Gryna.pl


Najnowsi uzytkownicy

Kolorowanki online 55 gier

Wielkanocna kolorowanka

Ocena gry

Już coraz bliżej do świąt Wielkanocy. Dlatego w tej grze naszym zadaniem jest pokolorować Wielkanocną kolorowankę. Do kolorowania potrzebujesz myszki komputerowej.


Wielkanocne kolorowanki

Ocena gry

Wielkanoc już się zbliża z tej okazji wybierze jedną z wielu dostępnych kolorowanek w grze i pokoloruj.po kolorowania potrzebujesz tylko wyłącznie myszki komputerowej.


Kolorowanka dzieci

Ocena gry

Kolorowanka dzieci to darmowa kolorowanka w której będziemy kolorować dwoje dzieciaków chłopczyka i dziewczynkę.Mamy całą paletę kolorów z której możemy wybrać jakie tylko kolory chcemy.Do kolorowania tej kolorowanki potrzebujesz myszki.


Kolorowanka smoki

Ocena gry

Kolorowanka smoki to fajna kolorowanka w której będziemy kolorować dwa smoki.Po prawej stronie ekranu z grą mamy paletę kolorów z wieloma kolorami.Wybierz najładniejsze kolory z palety kolorów i pokoloruj dwa smoki.Do tej kolorowanki potrzebna ci będzie myszka.Pokoloruj dinozaura

Ocena gry

Lubisz dinozaury?Jeżeli tak to pokoloruj kolorowankę z małym pięknym dinozaurem.Wybierz odpowiednie kolory i pokoloruj małego dinozaura.Masz dostępnych bardzo wiele kolorów, które znajdziesz na palecie kolorów po prawej stronie gry.Kolorujemy myszką komputerową.


Pokoloruj dom

Ocena gry

Przed tobą bardzo ciekawa kolorowanka z domem na obrazku.Pokoloruj dom, który przedstawia obrazek używając wielu pięknych kolorów z palety farm i odcieni.Kolorujemy kolorowankę z domem używając do tego myszki.


Kolorowanka Bratz

Ocena gry

Pokoloruj piękną Bratz.Masz całą paletę kolorów do wyboru.Wybierz kolory, które ci się tylko podobają i pokoloruj Brazt.Postaraj się wybierać najładniejsze kolory aby Bratz pięknie i modnie wyglądała.Do kolorowania tej kolorowanki używaj wyłącznie myszki komputerowej.


Kolorowanka ze Świętym Mikołajem

Ocena gry

Pokoloruj bardzo ładnie Świętego Mikołaja, którego ciągną renifery bo bardzo się spieszy aby rozdać dzieciom z całego świata prezenty o które prosiły go w listach.Używaj do kolorowania myszki komputerowej.


Gra Monster High

Ocena gry

Będziemy kolorować kolorowankę, która przedstawia dziewczyny Monster High.Wybierz odpowiedni rysunek i pokoloruj go jak najładniej.Myszką kolorujemy obrazki.


Kolorowanka Justin Bieber i Selena Gomez

Ocena gry

Pokoloruj bardzo ładną kolorowankę z młodym piosenkarzem oraz młodą piosenkarką.Masz do wyboru bardzo wiele ładnych odcieni wielu kolorów.Graj za pomocą myszki komputerowej.


Kolorowanka Sonic

Ocena gry

Pokolorujmy w tej grze bardzo ładną kolorowankę z Sonickiem.Postaraj się i wybierz jak najładniejsze kolory i pokoloruj Sonika.Graj używając do grania myszki komputerowej.Miłego kolorowania życzymy.


Kolorowanka z High School Musical

Ocena gry

Pokoloruj bohaterów z High School Musical jak najładniej. Wybierz odpowiednie kolory i pokoloruj bohaterów z High School Musical jak najładniej. Graj myszką.


Kolorowanka Kubuś Puchatek

Ocena gry

Pokolorujmy bardzo ładną kolorowankę z Kubusiem Puchatkiem. Postaraj się i pokoloruj Kubusia jak najładniej. Graj za pomocą tylko myszki komputerowej. Miłej gry.


Kolorowanka czirliderka

Ocena gry

Pokoloruj naj najładniej kolorowankę. Masz od wyboru bardzo wiele kolorów.Wybierz sobie parę ładnych kolorów i pokoloruj kolorowankę tak jak tylko ci się podoba. Myszką kolorujemy.


Super kolorowanka

Ocena gry

Pokolorujmy piękne kolorowanki. Masz do wyboru trzy kolory. Jeżeli braknie ci jakiegoś koloru to zmieszajmy dwa kolory i wtedy powstanie jeden kolor innej barwy, którego potrzebujesz. Myszką kolorujmy.


Kolorowanka na Wielkanoc

Ocena gry

Pokolorować tutaj możemy Wielkanocne pisanki. Aby móc je kolorować klikamy na Play i zaczynamy kolorować obrazki. Ciekawa zabawa na Was czeka.


Kolorowanka w 3d

Ocena gry

Pokoloruj bardzo realistyczną kolorowankę w grafice trój wymiarowej czyli 3d. Musisz pokolorować ją jak najładniej. Wybierz odpowiednie kolory i pokoloruj dziewczynę na obrazku. Myszką komputerową kolorujemy.


Kolorowanka ze Święty Mikołajem

Ocena gry

Postaciom, którą będziemy kolorować jest święty mikołaj. Wybierz najładniejsze kolory i pokolorujmy kolorowankę. Do tej gry do kolorowania użyj tylko myszki komputerowej. Miłego kolorowania.


« poprzednia 1 2 3 4 następna »

Wyszuiwarka gier

Popularne gry

 • Kolorowanki online
 • Gra H2o wystarczy tylko kropla wody

  Gra H2o wystarczy tylko kropla wody

  Oglądana: 29393 ocena: 10.00

 • Malowanka Tom i Jerry

  Malowanka Tom i Jerry

  Oglądana: 28165 ocena: 5.00

 • Kolorowanka auta 2

  Kolorowanka auta 2

  Oglądana: 22860 ocena: 0.00

 • Kolorowanka Tom i Jerry

  Kolorowanka Tom i Jerry

  Oglądana: 17989 ocena: 0.00

 • Kolorowanka Auta 2

  Kolorowanka Auta 2

  Oglądana: 15328 ocena: 0.00

 • Kolorowanka Mubuś Puchatek i przyjaciele

  Kolorowanka Mubuś Puchatek i przyjaciele

  Oglądana: 8807 ocena: 0.00

 • Księżniczki Disneya kolorowanka

  Księżniczki Disneya kolorowanka

  Oglądana: 8009 ocena: 0.00

 • Kolorowanka księzniczki

  Kolorowanka księzniczki

  Oglądana: 7844 ocena: 0.00

 • Królewny Disney Kolorowanka

  Królewny Disney Kolorowanka

  Oglądana: 7742 ocena: 0.00

Reklama

cookie