Gryna.pl


Najnowsi uzytkownicy

Gry żołnierskie 29 gier

Gra snajper

Ocena gry

Ta gra polega na wcieleniu się w terrorystę profesjonalnego snajpera, którego zadaniem jest rozstrzelenie anty-terrorystów.Gramy za pomocą myszki, W i S oraz spacji.


Wojna w Iraku

Ocena gry

Ta gra polega na zastrzeleniu żołnierzy, którzy napadli na Irak.Ty zostałeś wezwany do pomocy i musisz im pomóc.Takie jest niestety twoje zadanie.Grasz za pomocą myszki oraz klawisza r jako przeładowanie magazynku w pistolecie.


Gra wojenna

Ocena gry

W tej grze chodzi o to aby wcielić się w role żołnierza na bardzo ważnej misji i pozastrzelać swoich przeciwników, którzy są przeciwko tobie i się buntują.Graj za pomocą myszki.


Metal Slug

Ocena gry

Ta gra polega na na wcieleniu się w role żołnierza i zabijaniu swoich własnych przeciwników.Nie pozwól aby cię zastrzelili.Graj za pomocą strzałek z jako strzał oraz x jako skok w górę.Tank 1990 online

Ocena gry

Ta gra polega na graniu czołgami.Naszym zadaniem jest strzelanie i niszczenie czołgów przeciwników.Musimy wytrzymać jak najdłużej i o to aby nasz czołg się nie rozpadł.Gramy za pomocą myszki.


Misja w Iraku

Ocena gry

Ta gra polega na przetrwaniu na tajnej misji.Na początku poruszamy się helikopterem.Jak wylądujemy wszystko się dopiero zaczyna.Grapy za pomocą strzałek, S-schowaj się oraz spacji jako przeładowanie pistoletu.


Counter Strike Source

Ocena gry

Tą grę już na pewno znacie .Słyszeliście o niej już pewnie.Polega ona na ty aby być terrorystom i podkładać bobby albo anty terrorystą i rozbrajać bomby.Gramy za pomocą myszki oraz A i S


Metal Slug

Ocena gry

W tej grze naszym zadaniem jest pokonywanie naszych przeciwników.Mamy do wyboru jedną z dwóch postaci.Gramy za pomocą Myszy - W celu / strzelać. Numery 1-5 ​​- Aby zmienić broń. Spacja - Aby wyposażyć broń domyślna.


Snajper

Ocena gry

Ta gra polega na wcieleniu się w role niesamowitego snajpera,którego zadaniem jest zabić wszystkich żołnierzy znajdujących się w mieście.Graj za pomocą myszki oraz spacji-przybliżenie.


Zabij morderce

Ocena gry

Twoim zadaniem jest zabicie mordercy,który ucieka przed tobą i ukrywa się w lesie.Masz dwa pistolety.Poruszasz się za pomocą strzałek oraz myszki do używania jako strzału.


Strzelanka Max

Ocena gry

W tej grze wcielamy się w terrorystę.Naszym zadaniem jest strzelanie do anty terrorystów, którzy ukrywają się za skrzyniami oraz ścianami.Poruszamy się za pomocą myszki oraz r-przeładowanie broni.


« poprzednia 1 2 następna »

Wyszuiwarka gier

ZAGRAJ
Gry-Dlachlopcow.pl

Popularne gry

 • Gry żołnierskie
 • Tank 1990 online

  Tank 1990 online

  Oglądana: 31002 ocena: 10.00

 • Gra counter strike

  Gra counter strike

  Oglądana: 26797 ocena: 10.00

 • Gra wojenna 2

  Gra wojenna 2

  Oglądana: 22161 ocena: 10.00

 • Broń zamku

  Broń zamku

  Oglądana: 18408 ocena: 10.00

 • Gra z wojskowym samolotem

  Gra z wojskowym samolotem

  Oglądana: 17373 ocena: 10.00

 • Strzelanka 3d

  Strzelanka 3d

  Oglądana: 15126 ocena: 0.00

 • Metal slug 4

  Metal slug 4

  Oglądana: 14508 ocena: 0.00

 • Gra wojenny samochód

  Gra wojenny samochód

  Oglądana: 14379 ocena: 0.00

 • Gra snajper

  Gra snajper

  Oglądana: 13739 ocena: 10.00

Reklama

cookie