten na motocyklu

  Oglądana: 262445 ocena: 6.56

 • Cymber-Graj Myszka Miki i Goofi

  Cymber-Graj Myszka Miki i Goofi

  Oglądana: 218200 ocena: 7.00

 • Gra zygzak mcqueen

  Gra zygzak mcqueen

  Oglądana: 192567 ocena: 7.71

 • Gra symulator autobusu

  Gra symulator autobusu

  Oglądana: 177218 ocena: 9.77

 • Gra w zbijanego Tom i Jerry

  Gra w zbijanego Tom i Jerry

  Oglądana: 164438 ocena: 8.96

 • Najnowsze pryskające bańki

  Najnowsze pryskające bańki

  Oglądana: 143004 ocena: 10.00

 • Gra z kurczakiem

  Gra z kurczakiem

  Oglądana: 123017 ocena: 9.71

 • Ogień i woda

  Ogień i woda

  Oglądana: 97310 ocena: 9.00

Reklama

cookie