Gryna.pl


Najnowsi uzytkownicy

Gry sportowe » Gry tenis 22 gier

Tenis ziemny gra

Ocena gry

W tej grze gramy w tenisa ziemnego. Wybierz jednego z wielu dostępnych zawodników w grze i wejdź do rozgrywek w tenisa ziemnego. Zasady są bardzo proste musisz wygrać jak najwięcej meczy. Graj za pomocą myszki.


Tenis ziemny gra online

Ocena gry

Zagraj w tenisa ziemnego i pokaż wszystkim swoje umiejętności i pokaz że jesteś najlepszy/a ze wszystkich zawodników. Graj używając do poruszania się strzałek a do odbijania spacji.


Gra tenis stołowy

Ocena gry

Weź udział w turnieju w tenisa stołowego. Ogrywaj wszystkich swoich przeciwników, którzy staną ci na drodze do sławy. Wygraj turniej tenisa stołowego i zostań mistrzem. Używajmy myszki do tej gry.


Gra ping-pong

Ocena gry

Zagraj w ping-ponga czyli w tenisa stołowego. Naszym zadaniem jest odbijać piłeczkę do naszego przeciwnika tak aby jemy było jak najtrudniej ją odebrać. Potrzebujesz myszki komputerowej w tej grze.Darmowa gra tenis ziemny

Ocena gry

Odbijamy piłką do naszego przeciwnika a on do nas. Odbijam do niego piłką tak aby jemu było jak najtrudniej przyjąć tą piłkę. Najlepiej graj po bokach. Graj używając myszki, strzałek i spacji.


Gra tenis ziemny na plaży

Ocena gry

Grajmy w tenisa ziemnego tylko tym razem gramy w niego na plaży. Jest to o wiele trudniejsza gra bo gramy na plaży. Ale ty na pewno dasz rade. Potrzebujesz myszki i strzałek oraz spacji w tej grze.


Galaktycny tenis

Ocena gry

Zagraj w galakktycznego tenisa. Zasady są inne niż tenis ziemny. Musimy odbijać piłką do gracza a on do nas. Nie ma siatki w tej grze tylko gram po stole. Używajmy strzałek oraz grasz drugi klawiszy W,A,S,D


Tenis ziemny online

Ocena gry

Zagraj w tenisa ziemnego. Zmierz się w wieloma przeciwnikami. Niech wygra lepszy zawodnik. Na pewno dasz rade i będziesz mistrzem na korcie tenisowym. Gramy za pomocą myszki komputerowej.


Gra turniej w tenisa ziemnego

Ocena gry

Zagraj w tenisa ziemnego i weź udział w turnieju tenis ziemny. Pokaż im swoje umiejętności oraz pokonaj przeciwników, którzy staną ci na drodze do sławy. Potrzebujemy myszkę i strzałki.


Odbijanie piłką tenisową

Ocena gry

Odbijajmy w tej grze piłką tenisową o budynek. Naszym zadaniem jest tak odbijać piłę aby cały czas trafiać w nią a nie pudłować. Używajmy w tej grze tylko myszki komputerowej.


Tenis stołowy

Ocena gry

Zagrajmy w tenisa stołowego. Pokaż swoje umiejętności jak grasz w tenisa stołowego. Pokonaj jak najwięcej rywali aby wygrać medal. Potrzebujesz myszki komputerowej do tej gry.


Tenis gra

Ocena gry

Musimy zagrać w tenisa. Naszym zadaniem jest odbijanie piłek tak aby odbijały się i przelatywały na połowę przeciwnika. Naucz się dobrze grać w tenisa. Używajmy myszki w tej grze.


Trening gry w tenisa ziemnego

Ocena gry

Jutro masz bardzo ważne zawody w tenisa ziemnego. Musisz nauczyć się jeszcze dobrze odbierać piłki grane z serwów. Maszyna wyrzuca piłki a ty musisz je odbić. Używajmy myszki w tej grze oraz strzałek.


Tenis ze zwierzętami

Ocena gry

Graj w tenisa ale tym razem masz możliwość zagrania zwierzętami a nie ludźmi. Graj zwierzętami w tenisa ziemnego i pokonaj jak najwięcej przeciwników. Poruszajmy się za pomocą strzałek i spacji oraz myszki komputerowej.


Gra tenis online

Ocena gry

Zagrajmy w tenisa ziemnego. Jeżeli potrafisz już grać to powinieneś sobie poradzić bez żadnego problemu w tej grze. Wygrywaj wszystkie mecze i pokonaj przeciwników. Poruszamy się strzałkami i strzał- spacja.


Rozgrywki w tenisa ziemnego

Ocena gry

Weź udział w rozgrywkach tenisa ziemnego. Pokaż swoim przeciwnikom że umiesz grać w tenisa ziemnego i wygraj jak najwięcej meczy w turnieju. Graj za pomocą myszki komputerowej.


Tenis ziemny dla dzieci

Ocena gry

Pragniesz zagrać w tenisa ziemnego. To zagraj w tej grze. Twoim zadaniem jest odbijanie piłki rakietką tak aby wpadała na ple przeciwnika. Potrzebujemy myszki komputerowej.


Tenis dla dzieci

Ocena gry

Zagrajmy w tenisa dla dzieci. Naszym zadaniem jest odbijanie piłki rakietką tak aby przelatywała nad siatką i wpadała na pole przeciwnika. Poruszajmy się w tej grze myszką.


« poprzednia 1 2 następna »

Wyszuiwarka gier

ZAGRAJ
Gry-Dlachlopcow.pl

Popularne gry

 • Gry tenis
 • Gra turniej w tenisa ziemnego

  Gra turniej w tenisa ziemnego

  Oglądana: 9739 ocena: 0.00

 • Tenis ziemny gra online

  Tenis ziemny gra online

  Oglądana: 4970 ocena: 10.00

 • Odbijanie piłką tenisową

  Odbijanie piłką tenisową

  Oglądana: 3178 ocena: 0.00

 • Tenis ziemny online

  Tenis ziemny online

  Oglądana: 2921 ocena: 0.00

 • Gra tenis stołowy

  Gra tenis stołowy

  Oglądana: 2888 ocena: 10.00

 • Gra ping-pong

  Gra ping-pong

  Oglądana: 2828 ocena: 0.00

 • Gra tenis ziemny na plaży

  Gra tenis ziemny na plaży

  Oglądana: 2194 ocena: 1.00

 • Trening gry w tenisa ziemnego

  Trening gry w tenisa ziemnego

  Oglądana: 1575 ocena: 0.00

 • Tenis ziemny

  Tenis ziemny

  Oglądana: 1537 ocena: 0.00

Reklama

cookie