Gryna.pl


Najnowsi uzytkownicy

Gry sportowe » Gry skoki narciarskie 15 gier

Gra skoki narciarskie

Ocena gry

Wciel się w najlepszego skoczka pucharu świata i skacz z olbrzymiej skoczni.Pobijaj rekordy wielu skoczni.Zostań mistrzem skoków.Używaj do skakania spacji oraz strzałek-do balansowania ciałem podczas lotu.


Ski Jump

Ocena gry

Ski Jump jest to bardzo fajna i realistyczna gierka w której mamy możliwość poskakania na nartach. Ćwicz skakanie na nartach i pokonuj kolejne etapy gry. Stań się mistrzem skoków przejdź do histori skoków. Używaj strzałek.


Gra extremalna jazda na nartach

Ocena gry

W tej grze będziemy jeździć na nartach. Naszym zadaniem jest jechać z góry i skakać z wyskoczni oraz w powietrzu wykonywać triki i akrobacje. Grajmy za pomocą strzałek oraz spacji.


Szalona jazda na nartach

Ocena gry

Ta gra polega na tym abyśmy jeździli na nartach oraz ścinali mocno zakręty to znaczy abyśmy jeździli tak zwanym ślizgiem. Przejedź przez każdą bramkę. Używajmy strzałek.Skakanie na nartach

Ocena gry

Skaczmy w tej grze na nartach i zbierajmy po drodze gwiazdki. Zbierz wszystkie gwiazdki oraz skacz przez przeszkody. Używajmy strzałek w tej grze. Miłej gry i świetnej rozrywki.


Gra jazda na snowboardzie

Ocena gry

Ta gra polega na tym abyśmy jeździli na snowboardzie i skakali oraz wykonywali jak najlepsze triki podczas lotu. Skacz jak najlepiej. Używajmy tylko myszki w tej grze.


Skoki gra

Ocena gry

Skaczmy w tej grze na nartach. Naucz się jak najlepiej skakać na nartach. Bij rekordy na skoczniach. Skacz jak najlepiej i jak najdalej. Zostań liderem. Gra za pomocą strzałek.


Skoki narciarskie gra online

Ocena gry

Zagraj w skoki narciarskie online. Pokaż swoje umiejętności jazdy na nartach. Naucz się także dobrze skakać na nartach. Naszym zadaniem jest jeździć na nartach. Używajmy do tego strzałek.


Gra Spongebob na nartach

Ocena gry

Wcielmy się w Spongeboba, naszym zadaniem w tej grze jest jeździć na nartach. Jeździjmy na nartach i skaczmy z wyskoczni oraz omijajmy bardzo wiele przeszkód na stoku. Potrzebujesz strzałek go gry.


Gra skoki narciarskie 2011

Ocena gry

Jest to gra w której naszym zadaniem jest skakać. Skacz jak najdalej i bij rekordy na skoczniach. Zostań liderem czyli najlepszym skoczkiem. Skacz za pomocą entery-jako start, i strzałek- akrobacje w locie.


Jazda na nartach gra

Ocena gry

Zagraj w grę jazda na nartach i baw się wspaniale. Musimy jechać na nartach i jechać przez bramki. Wjedź w każdą bramkę. Potrzebujemy do sterowania w tej grze tylko strzałek.


Jazda na nartach

Ocena gry

Będziemy jeździć w tej grze na nartach. Naszym zadaniem jest jak najszybciej jechać na stoku oraz musimy po drodze omijać innych narciarzy, który odbywają postów. Jedź za pomocą strzałek.


Gra skoki na nartach

Ocena gry

Zagraj w grę skoki na nartach. Naszym zadaniem jest jeździć na nartach oraz skakać. Wykonuj w powietrzy akrobacje za co dostajemy punkty. Potrzebujesz w tej grze strzałek.


Gra jazda na nartach 2

Ocena gry

Ta gra polega na tym abyśmy poruszali się na nartach oraz zbierali owoce. Nie zbieraj pigułek ponieważ po nich jest pogorszony obraz gry. Używajmy strzałek do tej gry.


Skoki na nartach i rzucanie śnieżkami

Ocena gry

W tej grze naszym zadaniem jest skakać na nartach oraz rzucać się śnieżkami. Musimy rzucać się śnieżkami oraz skakać na nartach. Trafiaj śnieżkami swoich rywali. Używajmy tylko myszki.


« poprzednia 1 następna »

Wyszuiwarka gier

ZAGRAJ
Gry-Dlachlopcow.pl

Popularne gry

 • Gry skoki narciarskie
 • Jazda na nartach gra

  Jazda na nartach gra

  Oglądana: 7085 ocena: 0.00

 • Gra skoki narciarskie

  Gra skoki narciarskie

  Oglądana: 7029 ocena: 10.00

 • Gra skoki narciarskie 2011

  Gra skoki narciarskie 2011

  Oglądana: 6682 ocena: 0.00

 • Ski Jump

  Ski Jump

  Oglądana: 5125 ocena: 0.00

 • Skoki na nartach i rzucanie śnieżkami

  Skoki na nartach i rzucanie śnieżkami

  Oglądana: 3340 ocena: 0.00

 • Gra Spongebob na nartach

  Gra Spongebob na nartach

  Oglądana: 3036 ocena: 0.00

 • Skoki gra

  Skoki gra

  Oglądana: 2567 ocena: 0.00

 • Skoki narciarskie gra online

  Skoki narciarskie gra online

  Oglądana: 2492 ocena: 0.00

 • Skakanie na nartach

  Skakanie na nartach

  Oglądana: 2430 ocena: 0.00

Reklama

cookie