Gryna.pl


Kategorie Gier


gry na gierunie.pl

Najnowsi uzytkownicy

Gry dla dziewczyn » Gry ślubne 18 gier

Ślubna ubieranka

Ocena gry

Pomóż pannie młodej wybrać odpowiednią suknię ślubną na swój ślub.Sukni masz pod dostatkiem, wybierz najładniejszą i ubierz w nią pannę młodą.Używaj do ubierania myszki komputerowej.Powodzenia!


Ubieramy pannę młodą

Ocena gry

Ubierz pannę młodą, która czeka na pana młodego i jadą do kościoła na uroczystość ślubu.Wybierz dla niej najładniejszą suknie ślubną,ponieważ taka okazja już się w życiu nie powtórzy.Ubieraj myszką komputerową.


Gra salon ślubny

Ocena gry

Prowadzisz swój własny salon ślubny.Musisz doradzić każdej z klientek twojego salonu jaką suknie warto kupić.Sprzedaj jak najwięcej ślubnych sukni i zarób kasę.


Ubierz pannę młodą

Ocena gry

Ubierz pannę młodą to gra w której będziemy ubierać pannę młodą na ślub. Naszym zadaniem jest ubrać jak najładniej pannę młodą w suknie ślubną. Ubierzmy jak najładniej pannę młodą za pomocą myszki.Gra przygotowania do ślubu

Ocena gry

Gra przygotowania do ślubu jest to gra w której będziemy przygotowywać pannę młodą do ślubu. Przygotujmy pannę modą do ślubu i wykonajmy jej odpowiedni i ładny makijaż. Używajmy tylko myszki komputerowej.


Suknie ślubne

Ocena gry

Wybierz najładniejszą suknie ślubną na swój ślub. Musisz wybrać najładniejszą suknie ślubną. Wybierz taką, która według ciebie jest najładniejsza oraz idealnie pasuje do twojego ciała. Myszką sterowanie.


Ubierz dziewczynę na jej ślub

Ocena gry

Panna młoda wraz z panem młodym szykują się do przyjęcia sakramentu ślubu właśnie to jest dzisiaj. Pospiesz się i ubierz pannę młodą w welon na ślub. Graj za pomocą myszki.


Weselna ubieranka

Ocena gry

W tej grze wybieramy jedną postać pannę młodą lub pana młodego. Naszym zadaniem jest przygotowanie do ślubu jednej z nich. Ubierzmy pannę młodą lub pana młodego za pomocą myszki.


Para młoda ubieranka

Ocena gry

Ubierzmy w tej grze parę modą, którzy właśnie dzisiaj szykują się do wzięcia ślubu. Niech nowa para młoda wygląda wspaniale oraz niech im będzie dobrze na nowej drodze życia. Graj za pomocą myszki.


Strojenie sali na wesele

Ocena gry

Ubierzmy i udekorujmy sale na dzisiejsze wesele pary młodej. Niech kościom weselnym podoba się twój ubiór tej sali weselnej dla pary młodej. Używaj do dekorowania i strojenia sali myszki komputerowej.


Ubierz zwirzęta na wesele

Ocena gry

Ubieramy zwierzęta na dzisiejsze ich wesele. Dziś ślub biorą pies z kotem. Postaraj się aby obydwoje wyglądali bardzo ładnie. Graj za pomocą myszki komputerowej.


Dekorowanie tortu na wesele

Ocena gry

Udekorujmy tor na dzisiejsze wesele pary młodej. Naszym zadaniem jest wcielić się w rolę cukiernika i przygotować tort weselny na dzisiejszy bal. Poruszaj się za pomocą myszki.


Suknie ślubne od projektantów

Ocena gry

W tej grze naszym zadaniem jest testowanie sukni ślubnych czyli tak zwanych welonów. Testuj suknie i przymierzaj, która z sukni będzie najładniejsza. Graj za pomocą myszki komputerowej.


Ubierz dziewczynę na ślub

Ocena gry

Ubierzmy młodą piękną pannę młodą na ślub. Jej narzeczony już na nią czeka przed domem, pomóż jej się szybko ubrać aby zdążyła na dzisiejsze jej wesele. Graj za pomocą myszki komputerowej.


Ubieranka dziewczyny na ślub

Ocena gry

Ta gra polega na trym aby ubrać jak najładniej i najmodniej piękną pannę młodą, która szykuje się do jutrzejszego ślubu. Postaraj się aby ona wyglądała bardzo ładnie. Graj za pomocą myszki komputerowej.


Gra weselna

Ocena gry

W tej grze naszym zadaniem jest wzięcie udziału w paru weselnych konkurencjach. Musimy rzucać bukietem jak najdalej. Odnajdywać szczegóły na obrazkach ukochanego. Graj za pomocą myszki.


Panna młoda ubieranka

Ocena gry

W tej grze twoim zadaniem jest ubranie młodej panny, która wybiera się do ślubu i właśnie czeka w domu na pana młodego.Ubierz ją bardzo szybko i jak najładniej.Graj za pomocą myszki.


Ślubna ubieranka

Ocena gry

Ta gra polega na tym aby ubrać jak najładniej młodą parę,która jutro ma ślub. Postaraj się aby nowa para młoda na swej nowej drodze życia wyglądała jak najładniej.Graj używając myszki.


« poprzednia 1 następna »

Wyszuiwarka gier

ZAGRAJ
Gry-Dlachlopcow.pl

Popularne gry

 • Gry ślubne
 • Gra przygotowania do ślubu

  Gra przygotowania do ślubu

  Oglądana: 10757 ocena: 10.00

 • Ubierz pannę młodą

  Ubierz pannę młodą

  Oglądana: 3954 ocena: 0.00

 • Gra weselna

  Gra weselna

  Oglądana: 3837 ocena: 10.00

 • Gra salon ślubny

  Gra salon ślubny

  Oglądana: 2715 ocena: 10.00

 • Strojenie sali na wesele

  Strojenie sali na wesele

  Oglądana: 2318 ocena: 0.00

 • Suknie ślubne

  Suknie ślubne

  Oglądana: 2115 ocena: 0.00

 • Para młoda ubieranka

  Para młoda ubieranka

  Oglądana: 1914 ocena: 0.00

 • Ubierz dziewczynę na ślub

  Ubierz dziewczynę na ślub

  Oglądana: 1884 ocena: 0.00

 • Ślubna ubieranka

  Ślubna ubieranka

  Oglądana: 1864 ocena: 0.00

Reklama

cookie