Gryna.pl


Najnowsi uzytkownicy

Gry sprzątanie » Gry zakupy 20 gier

Gra robienie zakupów z Diego

Ocena gry

Gra robienie zakupów z Diego to gra w której jak sama nazwa wskazuj będziemy robić zakupy. Zrób zakupy a następnie dostarcz je do celu jadąc rowerem. Do gry potrzebujesz tylko strzałek. Uważaj aby po drodze do celu nie zgubić zakupów.


Zakupy w Londynie

Ocena gry

Masz teraz trochę wolnego czasu więc możesz zaszaleć. Właśnie poleciałaś do Londynu na zakupy. Wybieraj ubrania znanych projektantów i ubierz się jak prawdziwa gwiazda. Graj myszką.


Gra zakupy

Ocena gry

Zawsze marzyłaś o mega zakupach w których nie będziesz patrzyła na cenę i będziesz mogła kupować to co ci się tylko podoba.Gra zakupy to gra w której wybierasz się do sklepu i otrzymujesz ogromną gotówkę i możesz kupować co tylko ci się podoba.Do tej gry używaj myszki komputerowej.


Zakupy w Nowym York\'u

Ocena gry

Wybrałaś się do Nowego York\'u na zakupy.Chodź po sklepach i wybieraj i kupuj najładniejsze ubrania dla siebie.Do robienia zakupów potrzebna ci będzie myszka komputerowa.Świąteczne zakupy

Ocena gry

Świąteczne zakupy bardzo fajna gierka symulator zakupów na święta. W tej grze naszym zadaniem jest wybrać się na wielkie zakupy. Kupujmy w sklepach ubrania oraz inne ciuchy z okazji świąt. Myszką grasz w świąteczne zakupy.


Zakupy w sklepie

Ocena gry

Jest to gra w której wybraliśmy się na zakupy do sklepu spożywczego, ponieważ skończyły nam się zapasy żywnościowe. Musisz kupić produkty, które są wyświetlone nad pułkami w sklepie. Potrzebujesz do gry myszki komputerowej.


Zakupy w supermarkecie online

Ocena gry

Kupujmy w supermarkecie produkty, które są pokazane w prawej części ekranu gry. Twoim zadaniem jest kupować takie produkty z tej listy. Używajmy do kupowania myszki komputerowej.


Zakupy

Ocena gry

Jesteś w sklepie i musisz odszukać w sklepie takie przedmioty i artykuły jakie znajdują się na postu w dolnej części kranu gry. Używajmy myszki do odszukania produktów.


Gra zakupy w sklepie

Ocena gry

Jesteś na zakupach. Na początku gry masz listę zakupów, które masz kupić w supermarkecie. Kup wszystkie produkty z listy zakupów. Twoim zadaniem jest kupować produkty. Używajmy myszki komputerowej na zakupach.


Zakupy w supermarkecie

Ocena gry

Kupujesz w supermarkecie wiele produktów. Musisz strzelać ketchupem w pomidory i jednocześnie łapać je do wózka. Sterowanie klawisze A,D-poruszanie się ketchupem, J,L -poruszanie się wózkiem oraz S-strzelanie.


Dziewczyna z zakupami

Ocena gry

Ubierzmy dziewczynę z zakupami. Naszym zadaniem jest w tej grze ubrać jak najładniej i jak najmodniej dziewczynę, która wróciła z zakupów. Używajmy myszki komputerowej do tej gry.


Przygodowa gra zakupy

Ocena gry

Wróciłeś/aś z zakupów. Zakupy ci się rozsypały musisz je teraz wszystkie pozbierać. Wchodź po drabinkach na kolejne poziomy i zbieraj zakupy. Gramy używając strzałek .


Pracowanie w sklepie

Ocena gry

Pracujmy w sklepie z przedmiotami na święta. Obsługujmy Mikołajów, którzy przychodzą do twojego sklepu aby kupić dzieciom prezenty. Myszka jest ci potrzebna w tej grze.


Ubierz dziewczyne na zakupy

Ocena gry

Naszym zadaniem w tej grze jest ubrać młodą dziewczynę na zakupy. Dziewczyna wybiera się na zakupy i nie wie w co ma się ubrać musisz jej w tyn pomóc. Potrzebujemy do sterowania myszki.


Budowanie sklepów na zakupy

Ocena gry

Zajmij się budowaniem sklepów na zakupy. Buduj przeróżne sklepy i zarabiaj dzięki nim pieniądze. Niech twoje sklepy będą popularne i mają dużo klientów. Używajmy tylko myszki komputerowej.


Gra o zakupach

Ocena gry

Zagraj w grę o zakupach w której musisz ustawiać koło siebie po trzy takie same przedmioty. Kombinujmy i ustawiajmy koło siebie takie same elementy. Używajmy myszki do gry.


Gra zakupy

Ocena gry

Zbudujmy sklepy spożywcze, obuwnicze oraz przemysłowe. Sprzedawaj w nim produkty dla klientów. Jak już zarobisz trochę pieniędzy to możesz wybudować nowy sklep. Gramy używając myszki.


Modelka na zakupach

Ocena gry

Jesteś modelką wybrałaś się na zakupy, ponieważ masz już niemodne ubrania. Wybierz coś dla siebie z nowej kolekcji i kup ubrania. Używajmy do tej gry myszki komputerowej.


« poprzednia 1 2 następna »

Wyszuiwarka gier

ZAGRAJ
Gry-Dlachlopcow.pl

Popularne gry

 • Gry zakupy
 • Gra zakupy w sklepie

  Gra zakupy w sklepie

  Oglądana: 16670 ocena: 0.00

 • Świąteczne zakupy

  Świąteczne zakupy

  Oglądana: 8575 ocena: 0.00

 • Zakupy w sklepie

  Zakupy w sklepie

  Oglądana: 8167 ocena: 0.00

 • Zakupy w supermarkecie online

  Zakupy w supermarkecie online

  Oglądana: 7944 ocena: 3.00

 • Zakupy

  Zakupy

  Oglądana: 7654 ocena: 0.00

 • Zakupy w supermarkecie

  Zakupy w supermarkecie

  Oglądana: 7501 ocena: 0.00

 • Zakupy w Nowym York\'u

  Zakupy w Nowym York\'u

  Oglądana: 7359 ocena: 10.00

 • Budowanie sklepów na zakupy

  Budowanie sklepów na zakupy

  Oglądana: 5661 ocena: 10.00

 • Dziewczyna z zakupami

  Dziewczyna z zakupami

  Oglądana: 5479 ocena: 0.00

Reklama

cookie