Gryna.pl


Najnowsi uzytkownicy

Fajne Gry Dla Chlopców. Gry Po Szkole i Super Darmowe Gry Dla Dzieci 5359 gier

Wyścig z wbijaniem biegów

Ocena gry

Weź udział w wyścigach samochodowych.Mamy dla ciebie utrudnienie tym razem musisz wbijać większe i mniejsze biegi.Graj za pomocą strzałek oraz shift-wyższy bieg.Wbijaj biegi jeżeli pokaże się zielona strzałka.


Gra taxi

Ocena gry

Wciel się w taksówkarza i jedź taksówką i zabieraj klientów i przywóź je w takie miejsca, gdzie tylko sobie życzą.Miejsce gdzie masz zawieść klienta jest pokazane na mapie.Graj strzałkami.


Wyścigi z ben 10

Ocena gry

Weź udział w wyścigach razem z Ben 10.Ścigaj się i wygrywaj jak najwięcej wyścigów.Graj za pomocą strzałek.


Poprowadź szpital

Ocena gry

Prowadzisz szpital.Musisz przyjmować pacjentów i bardzo szybko brać innych do innych specjalistycznych lekarzy.Rób to w jak najkrótszym czasie gry.Graj za pomocą myszki.Doprowadź piłkę do bramki

Ocena gry

Kolejna gra z kategorii gry logiczne w której należy zrobić taką drogę piłce aby ona dostała się do bramki.Postaraj się.Graj używając do tej gry tylko myszki komputerowej.


Mario na śniegu

Ocena gry

Zagraj w Mario tylko tym razem jeździsz na nartach oraz zbierasz złote monety.Postaraj się pozbierać jak najwięcej złotych monet w jak najkrótszym czasie gry.Graj myszką.


Obroń swoją wioskę

Ocena gry

Postaraj się i obroń swoją wioskę przed przeciwnikami, którzy ją atakują.Nie pozwól aby rozburzyli twoją wioskę.Graj za pomocą myszki komputerowej.Miłej gry.


Samotny pingwinek

Ocena gry

Dotrzyj samotnym pingwinkiem do jego ukochanej pingwinki.Uważaj na wszystkie przeszkody i dotrzyj jak najszybciej do niej.Graj za pomocą strzałek.


Gra wyjdź z labiryntu

Ocena gry

Musisz wyprowadzić kulkę z labiryntu. Ale to nie takie proste na początku musisz pozbierać wszystkie elementy a na końcu klucz i wtedy otworzą się drzwi do wyjścia.Graj strzałkami.


Pokonaj Zombie

Ocena gry

Masz do dyspozycji broń palną.Za pomocą tej broni musisz pozabijać wszystkich zombie, którzy cię atakują.Nie poddawaj się daj z siebie wszystko.Myszką strzał,strzałki- poruszanie się.


Gra pinball

Ocena gry

Gra pinball to bardzo fajna gra w której mamy możliwość postrzelania z pinballa.Musisz trafiać w zółte buźki z uśmiechem.Każde trafienie daje ci 20 punktów.Gra za pomocą myszki komputerowej.


Gra hokej na lodzie

Ocena gry

Zagraj w hokeja na lodzie.Wygraj jak najwięcej meczy w hokeja ze swoimi przeciwnikami.Nie pozwól aby przeciwnicy cię ogrywali.Daj z siebie wszystko.Graj myszką oraz W,A,S,D.


Rozwal autem przeszkody

Ocena gry

Twoim zadaniem w tej grze jest rozwalić autem przeszkody.Postaraj się i porozwalaj jak najwięcej przeszkód w tej grze, które spotkają cię w drodze do mety.Graj strzałkami.


Dwa zwierzaki

Ocena gry

Dwa zwierzaki to kolejna gra logiczna w której głównym zadaniem jest wyeliminować jednego hipopotama.Uważaj aby jednej hipopotam spadł na dół to musi być szary a drugi musi zostać.Myszką pograj.


Wyszuiwarka gier

ZAGRAJ
Gry-Dlachlopcow.pl

Popularne gry

 • Z wszystkich kategorii
 • Gra lekcja gotowania

  Gra lekcja gotowania

  Oglądana: 281114 ocena: 8.38

 • Ben Ten na motocyklu

  Ben Ten na motocyklu

  Oglądana: 263877 ocena: 6.56

 • Cymber-Graj Myszka Miki i Goofi

  Cymber-Graj Myszka Miki i Goofi

  Oglądana: 221925 ocena: 7.00

 • Gra zygzak mcqueen

  Gra zygzak mcqueen

  Oglądana: 194827 ocena: 7.71

 • Gra symulator autobusu

  Gra symulator autobusu

  Oglądana: 182416 ocena: 9.77

 • Gra w zbijanego Tom i Jerry

  Gra w zbijanego Tom i Jerry

  Oglądana: 166574 ocena: 9.00

 • Najnowsze pryskające bańki

  Najnowsze pryskające bańki

  Oglądana: 166137 ocena: 10.00

 • Gra z kurczakiem

  Gra z kurczakiem

  Oglądana: 125072 ocena: 9.71

 • Ogień i woda

  Ogień i woda

  Oglądana: 99277 ocena: 9.00

Reklama

cookie