Gryna.pl


Najnowsi uzytkownicy

Gry dla dzieci » Gry wodne 62 gier

Misja nad oceanem

Ocena gry

Czeka na ciebie bardzo trudna misja do wykonania nad oceanem. Musimy zabawić się w płetfonurka i wyciągnąć skarby, które są w skrzyniach na dnie oceanu.Musisz uważać też na rekiny. Używajmy strzałek oraz klawisza C.


Wodna gra z Tom i Jerry

Ocena gry

Zagrajmy razem z Tom i Jerry w wodną grę. W tej grze musimy jechać Tomem na nartach wodnych i uciekać prze myszką Jerry, która nas goni. Jeżeli będzie ścina na wodzie to kliknij takli klawisz jaki się pod nią wyświetla. Używajmy strzałek.


Statki na wodzie

Ocena gry

Zagraj w statki. Jest to bardzo prosta gra w której musimy ustawić pierw swoje okręty i statki tak jak chcemy. Potem ostrzelajmy statki naszego przeciwnika. Używajmy myszki.


Łowienie ryb

Ocena gry

Jesteśmy wędkarzem i wybraliśmy się na ryby nad ocean. Siedzisz na łodzi i musisz złapać jak najwięcej ryb z oceanu. Strzałkami łowimy ryby. Złap jak najwięcej.Skoki delfinem

Ocena gry

Darmowa gra z delfinem w której będziemy skakać i pokazywać akrobacje delfinem. Przeskakujmy przez obręcze oraz skaczmy przez wiele innych przeszkód. Używajmy strzałek do tej gry. Powodzenia.


Fotografowanie delfina nad wodą

Ocena gry

Wcielmy się w prawdziwego i najlepszego fotografa. Musisz odczekać na odpowiedni moment jak delfin wyskoczy z wody i będzie próbował przeskoczyć przez kółko to ty w tym czasie musisz mu zrobić zdjęcie. Używajmy myszki komputerowej.


Pływanie pod wodą

Ocena gry

Pływajmy w tej grze pod wodą. Masz struj nurka oraz niezbędną rurkę do nurkowania. Nurkuj i pływaj pod wodą. Zbieraj przedmioty, które są pokazane na początku gry. Strzałkami pływamy.


Gra surfowanie na desce

Ocena gry

Ta gra polega na tym abyśmy surfowali na desce. Musisz skakać i wykonywać triki w powietrzy i zdobywać punkty za triki. Ciągnie nasz motorówka więc nie musimy sami jechać. Steruj za pomocą strzałek a triki klawiszami Z,X,C,C oraz skok lewym przyciskiem myszki.


Gra surfing

Ocena gry

W tej grze będziemy surfować na desce na bardzo wysokich falach, które musisz pokonać surfując na desce. Ale to nie jest takie proste. Spróbuj swoich sił i pokaż co potrafisz na desce. Używaj strzałek do tej gry.


Wyścigi motorówkami

Ocena gry

Ścigajmy się motorówkami nad morzem. Naszym zadaniem w tej grze będzie pokonanie w tej grze trasy nad morzem. Ścigajmy się motorówkami nad wodą. Wygraj wyścig. Używajmy strzałek.


Gra pływanie motorówką

Ocena gry

W tej grze naszym zadaniem jest pływanie motorówką tak aby nie uderzyć w żadną inną łódź rybacką. Pływaj rozważnie. Graj za pomocą strzałek oraz spacji.


Gra skakanie po kamieniach

Ocena gry

W tej grze musimy skakać po kamieniach aby wydostać się z pod wodospadu. Zróbmy to tak aby nie wpaść do wody.Graj za pomocą myszki.


Gra wodociąg wodny

Ocena gry

W tej grze naszym zadaniem jest ułożenie i zbudowanie wodociągu wodnego. Musimy zbudować taki wodociąg aby był bez dziury. Nie może przepuszczać wody. Graj za pomocą myszki.


Gra z delfinem dla dzieci

Ocena gry

Ta gra polega na tym aby pływać delfinem pod wodą i wyskakiwać nad wodę. Skacz jak najwyżej aby zdobyć jak najwięcej punktów. Wyskakuj jak najwyżej.Graj za pomocą strzałek.


Strzelanie do ryb pod wodą online

Ocena gry

Strzelajmy do ryb, które kazano nam wyłapać. Musimy ich wystrzelać bo to są zagrożone gatunki. Złów je za pomocą łuku. Musimy w nich strzelać.Grajmy za pomocą myszki komputerowej.


Gra podwodna z Disney

Ocena gry

W tej grze naszym zadaniem jest nurkować pod wodą postaciami Disneya. Także musimy pod wodą zbierać gwiazdki, które na nasz czekają. Graj za pomocą strzałek i spacji.


Gra z krokodylem dla dzieci

Ocena gry

W tej grze naszym zadaniem jest przetrwać jak najdłużej pod wodą jako krokodyl. Musimy uciekać pod wodą przed kulami, które lecą z pistoletu maszynowego od człowieka co w nas strzela. Graj tylko myszką.


Gra wodna odkrywanka

Ocena gry

W tej grze naszym zadaniem jest po odkrywać po dwa takie same obrazki aby one znikły. Graj i pamiętaj gdzie znajduje się drugi obrazek. Znajdź dwa takie same obrazki wodne.Graj za pomocą myszki.


Wyszuiwarka gier

ZAGRAJ
Gry-Dlachlopcow.pl

Popularne gry

 • Gry wodne
 • Ogień i woda

  Ogień i woda

  Oglądana: 99288 ocena: 9.00

 • Straż gra

  Straż gra

  Oglądana: 18383 ocena: 10.00

 • Piłka wodna

  Piłka wodna

  Oglądana: 13175 ocena: 0.00

 • Gra pływanie motorówką

  Gra pływanie motorówką

  Oglądana: 11767 ocena: 0.00

 • Gra pływanie pod wodą

  Gra pływanie pod wodą

  Oglądana: 9223 ocena: 0.00

 • Wyścigi pływackie

  Wyścigi pływackie

  Oglądana: 8013 ocena: 7.67

 • Gra z krokodylem dla dzieci

  Gra z krokodylem dla dzieci

  Oglądana: 7320 ocena: 0.00

 • Podwodny świat Winx

  Podwodny świat Winx

  Oglądana: 6291 ocena: 0.00

 • Gra surfing

  Gra surfing

  Oglądana: 4792 ocena: 0.00

Reklama

cookie