Gryna.pl


Kategorie Gier


gry na gierunie.pl

Najnowsi uzytkownicy

Gry dla dziewczyn » Gry taneczne 19 gier

Gra Gangnam Style

Ocena gry

Baw się świetnie i naucz się tańca Gangnam Style.Klikaj odpowiednie strzałki, które lecą w górnej części gry i baw się świetnie.Graj używając tylko strzałek.


Zwierzęcy taniec

Ocena gry

Naszym zadaniem jest tańczyć razem z reniferem. Tańcz i klikaj odpowiednie strzałki aby wykonywać różne ruchy taneczne. Używajmy tylko strzałek w tej grze tanecznej.


Taneczna ubieranka

Ocena gry

Naszym zadaniem w tej grze jest ubrać młodą przepiękną tancerkę. Niech młoda tancerka pokaże na co ją stać i niech zabłyśnie na parkiecie. Niech ludzie ją podziwiają oraz jej strój. Myszką ubieramy tancerkę.


Gra tancerka ubieranka

Ocena gry

Ubierzmy tancerkę. Postarajmy się aby tancerka wyglądała jak najładniej oraz aby ludzie i publiczność ją podziwiała na parkiecie. Używajmy myszko do ubierania tancerki.Ubierz tancerkę

Ocena gry

Masz ubrać młodą i bardzo piękną tancerkę. Postarajmy się i ubierzmy tancerkę jak najładniej tak aby wyglądała jak najładniej oraz miła dopasowany strój do swojej figury ciała. Myszką poruszamy się w grze.


Taniec robotów

Ocena gry

Tańczmy robotami. Zbierajmy nutki aby po uzbieraniu kilku nut mogli zatańczyć świetnie i wykonać jakiś nie spotykany manewr w tańcu. Potrzebujemy tylko myszki do tej gry.


Taniec gra

Ocena gry

Ta gra polega na tym abyśmy tańczyli. Wcielmy się w role tancerza i naszym zadaniem jest tańczyć. Klikajmy odpowiednie strzałki, które pokazują się na ekranie. Używajmy do tej gry tylko strzałek.


Gra tańczenie

Ocena gry

Naszym zadaniem w tej grze jest tańczyć. Tańcz i baw się świetnie. Aby tańczyć należy klikać takie strzałki oraz litery, jakie wyskakują w górnej części ekranu gry. Używajmy strzałek oraz klawiszy S i K.


Gra o tańcu

Ocena gry

Tańczy z bardzo sławnym bohaterem Mario Bross. Mario to bardzo dobrzy i zwinny człowiek. Naucz się tańczyć razem z mario. Tańcz używając tylko strzałek i myszki komputerowej.


Gra taniec z gwiazdami

Ocena gry

W tej grze będziemy tańczyć z gwiazdami. Naucz się doskonale tańczyć zawodowo. Tańcz bardzo ładnie na scenie i parkietach. Używaj do tańczeni tylko strzałek.


Taneczna ubieranka

Ocena gry

Wybierasz się na dzisiejszy wieczór z chłopakiem. Wiesz że na imprezie będzie dużo tańców. Wybierz odpowiedni strój i tańcz razem z chłopakiem.Graj za pomocą myszki.


Śmieszna gra taneczna

Ocena gry

Musimy w tej grze tańczyć. Tańczymy za pomocą za pomocą strzałek klikając odpowiednie strzałki takie jak się pojawiają na ekranie gry. Poruszaj się tylko strzałkami.


Gra zręcznościowa taniec

Ocena gry

Naucz się w tej grze bardzo dobrze tańczyć i szalej na parkiecie bawiąc się wspaniale a ludzie niech ci biją brawo oraz niech cię podziwiają. Poruszaj się strzałkami.


Taneczne zabawy online

Ocena gry

W tej grze mamy do wyboru tańca na prawdę bardzo wiele stylów tańczenia. Wybierz jeden z nich może to wyć hip-hop rock lub jakiś inny styl tańca. Baw się wspaniale. Graj za pomocą strzałek.


Gra hip hop

Ocena gry

Tańcz bardzo sławny taniec a nim jest hip-hop. Graj i wcielaj się w rolę tancerzy hip-hopa. Tańcz używając tylko strzałek oraz myszki.


Gra zręcznościowa taniec

Ocena gry

W tej grze naszym zadaniem ejst pokazanie swoich własnych umiejętności tańca na parkiecie na scenie. Tańcz i baw się wspaniale na scenie. Używaj tylko myszki i strzałek.


Graj w taniec

Ocena gry

Ta gra polega na tym aby wcielić się w rolę tancerza i naszym zadaniem jest pokazanie swoich umiejętności tanecznych na scenę czyli na parkiecie.Graj za pomocą myszki komputerowej.


Taneczna gra

Ocena gry

W tej grze naszym zadaniem jest wcielenie się w bardzo młodą tancerkę. Musimy tańczyć na ulicy. Tańcz za pomocą klikania odpowiedniej strzałki, która wyświetla się na górze.Graj za pomocą strzałek.


« poprzednia 1 2 następna »

Wyszuiwarka gier

ZAGRAJ
Gry-Dlachlopcow.pl

Popularne gry

 • Gry taneczne
 • Gra taniec z gwiazdami

  Gra taniec z gwiazdami

  Oglądana: 4369 ocena: 0.00

 • Gra tancerka ubieranka

  Gra tancerka ubieranka

  Oglądana: 2156 ocena: 10.00

 • Gra Gangnam Style

  Gra Gangnam Style

  Oglądana: 2096 ocena: 8.00

 • Taniec robotów

  Taniec robotów

  Oglądana: 1954 ocena: 0.00

 • Taneczna ubieranka

  Taneczna ubieranka

  Oglądana: 1847 ocena: 10.00

 • Zwierzęcy taniec

  Zwierzęcy taniec

  Oglądana: 1804 ocena: 6.00

 • Ubierz tancerkę

  Ubierz tancerkę

  Oglądana: 1754 ocena: 0.00

 • Śmieszna gra taneczna

  Śmieszna gra taneczna

  Oglądana: 1472 ocena: 0.00

 • Gra tańczenie

  Gra tańczenie

  Oglądana: 1432 ocena: 0.00

Reklama

cookie