Gryna.pl


Najnowsi uzytkownicy

Gry dla dzieci » Misie gry 31 gier

Bar dla misiów

Ocena gry

Pracujmy w barze do którego przychodzą bardzo głowni misie. Twoim zadaniem jest gotować i smażyć im takie potrawy jakie tylko chcą. Dana potrawa wyświetla się nad misiem. Graj używając myszki.


Miś łapanie serc

Ocena gry

Łap serca, które lecą z dołu do góry do nieba. Huśtasz się na huśtawce i twoim zadaniem jest łapać serca i kwiatuszki, które lecą do góry. Aby złapać kwiatka rozbujaj huśtawkę za pomocą myszki.


Gra szukanie przedmiotów z misiem

Ocena gry

Naszym zadaniem jest odszukać w danym pomieszczeniu przedmiotu, który miś pokazuje i wyświetla się nad nim. Otwieraj szafki, szuflady i wiele innych mebli i znajdź przedmioty misia. Graj używając myszki.


Karmienie misiów

Ocena gry

Nakarm misie w tej grze. Jeżeli miś świeci się na inny kolor niż brązowy to znaczy że miś ten jest głodny i musimy go nakarmić. Nakarm misiów. Potrzebujemy myszki komputerowej.Gra miś na snowboardzie

Ocena gry

Będziemy w tej grze jeździć na snowboardzie razem z misiem. Jedź na snowboardzie i zbieraj jabłka i wiele owoców. Skacz z wyskoczni. Sterowanie: strzałki-poruszanie się, spacja-skok.


Gra zakochany miś

Ocena gry

Grasz w cieleniu zakochanego misia. Twoim zadaniem jest łapać do koszyczka serca, które lecą z góry czyli z nieba. Łap tylko pełne serca a przeciętych nie łap. Używajmy myszki komputerowej.


Miś polarny

Ocena gry

Ubierzmy małego i młodego misia polarnego na tle wody. Wybierz najładniejsze ubrania dla misia i załóż je na niego. Niech miś będzie ładnym misiem. Graj za pomocą myszki.


Miś i miód

Ocena gry

Będziemy w tej grze musieli zebrać miód misiem. Graj i zbierz każdy miód, który znajduje się na mapie gry. Uważaj na pszczoły bo jak cię ukąsi 3 razy to tracisz życie. Graj strzałkami.


Strzelaj w misie

Ocena gry

W tej grze naszym zadaniem jest strzelać w misie. Postarajmy się i zastrzelmy wszystkie misie. Graj i strzelaj w misie. Potrzebujemy tylko myszki komputerowej do tej gry.


Udekoruj pokój misia

Ocena gry

Ta gra polega na tym abyśmy udekorowali pokój misia. Naszym zadaniem jest wybrać poszczególne meble, które nam się najbardziej podobają. Graj w tej grze używając myszki.


Miś ubieranka

Ocena gry

W tej grze naszym zadaniem jest ubrać małego i słodkiego misia. Postaraj się aby ten misiu wyglądał jak najładniej. Wybierz odpowiednie ubranie i ubierz misia. Graj za pomocą myszki komputerowej.


Misie kolorowanka

Ocena gry

Zagraj w misie kolorowanka i pokolorujmy kolorowankę z misiami. Naszym zadanie jest pokolorować obrazek jak najładniej. Potrzebujemy tylko muszki komputerowej do tej gry.


Miś yogi

Ocena gry

Odszukajmy szczegółów na obrazkach czyli odnajdź różnicę tych obrazków. Czym się różnią a różnią się 10 szczegółami. Graj w tej grze tylko za pomocą myszki komputerowej.


« poprzednia 1 2 następna »

Wyszuiwarka gier

ZAGRAJ
Gry-Dlachlopcow.pl

Popularne gry

 • Misie gry
 • Odkrywanka z misiami

  Odkrywanka z misiami

  Oglądana: 5654 ocena: 0.00

 • Gra szukanie przedmiotów z misiem

  Gra szukanie przedmiotów z misiem

  Oglądana: 5363 ocena: 0.00

 • Hello Kitty odkrywanka

  Hello Kitty odkrywanka

  Oglądana: 3124 ocena: 0.00

 • Gra szycie misia

  Gra szycie misia

  Oglądana: 2908 ocena: 0.00

 • Łowienie ryb z misiem

  Łowienie ryb z misiem

  Oglądana: 2750 ocena: 0.00

 • Gra gotowanie z misiem

  Gra gotowanie z misiem

  Oglądana: 2705 ocena: 0.00

 • Układanka Hello Kitty

  Układanka Hello Kitty

  Oglądana: 2448 ocena: 0.00

 • Gra miś i miód

  Gra miś i miód

  Oglądana: 1796 ocena: 10.00

 • Karmienie misiów

  Karmienie misiów

  Oglądana: 1687 ocena: 0.00

Reklama

cookie