Gryna.pl


Najnowsi uzytkownicy

Fajne Gry Dla Chlopców. Gry Po Szkole i Super Darmowe Gry Dla Dzieci 5329 gier

Murphy na wakacjach

Ocena gry

Ta gra polega na wcieleniu się w Murphiego, który odpoczywa na wakacjach. Naszym zadaniem jest zbieranie rzeczy, które leżą na plaży i za ich pomocą robienie innym bardzo wiele psikusów.


Śmieszna gra

Ocena gry

Musimy w tej grze wcielić się w rolę pewnej dziewczyny i naszym zadaniem jest tak sprawić aby chłopcy ze szkoły zauroczyli się w nas. Należy kierować na chłopca i klikać myszkę wtedy on się zakocha.Graj za pomocą myszki.


Walka Sonic

Ocena gry

Przenosimy się na pole gdzie odbywają się największe walki gladiatorów.Tym razem tam będą walczyć ekipa Sonica z potworami.Graj za pomocą myszki komputerowej jako głównego kontrolera w tej grze.


Scooby Doo deska surfingowa

Ocena gry

Ta gra polega na wcieleniu się w jedną z dwóch postaci, które mamy do wybory na początku gry.Musimy wybrać jedną z nich i musimy skakać jak najwyżej ile tylko się da.Graj za pomocą strzałek oraz myszki komputerowej.Scooby Doo\'s na desce

Ocena gry

Skacz i baw się wspaniale grając w grę skakanie ze Scoobym Doo.Wybierz jedną z dwóch postaci i skacz jak najwyżej i najdalej na deskorolce.Graj za pomocą myszki komputerowej.


Zabawny farmer

Ocena gry

W tej o to grze naszym zadaniem jest zagranie w grę o farmie.Naszym zadaniem także jest zadbanie o nasze gospodarstwo role.Zadbaj o kury i inne zwierzęta w gospodarstwie.Graj za pomocą myszki.


Tajemnicze skrzynki z kasą

Ocena gry

Ta gra polega na tym aby odszukać skrzynkę z jak najmniejszą kwotą pieniężną.Graj i odnajdź skrzynkę z najmniejszą ilością pieniędzy.Graj za pomocą myszki komputerowej.


Odnajdywanie obiektów

Ocena gry

Ta gra polega na tym abyśmy odnaleźli obiekty, które są pokazane na obrazku w ramce na dole ekranu z grą.Postaraj się odszukać wszystkich przedmiotów.Graj za pomocą myszki.


Zabawna układanka

Ocena gry

W tej grze naszym zadaniem jest układanie zabawnej układanki. Ale to nie takie łatwe. Musimy ułożyć trzy takie same kostki takiego samego koloru i kształtu obok siebie. Graj za pomocą myszki.


Śmieszna ubieranka Sonic

Ocena gry

W tej grze twoim zadaniem jest tak ubrać Sonica aby on wyglądał jak najbardziej śmieszniej jak tylko da się go ubrać . Graj za pomocą myszki.


Śmieszna bijatyka

Ocena gry

Musimy w tej grze wcielić się w bardzo wkurzonego czarnego człowieka , który musi pokonać swoich przeciwników.Postaraj się ich wszystkich pobić .graj za pomocą strzałek oraz klawiszy A,S,D,W.


Robienie drinków

Ocena gry

W tej grze twoim zadaniem jest robienie takich bardzo mocnych drinków z alkoholem tak aby człowieka, który je smakuje wysadziło od tej mocy alkoholu.Zrób najmocniejszego drinka jaki tylko jest możliwy.Graj za pomocą myszki komputerowej.


Tajemnicze karty

Ocena gry

Ta gra polega na tym aby zagrać razem z naszym przeciwnikiem, którym jest komputer w zaczarowane karty. Musimy tok wybierać karty aby nasza karta była najsilniejsza i pokonała kartę przeciwnika czyli komputera.Graj za pomocą myszki komputerowej.


Symulator baru i restauracji

Ocena gry

Ta gra polega na tym aby prowadzić swoją własną restaurację lub swój własny bar. Prowadź swoją działalność i zatrudnij pracowników.Graj za pomocą myszki.


Wyszuiwarka gier

Popularne gry

 • Z wszystkich kategorii
 • Gra lekcja gotowania

  Gra lekcja gotowania

  Oglądana: 279391 ocena: 8.38

 • Ben Ten na motocyklu

  Ben Ten na motocyklu

  Oglądana: 262388 ocena: 6.56

 • Cymber-Graj Myszka Miki i Goofi

  Cymber-Graj Myszka Miki i Goofi

  Oglądana: 218121 ocena: 7.00

 • Gra zygzak mcqueen

  Gra zygzak mcqueen

  Oglądana: 192490 ocena: 7.71

 • Gra symulator autobusu

  Gra symulator autobusu

  Oglądana: 177084 ocena: 9.77

 • Gra w zbijanego Tom i Jerry

  Gra w zbijanego Tom i Jerry

  Oglądana: 164379 ocena: 8.96

 • Najnowsze pryskające bańki

  Najnowsze pryskające bańki

  Oglądana: 142518 ocena: 10.00

 • Gra z kurczakiem

  Gra z kurczakiem

  Oglądana: 122963 ocena: 9.71

 • Ogień i woda

  Ogień i woda

  Oglądana: 97241 ocena: 9.00

Reklama

cookie