Gryna.pl


Najnowsi uzytkownicy

Gry bańki » Gry pryskające bańki 15 gier

Gra pryskające bańki online

Ocena gry

W tej grze strzelamy kolorowymi bańkami. Musimy strzelać bańki w takie miejsca, gdzie znajdują się już co najmniej dwie bańki takiego samego koloru. Ułóż trzy bańki koło siebie aby otrzymać punkty. Graj za pomocą myszki komputerowej.


Bubble sniper

Ocena gry

Bubble sniper kolejna gra z kategorii pryskające banki.Cel gry jest bardzo prosty, a mianowicie musisz strzelać kolorowymi kuleczkami i trafiać w takie miejsca, gdzie znajdują się już jakieś kulki aby wyeliminować wszystkie kolorowe kulki takiego danego koloru.Do grania potrzebujesz tylko myszki komputerowej.


Bańki pryskające online

Ocena gry

Zagraj w bańki pryskające. Musisz rozbić wielką bańkę aby rozprysnęła się na mniejsze bańki. Strzelaj w nie używając myszki do strzelania oraz strzałek do poruszania się.


Bańki gra

Ocena gry

Naszym zadaniem jest strzelać z kulek tam aby koło siebie znalazły się co najmniej trzy takie same kulki jednego koloru. Używajmy w tej grze tylko myszki komputerowej do gry. Miłej gry.Pękające bubble

Ocena gry

Naszym zdaniem jest rozstrzelać duże bubble na mniejsze aż do tego że nie będzie jej wcale. Strzelajmy w duże kulki a potem w coraz mniejsze aby zabić je do końca. Potrzebujemy tylko myszki.


Pryskające bańki gra

Ocena gry

Zagraj w grę pryskające bańki. Strzelajmy bańkami w takie miejsca, gdzie znajdują się co najmniej dwie bańki takiego samego koloru, aby po dostrzeleniu trzeciej pękły. Używajmy myszki komputerowej w tej grze.


Bubble pękające bańki

Ocena gry

W tej grze będziemy strzelać kulkami tak aby koło siebie znalazły się co najmniej trzy kulki takiego samego koloru. Wtedy takie kulki pękają i to jest celem tej gry. Myszka jest potrzebna do sterowania.


Bańki pryskające

Ocena gry

Zagrajmy w bańki pryskające. Naszym zadaniem w tej grze jest strzelać bańkami w takie miejsca, gdzie już znajdują się co najmniej dwie kulki aby były trzy strzelaj. Myszka-sterowanie w grze oraz spacja i strzałki.


Pękające bańki

Ocena gry

Darmowa gra pękające bańki, która polega na tym aby strzelać kulki tak aby koło siebie znalazły się co najmniej trzy kulki takiego samego koloru. Używajmy do gry myszki komputerowej.


Bubble pryskające bańki

Ocena gry

Naszym zadaniem w tej grze jest strzelać kulki bubble w takie miejsca gdzie jest już przynajmniej dwie kulki bubble i wtedy bańki pryskają. Myszka- sterowanie główne w grze.


Pryskające bańki dla dzieci

Ocena gry

Zagrajmy w darmową grę pryskające bańki dla dzieci. Wystrzelaj łuku kulki różnych kolorów.Koło siebie muszą być co najmniej trzy takie same kulki jednego koloru. Używajmy do gry pryskające bańki dla dzieci tylko myszki.


Gra myszka miki pryskające bańki

Ocena gry

Gramy razem z Myszką Miki niesamowitą bohaterką bajek Myszka Miki. Zagraj z nią i klikaj na największe bańki aby pękły. Pryskajmy bańkami. Myszka jest ci niezbędna w tej grze.


Bubble trzy w jednej lini

Ocena gry

Naszym zadaniem w tej grze jest tak myśleć oraz strzelać bańkami aby obok siebie znajdowały się co najmniej trzy takie same bańki jednego koloru. Potrzebujemy do gry bańki tylko myszki.


Gra pryskające bańki online

Ocena gry

Gramy w grę pryskające bańki. Strzelaj z armaty bańkami tak aby koło siebie znalazły się trzy klub więcej baniek takiego samego koloru. Jak znajdą się koło siebie trzy lub więcej to bańki pryskają. Potrzebujemy tylko myszki do tej gry .


Pryskające bańki

Ocena gry

W tej grze naszym zadaniem jest strzelać bańkami tak aby koło siebie znalazły się co najmniej trzy takie same bańki jednego koloru. Używajmy w tej grze tylko myszki komputerowej.


« poprzednia 1 następna »

Wyszuiwarka gier

Popularne gry

 • Gry pryskające bańki
 • Pryskające bańki dla dzieci

  Pryskające bańki dla dzieci

  Oglądana: 28992 ocena: 0.00

 • Gra myszka miki pryskające bańki

  Gra myszka miki pryskające bańki

  Oglądana: 13391 ocena: 0.00

 • Bańki gra

  Bańki gra

  Oglądana: 12313 ocena: 1.00

 • Pryskające bańki

  Pryskające bańki

  Oglądana: 8449 ocena: 0.00

 • Bubble sniper

  Bubble sniper

  Oglądana: 5649 ocena: 0.00

 • Bubble trzy w jednej lini

  Bubble trzy w jednej lini

  Oglądana: 5167 ocena: 0.00

 • Pryskające bańki gra

  Pryskające bańki gra

  Oglądana: 5090 ocena: 0.00

 • Pękające bańki

  Pękające bańki

  Oglądana: 4868 ocena: 0.00

 • Bubble pękające bańki

  Bubble pękające bańki

  Oglądana: 4032 ocena: 0.00

Reklama

cookie