Gryna.pl


Najnowsi uzytkownicy

Gry auta » Gry traktory 17 gier

Traktor ora pole pługiem

Ocena gry

Tym razem ponownie kolejna gra z serii gry oranie pola w której to grze wcielamy się w traktorzystę i będziemy jak już pewnie się domyślacie po samej nazwie tej gry orali pole. Na samym początku gry oczywiście musisz dojechać na pole, które będziesz orał.Droga po której będziesz jednak jechał to droga na której nie brakuje przeszkód na przykład takich jak ostre zakręty na których musisz znacznie zwolnić swoją prędkość aby nie wypaść z tory.Do grania potrzebujesz tylko zupełnie strzałek.


Ciągnik oranie pola

Ocena gry

Ciągnik oranie pola to gra w której wcielamy się w farmera czyli potocznie mówiąc w rolnika i naszym zadaniem tak jak już się pewnie domyślasz nawet po nazwie tej gry będziemy musieli orać pole.Na początku gry musisz jednak dotrzeć do pola, które będziemy orali, ponieważ już przeorałeś pół pola i musiałem zostawić sprzęt na polu i jechać na farmę czyli do domu na obiad. Jesteś już po obiedzie i pora wrócić na pole i zaorać je. Uważaj aby w drodze powrotnej się nie zgubić.Do jazdy i orania pola ciągnikiem potrzebujesz tylko wyłącznie myszki komputerowej.


Gra oranie pola traktorem

Ocena gry

Tym razem będziemy orali pole traktorem. Na samym początku gry musimy oczywiście dojechać na pole aby je zaorać. Przed tobą jednak długa droga na której nie brakuje przeszkód takich jak ostre zakręty i tym podobne.Musisz jechać bardzo rozważnie i postarać sie oczywiście dotrzeć do mety czyli w tym wypadku pola, które będziemy orali w jak najkrótszym czasie gry.Do grania i orania pola potrzebujesz tylko zupełnie strzałek.


Gra ze spychem

Ocena gry

Zasiądź za kierownicą ogromnego potężnego spychacza.Celem gry jest pokonanie dwóch okrążeń toru w jak najkrótszym czasie gry.Postaraj się i jedź jak najszybciej aby pokonać rekord toru, oczywiście uważaj aby nie zaliczyć żadnej kolizji lub poważnego wypadku.Sterowanie i kierowanie spychaczem za pomocą strzałek.Szalona jazda traktorem

Ocena gry

Pokaż swoje umiejętności jazdy traktorem.Przejedź jak najdalej traktorem.Demoluj po drodze lekkie przeszkody.Do jazdy potrzebujesz tylko strzałek.Szalonej jazdy życzymy.


Diego i Traktor

Ocena gry

Razem z Diego będziemy poruszać się na traktorze i naszym zadaniem będzie oczyszczenie ziemi ze śmieci jakie się na niej znajdują.


Trackor Mania 2

Ocena gry

Trackor Mania 2 jest to bardzo popularna gra w której będziemy jeździć traktorami. Jedźmy traktorami i pokonajmy trasę gry w jak najlepszy czasie gry. Gramy strzałkami.


Tractor mania

Ocena gry

Tractor mania jest to gra w której będziemy jeździć traktorem. Jedźmy traktorem i pokonajmy trasę w jak najkrótszym i najlepszym czasie gry. Potrzeba nam strzałek.


Super Traktor

Ocena gry

Jedźmy w tej grze traktorem rolniczym. Naszym zadaniem jest tak jeździć aby traktor nie przewrócił się ani razu do tyłu czy do przodu. Używajmy w tej grze strzałek.


Traktor Ben 10

Ocena gry

Wcielmy się w tej grze w rolę ben 1o, który jedzie tym razem traktorem po bardzo trudnych przeszkodach. Postarajmy się aby się traktor nie przewrócił. Jedź używając strzałek.


Gra z traktorem

Ocena gry

Wsiądź za kierownicę prawdziwego traktora. Pokonujmy bardzo wiele trudnych przeszkód traktorem. Stań się najlepszym kierowcą traktora i jedź po przeszkodach. Używajmy do tego tylko strzałek.


Realistyczna gra traktor

Ocena gry

Wsiądź za kierownicę traktora i jedź po bardzo trudnych przeszkodach. Zachowaj równowagę na wybojach aby cię nie przewróciło. Używajmy w tej grze tylko strzałek.


Gra traktor

Ocena gry

Zagrajmy w grze w której naszym zadaniem jest jeździć traktorem. Postaraj się tak jeździć aby traktor nie przewrócił się ani razu. Używajmy do jazdy strzałek w tej grze.


Gra wyścigi traktorów

Ocena gry

W tej grze będziemy ścigać się traktorami. Musisz wygrać wszystkie wyścigi. Udowodnij że twój traktor jest najlepszym traktorem i najszybszym. Graj używając strzałek.


Gra traktor rolniczy

Ocena gry

Przewoźmy w tej grze różne owoce i warzywa z naszej farmy. Jedź traktorem tak aby z przyczepy nic nie wypadło owoc ani warzywo. W tej grze potrzebujemy tylko strzałek oraz spacji-podpięcie przyczepy.


Gra traktor

Ocena gry

W tej grze będziemy jeździli traktorami. Przejdź kolejne plansze i kupuj coraz nowsze traktory w tej grze. Niech twój traktor pokona całą grę. Potrzebujemy tylko strzałek aby grać.


Gra traktor przewożenie towarów

Ocena gry

Będziemy przewozili towary w tej grze a towarem tym są owoce i warzywa. Jedź tak aby one si nie spadły z przyczepy bo wtedy tracimy jedno życie. Graj używając strzałek.


« poprzednia 1 następna »

Wyszuiwarka gier

ZAGRAJ
Gry-Dlachlopcow.pl

Popularne gry

 • Gry traktory
 • Gra traktor rolniczy

  Gra traktor rolniczy

  Oglądana: 48493 ocena: 8.83

 • Trackor Mania 2

  Trackor Mania 2

  Oglądana: 34425 ocena: 10.00

 • Tractor mania

  Tractor mania

  Oglądana: 27976 ocena: 0.00

 • Traktor Ben 10

  Traktor Ben 10

  Oglądana: 18617 ocena: 0.00

 • Super Traktor

  Super Traktor

  Oglądana: 18589 ocena: 0.00

 • Gra traktor

  Gra traktor

  Oglądana: 17866 ocena: 0.00

 • Realistyczna gra traktor

  Realistyczna gra traktor

  Oglądana: 16782 ocena: 1.00

 • Gra traktor przewożenie towarów

  Gra traktor przewożenie towarów

  Oglądana: 16006 ocena: 0.00

 • Gra z traktorem

  Gra z traktorem

  Oglądana: 15446 ocena: 10.00

Reklama

cookie