Gryna.pl


Najnowsi uzytkownicy

Gry sportowe 225 gier

Gra cricket

Ocena gry

Zagraj w cricketa.Zasady tej gry są bardzo proste należy w niej odbijać wszystkie piłki, które lecą w twoim kierunku.Używaj do odbijania myszki komputerowej.


Hiszpańskie rozgrywki

Ocena gry

Hiszpańskie rozgrywki to gra w której gramy w piłkę nożną naszym zadaniem jest strzelić jak najwięcej bramek i pokonać naszych przeciwników.Graj za pomocą myszki komputerowej.


Strzelaj na bramkę

Ocena gry

Twoim zadaniem w tej grze jest strzelać na bramkę.Uważaj to nie takie proste na bramce nie ma bramkarza ale są przeszkody, które utrudnią ci bardzo to zadanie.Strzelamy myszką.


Gra baseball

Ocena gry

Zagraj w baseballa i trafiaj kilem do baseballa w piłkę, którą rzuca do ciebie drugi zawodnik.Musisz trafić w balona.Graj za pomocą myszki komputerowej.Wyścigi pływackie

Ocena gry

Weź udział w wyścigach pływackich i ścigaj się na basenie.Postaraj się wygrać jak najwięcej wyścigów i stań się mistrzem.Graj używając do pływania myszki komputerowej.


Bieg przez płotki

Ocena gry

Biegnij przez płotki jak najszybciej.Musisz wszystkie płotki bezbłędnie przeskoczyć.Postaraj się abyś się nie przewrócił.Graj za pomocą spacji-skok.


Gra rzucanie do kosza

Ocena gry

Rzucaj do kosza.Postaraj się trafiać z każdego miejsca.Nie umiesz jeszcze dobrze grać w kosza?Masz możliwość potrenować w tej grze.Graj za pomocą myszki.


Doprowadź piłkę do bramki

Ocena gry

Kolejna gra z kategorii gry logiczne w której należy zrobić taką drogę piłce aby ona dostała się do bramki.Postaraj się.Graj używając do tej gry tylko myszki komputerowej.


Gra hokej na lodzie

Ocena gry

Zagraj w hokeja na lodzie.Wygraj jak najwięcej meczy w hokeja ze swoimi przeciwnikami.Nie pozwól aby przeciwnicy cię ogrywali.Daj z siebie wszystko.Graj myszką oraz W,A,S,D.


Gra boks

Ocena gry

Pokaż swoje umiejętności walki na ringu bokserskim.Pokonaj przeciwnika.Wykonuj jak najlepsze ciosy, które będą dobijały przeciwnika.Strzałkami poruszamy się oraz spacja atak.


Zostań piłkarską gwiazdą

Ocena gry

Przed tobą bardzo wiele meczy do rozegrania.Pokaż swoje umiejętności grania w piłkę nożną i wygraj jak najwięcej meczy oraz strzel jak najwięcej bramek i zostań królem strzelców.Graj za pomocą strzałek oraz spacja-strzał.


Traf do bramki

Ocena gry

Traf do bramki to bardzo fajna gra dzięki której możemy poćwiczyć naszą celność strzałów w piłce nożnej.Strzelaj do bramki używając jak najmniej uderzeń.Myszką wybierz siłę strzału.Miłej gry.


Gra karne euro 2012

Ocena gry

Wybierz jedną z wielu drużyn, która brała udział w euro 2012 i stań do serii rzutów karnych.Musisz strzelać widowiskowe bramki oraz bronić strzały przeciwnika.Obrań jak najwięcej i strzel jak najwięcej widowiskowych bramek.Myszką zagraj.


Tenis ziemny gra online

Ocena gry

Zagraj w tenisa ziemnego i pokaż wszystkim swoje umiejętności i pokaz że jesteś najlepszy/a ze wszystkich zawodników. Graj używając do poruszania się strzałek a do odbijania spacji.


Rzuty wolne 2012

Ocena gry

Wciel się w najlepszego piłkarza na całym świecie i strzelaj jak najwięcej bramek z rzutów wolnych. Musisz wybrać odpowiedni kąt strzału oraz moc strzału. Graj używając tylko myszki .


Gra euro 2012

Ocena gry

Gra euro 2012 to najlepszy symulator piłkarskich rozgrywek euro 2012. Zagraj w komputerem lub z kolegą lub koleżanką. Życzymy udanej walki.Gracz 1 strzałki oraz ctrl a gracz 2 w,a,s,d oraz spacja.


Rzuty karne 2012

Ocena gry

Zagraj w rzuty karne w najnowszym wydaniu 2012. Pokonaj bramkarza strzelając mu jak najwięcej bramek z rzutów karnych. Wybierz siłę strzału, kąt oraz lot piłki. Myszką wybierz.


Mecz w piłkę nożną

Ocena gry

Zagraj w tą grę i zmierz się z kolegą lub koleżanką w piłkę nożną. Pokaż swoje umiejętności gry w piłkę nożną i graj jak najlepiej. Sterowanie dla gracza 1 to strzałki a dla Gracza 2 to W,A,S,D.


Wyszuiwarka gier

ZAGRAJ
Gry-Dlachlopcow.pl

Popularne gry

 • Gry sportowe
 • Piłka Nożna na 2

  Piłka Nożna na 2

  Oglądana: 44388 ocena: 8.80

 • Tenis na 2 Osoby

  Tenis na 2 Osoby

  Oglądana: 24499 ocena: 7.50

 • Gra Tom i Jerry kręgle

  Gra Tom i Jerry kręgle

  Oglądana: 24197 ocena: 0.00

 • Gra zawody w pływaniu

  Gra zawody w pływaniu

  Oglądana: 15600 ocena: 0.00

 • Rzuty Karne 2011

  Rzuty Karne 2011

  Oglądana: 15084 ocena: 0.00

 • Ostra Walka

  Ostra Walka

  Oglądana: 12958 ocena: 7.50

 • Wrestling

  Wrestling

  Oglądana: 12280 ocena: 0.00

 • Gra rzucanie lotkami

  Gra rzucanie lotkami

  Oglądana: 8578 ocena: 10.00

 • Wyścigi pływackie

  Wyścigi pływackie

  Oglądana: 8007 ocena: 7.67

Reklama

cookie