Gryna.pl


Najnowsi uzytkownicy

Gry strzelanki 231 gier

Strzelanka w domu

Ocena gry

Strzelanka w domu to gra w której bierzesz udział w strzelaninie, która odbywa się w domu. Musisz zastrzelić czarnego patyczaka. Chowaj się za ścianą i unikaj strzałów rywali. Strzelaj myszką oraz przeładuj broń spacją.


Gra dziki zachód

Ocena gry

Tym razem poruszamy się kowbojem z dzikiego zachodu. Musimy pozastrzelać wszystkich przeciwnych kowbojów, którzy w nas strzelają. Postaraj się odszukać i zastrzelić wszystkich kowbojów, którzy są poukrywani między innymi w domach i innych budynkach. Poruszaj się strzałkami oraz strzelaj myszką komputerową.


Obroń dom przed Zombiakami

Ocena gry

Obroń dom przed Zombiakami to gra w której twoim zadaniem jest pozastrzelać wszystkich zombi, który atakują twój dom. Nie pozwól aby go rozburzyli. Ulepszaj swoją broń oraz zdobywaj nowe bardziej zaawansowane bronie. Graj za pomocą myszki komputerowej.


Strzelenie w kaczki

Ocena gry

Zabaw się w tej grze w myśliwego i strzelaj w kaczki. Na początku każdej rundy musisz oddać pierwszy strzał w powietrze aby kaczki wzbiły się do lotu a potem dopiero w nie strzelać. Strzelaj za pomocą myszki komputerowej.Perfekcyjny snajper

Ocena gry

W tej grze jesteś profesjonalnym snajperem. Nie możesz się pomylić oraz spudłować ani razu, ponieważ wtedy przegrasz. Masz misję do wykonania w której musisz bezbłędnie strzelać w miny tak aby uchronić przeciwnika. Strzelaj w miny aby wybuchły one wcześniej niż wtedy gdy człowiek na nie stanie. Graj za pomocą myszki komputerowej.


Snajper wyborowy

Ocena gry

Wciel się w profesjonalnego snajpera i przejdź do wykonywania tajnych zlecanych misji, które musisz wykonać zabijając zabójców. Nie możesz popełnić żadnego błędu. Strzelaj myszką.


Zabij potworka

Ocena gry

W tej grze twoim zadaniem jest dogonić na planszy oraz zabić potworka. Uważaj, ponieważ jeżeli nie uda Ci się trafić w potworka to musisz poszukać swojej strzały do łuku aby móc dalej strzelać. Do gry używaj strzałek-poruszanie się oraz myszka komputerowa-strzał.


Wytrwały wojownik

Ocena gry

Wciel się w wytrwałego wojownika i walcz z przeciwnikami.Atakują cię przeciwnicy ze wszystkich stron.Nie poddaj się!Walcz!Strzelaj i zabijaj przeciwników aby oni nie zabili ciebie.Dogrania używaj myszki komputerowej- strzelanie z karabinu maszynowego.


Strzelanina z samochodu

Ocena gry

Poruszasz się samochodem i twoim zadaniem jest pozabijać wszystkich wrogów ze swojego samochodu.Postaraj się i zabij wszystkich wrogów z samochodu.Strzelaj w samochody oraz motocykle, którzy chcą cię zabić.Wybierz samochód i wkraczaj do akcji.Strzałkami kierujesz autem oraz Z,X-strzelasz,Spacja-rakieta.


Gra battle gear 2

Ocena gry

Gra battle gear 2 to fantastyczna gra w której przenosimy się na korytarze podziemia i musimy trafiać jak najcelniej w tarcze.Trafiaj w głowy niebieskich tarcz aby zdobyć jak najwięcej punktów w grze.Do strzelania z karabinu maszynowe używaj myszki.


Half Life online

Ocena gry

Half Life online to bardzo znana już wam pewnie gra.Celem tej gry jest pozastrzelać wszystkich naszych przeciwników, którzy są poukrywani w starych ruinach domów i innych budynków.Strzelaj w przeciwników zanim oni zastrzelą ciebie.Do strzelania potrzebujesz myszki.


Gra battle for wesnoth

Ocena gry

Kolejna gra z serii battle tym razem będziemy musieli w tej grze strzelać jak najcelniej w tarcze.Postaraj się strzelać jak najcelniej najlepiej w same środki tarcz aby zdobywać jak najwięcej punktów.Przymierz bardzo dokładnie zanim pociągniesz za spust.Do gry używaj myszki-strzał z karabinu.


Gra battle gear

Ocena gry

Kolejna gra z kategorii gry battle.W tej grze wcielamy się w żołnierza i naszym zadaniem jest pozastrzelać wszystkich wrogów, którzy też w nas strzelają.Uważaj aby przeciwnicy cię nie zabili.Chowaj się za murem i wychylaj się z niego używając spacji.Do strzelania używaj myszki komputerowej oraz do zmiany borni klawiszy numerycznych 1,2,3.Powodzenia!


Gra battle city

Ocena gry

Gra battle city to kolejna gra z kategorii gry strzelanki w której będziemy strzelali do tarcz, które są różnych kolorów i w dodatku się ruszają.Musisz zmieniać kolor naboju w zależności od tarczy w którą strzelasz.Do strzelania używaj myszki oraz 1,2,3-zmiana kolorów naboi.


Gra w szczelanie

Ocena gry

W tej grze będziemy trenować naszą celność strzałów z karabinu maszynowego i snajperskiego.Mamy do wyboru wiele celów:zwykłe tracze, oraz ruchome tarcze, które latają.Wybierz jedne z nich i potrenuj swoją celność.Musisz strzelać jak najcelniej najlepiej w same środki tarcz aby zdobywać jak najwięcej punktów.Do gry używaj myszki komputerowej.


Gra szczelanie

Ocena gry

Lubisz strzelać z karabinu maszynowego i zabijać przeciwników ale jeszcze nie masz bardzo dobrego oka czyli celności.Możesz potrenować swoją celność właśnie w tej oto grze strzelając w swoich przeciwników.Do tej gry używaj myszki komputerowej.


Misja snajperska

Ocena gry

Wciel się w profesjonalnego snajpera czyli strzelca wyborowego, dla którego nietrafiony strzał czyli pudło to załamka.Musisz strzelać w przeciwników bardzo celnie i tak aby się nie zorientowali że ktoś z ich żołnierzy padł.Do strzelania oraz celowani używaj myszki komputerowej.


Obrona świata

Ocena gry

Świat został atakowany przez przeciwników, władze miasto zgłosiły się do ciebie z prośbą o pomoc i zaakceptowałeś ich prośbę i zapłacili ci pieniądze.Teraz czas na ciebie i musisz obronić miasto przed atakującymi policjantami oraz innymi wrogami.Strzelaj karabinem i zabij wrogów.Używaj myszki do strzelania we wrogów.


« poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 1012 13 następna »

Wyszuiwarka gier

ZAGRAJ
Gry-Dlachlopcow.pl

Popularne gry

 • Gry strzelanki
 • Realistyczna strzelanka 3d

  Realistyczna strzelanka 3d

  Oglądana: 22563 ocena: 0.00

 • Strzelanka 3d

  Strzelanka 3d

  Oglądana: 22211 ocena: 0.00

 • Ultimate Force online

  Ultimate Force online

  Oglądana: 19111 ocena: 7.33

 • Gra snajperska misja

  Gra snajperska misja

  Oglądana: 18389 ocena: 10.00

 • Strzelanie z łuku w jabłko

  Strzelanie z łuku w jabłko

  Oglądana: 16564 ocena: 10.00

 • Obroń swoją bazę wojskową

  Obroń swoją bazę wojskową

  Oglądana: 15510 ocena: 0.00

 • Chaos Faction 2

  Chaos Faction 2

  Oglądana: 15384 ocena: 10.00

 • Gra Battlefield

  Gra Battlefield

  Oglądana: 10763 ocena: 10.00

 • Strzelanie do zombie

  Strzelanie do zombie

  Oglądana: 10712 ocena: 9.00

Reklama

cookie