Gryna.pl


Najnowsi uzytkownicy

Gry auta » Gry rowerowe 40 gier

Gra robienie zakupów z Diego

Ocena gry

Gra robienie zakupów z Diego to gra w której jak sama nazwa wskazuj będziemy robić zakupy. Zrób zakupy a następnie dostarcz je do celu jadąc rowerem. Do gry potrzebujesz tylko strzałek. Uważaj aby po drodze do celu nie zgubić zakupów.


Patyczak na rowerze

Ocena gry

Tym razem poruszamy się rowerem razem z patyczakiem. Musimy przebyć jak największy odcinek drogi oraz po drodze wykonywać triki oraz zbierać przedmioty aby otrzymać jak najwięcej pieniędzy. Gramy strzałkami oraz większa instrukcja w grze w samouczku.


Rowerem górskim po nierównościach

Ocena gry

Jedź rowerem górskim po nierównościach i pokonuj przeszkody.Do gry używaj tylko strzałek.Dotrzyj do mety w jak najkrótszym czasie gry.


Pijany rowerzysta

Ocena gry

Pijany rowerzysta to gierka w której będziemy musieli jechać rowerem po pijaku i utrzymać równowagę aby się nie przewrócić.Utrzymaj równowagę i przejedź jak najdłuższy odcinek.Strzałkami kierujemy rowerem.Powodzenia!Jazda rowerem wyczynowym po górach

Ocena gry

Jazda rowerem wyczynowym po górach to gra w której naszym zadaniem jest jeździć rowerem po górach i pokonywać bardzo wiele trudnych przeszkód oraz skoczni. Graj używając tylko strzałek.


Skakanie na bmx

Ocena gry

Skacz na wyczynowym rowerze bmx. Wciel się w prawdziwego mistrza jazdy na bmx i wykonuj jak najlepsze triki, które będą jak najlepiej punktowane oraz robiły wielkie wrażenie na publiczności. Strzałkami jeździmy a spacjom wykonujemy triki.


Gra strzelanie na rowerach

Ocena gry

Naszym zadaniem w tej grze jest strzelać się jadąc na rowerach. Postrzel wszystkich przeciwników, którzy też jadą na rowerach obok ciebie i strzelają w nas. Używajmy strzałek oraz myszki do strzelania.


Gra rowerowy dostawca

Ocena gry

W tej grze naszym zadaniem jest dostarczać stałym klientom gazety. Masz napisane numery domów do których musimy dostarczyć gazety. Używajmy w tej grze tylko strzałek.


Gra bmx online

Ocena gry

Jeździmy na rowerze przeznaczonym do trików. Musimy jechać i jak pokaże się jakaś litera lub cyfra to musimy wykonać taki kształt myszką komputerową. Używajmy do tej gry tylko myszki komputerowej.


Gra podróż rowerem

Ocena gry

Naszym zadaniem w tej grze jest przejechać jak najdalej rowerem. Ale to nie takie proste, ponieważ jedziemy na drodze i naszą przeszkodą są samochody. Omijajmy samochody. Używajmy strzałek do tej gry.


Gra ucieczka przed policją na rowerze

Ocena gry

Ta gra polega na tym abyśmy uciekli przed policją, która nasz goni. Ucieknijmy na rowerze. Zgód pościg. Jedź po mieście i naszym zadaniem jest zgubić policje. Używajmy strzałek.


Extremalna jazda rowerem

Ocena gry

Weź udział w zawodach rowerowych. Jedź jak najszybciej trasą z przeszkodami. Skacz przez kamienie i dziury podczas lotu, gdy wyskoczysz ze skoczni wykonuj triki w powietrzy. Używajmy strzałek, spacji-skok i klawisza d-triki.


Rower z jednym kółkiem

Ocena gry

W tej grze będziemy jeździć na rowerze, który jest zawsze używany w cyrku ten rower ma tylko jedno kółko jeździ się na nim bardzo trudno. Naucz się jeździć na takim rowerze za pomocą strzałek.


Rowerem przez przeszkody

Ocena gry

Ta gra polega na tym abyśmy jeździli rower po przeszkodach. Jedź po przeszkodach w tej grze i twoim zadaniem jest pokonać całą trasę w jak najkrótszym czasie gry. Używajmy w tej grze strzałek.


Jazda na rowerze po przeszkodach

Ocena gry

Będziemy jeździli rowerem po bardzo trudnych przeszkodach. Jedź na rowerze i pokonuj bardzo trudne przeszkody. Używajmy w tej grze strzałek do poruszania rowerem oraz spacji-podskok.


Zbieranie kwiatów na rowerze

Ocena gry

Naszym zadaniem w tej grze jest jechać n rowerze i w tłumie samochodów przeciskać się wolnymi lukami i jechać dalej oraz zbierać wszystkie bukiety kwitów. Graj za pomocą strzałek.


Wyścigi rowerowe na czas

Ocena gry

Ścigajmy się na rowerach. Twoim zadaniem jest w jak najkrótszym czasie gry dojechać do mety. Daj z siebie wszystko i jedź jak najszybciej. Potrzebujemy do tej gry strzałek.


Rowerem po górskich szlakach

Ocena gry

Jesteś w górach. Masz ze sobą rower i twoim celem w tej grze jest dojechać na szczyt góry. Jedź po bardzo trudnych przeszkodach i nie zalicz ani jednego upadku. Graj za pomocą strzałek.


« poprzednia 1 2 3 następna »

Wyszuiwarka gier

ZAGRAJ
Gry-Dlachlopcow.pl

Popularne gry

 • Gry rowerowe
 • Gra Spongebob na rowerze

  Gra Spongebob na rowerze

  Oglądana: 19946 ocena: 0.00

 • Górskie wyścigi rowerowe 3d

  Górskie wyścigi rowerowe 3d

  Oglądana: 15333 ocena: 7.00

 • Gra rozwożenie pizzy rowerem

  Gra rozwożenie pizzy rowerem

  Oglądana: 10989 ocena: 10.00

 • Gra rowerowy dostawca

  Gra rowerowy dostawca

  Oglądana: 7034 ocena: 0.00

 • Gra ucieczka przed policją na rowerze

  Gra ucieczka przed policją na rowerze

  Oglądana: 6927 ocena: 0.00

 • Jazda rowerem wyczynowym po górach

  Jazda rowerem wyczynowym po górach

  Oglądana: 6516 ocena: 0.00

 • Gra Kubuś Puchatek na rowerze

  Gra Kubuś Puchatek na rowerze

  Oglądana: 5614 ocena: 10.00

 • Gra podróż rowerem

  Gra podróż rowerem

  Oglądana: 5519 ocena: 0.00

 • Realistyczna gra rowerowa

  Realistyczna gra rowerowa

  Oglądana: 4987 ocena: 0.00

Reklama

cookie