Gryna.pl


Kategorie Gier


gry na gierunie.pl

Najnowsi uzytkownicy

Gry dla dziewczyn » Gry prowadzenie firmy 19 gier

Prowadź firmę budowlaną

Ocena gry

Na wyznaczonym obrębie ma powstać nowe miasto. Przygotuj swoją firmę budowlaną do budowy oraz szybko realizuj zamówienia i wykonuj pracę. Zarób jak najwięcej pieniędzy i okaż się najlepszą firmę w mieście. Gramy strzałkami. Powodzenia!


Prowadź dom gier

Ocena gry

Zarządzaj domem gier. Wydzielaj poszczególnym pracownikom swojej firmy zadania oraz podawaj im potrzebne przedmioty do wykonywania poszczególnych projektów gier. Do grania używaj myszki komputerowej.


Utwórz własne centrum handlowe

Ocena gry

Utwórz własne centrum handlowe to gra w której musimy sami utworzyć własne centrum handlowe z którego będziemy zarabiali pieniądze.Graj za pomocą myszki.Buduj sklepy i zarabiaj kasę.


Poprowadź szpital

Ocena gry

Prowadzisz szpital.Musisz przyjmować pacjentów i bardzo szybko brać innych do innych specjalistycznych lekarzy.Rób to w jak najkrótszym czasie gry.Graj za pomocą myszki.Prowadzenie McDonalda

Ocena gry

Jesteś pracownikiem Mcdonalda i musisz zadbać o dobro i zadowolenie twoich klientów. Postaraj się i sadź na palach warzywa, które są potrzebne w restauracji oraz hoduj bydło i zajmuj się obsługą i finansami. Myszką gramy.


Prowadzenie restauracji nad morzem

Ocena gry

Prowadźmy swoją własną restauracje nad morzem. Naszym zadaniem jest podawać klientom takie przekąski oraz dania jakie tylko chcą. Podawaj im jak najszybciej zamawiane dania aby były zadowolone z szybkiej obsługi. Myszką zagrajmy.


Gra sklep z babeczkami

Ocena gry

Pracujmy w sklepie ze słodkościami. Dokłądnie jest to sklep z babeczkami. Musimy sprzedawać i podawać babeczki. Ustawiaj babeczko trzy takie same obok siebie. Używajmy myszki komputerowej.


Gra prowadzenie spa

Ocena gry

Naszym zadanie jest w tej grze prowadzić salon spa. Spa jest to salon dla kobiet pewnie już to wiecie ale musicie zadbać o waszych klientów. Poruszaj się za pomocą myszki komputerowej.


Gra prowadzenie salonu Spa

Ocena gry

Prowadź swój własny salon spa. Twoim zadaniem jest kierować oraz prowadzić budżet twojego salonu spa. Kieruj także swoimi pracownikami. Każ im co mają robić. Potrzebna ci będzie myszka.


Prowadzenie pizzerii

Ocena gry

Masz swoją własną pizzerie postaraj się tak aby twoi pracownicy a w szczególności kucharze przygotowywali bardzo dobre jedzenie a ty prowadź własną firmę. Poruszaj się myszką.


Prowadzenie restauracji

Ocena gry

Prowadź swoją restaurację. Co dziennie masz bardzo dużo klientów na obiad. U ciebie w restauracji jest bardzo dobre jedzenie. Potrzebujesz w tej grze tylko myszki komputerowej.


Prowadzenie salonu paznokci

Ocena gry

Prowadź swój własny salon z paznokciami. Niech twoje studio z paznokciami będzie bardzo popularne w całym mieście. Twoim klienci niech będą z ciebie dumni i zadowoleni. Używaj myszki komputerowej


Sklep z lodami

Ocena gry

Prowadź swój własny sklep z lodami. Sprzedawaj bardzo pyszne lody ze wspaniałymi polewami oraz dodatkami. Niech twoje lody będą najsmaczniejsze w mieście. Graj używając myszki.


Prowadź piekarnie

Ocena gry

Sprzedawaj ciastka i ciasteczka we własnej piekarni. Niech twoje ciastka będą najlepszymi ciastkami w całym mieście. Zarabiaj i obsługuj klientów. Graj za pomocą myszki.


Kosmetyczna gra

Ocena gry

W tej grze musisz robić bardzo wiele makijaży i zabiegów kosmetycznych. Wciel się w role kosmetyczki i wykonuj bardzo wiele zabiegów kosmetycznych.Graj za pomocą myszki.


Gra własna spa

Ocena gry

W tej grze twoim nowym zadaniem jest prowadzenie własnej spa kosmetyczne, w której wykonuje się co dziennie wiele zabiegów kosmetycznych.Graj za pomocą myszki.


Praca w aptece

Ocena gry

W tej grze masz bardzo ciężką pracę. Pracujesz w aptece masz mnóstwo klientów. Musisz aż biegać. Podawaj im leki, które tylko oni chcą.Zarabiaj monety.Używaj myszki komputerowej.


Restauracja na plaży

Ocena gry

W tej grze naszym zadaniem jest pracować w restauracji na pięknej morskiej plaży.Pracuj w restauracji i podawaj swoim klientom tylko to co oni chcą.Graj za pomocą myszki.


« poprzednia 1 2 następna »

Wyszuiwarka gier

ZAGRAJ
Gry-Dlachlopcow.pl

Popularne gry

 • Gry prowadzenie firmy
 • Prowadzenie McDonalda

  Prowadzenie McDonalda

  Oglądana: 5177 ocena: 10.00

 • Prowadzenie baru

  Prowadzenie baru

  Oglądana: 4822 ocena: 0.00

 • Gra prowadzenie spa

  Gra prowadzenie spa

  Oglądana: 3623 ocena: 0.00

 • Prowadź piekarnie

  Prowadź piekarnie

  Oglądana: 3157 ocena: 7.00

 • Prowadź firmę budowlaną

  Prowadź firmę budowlaną

  Oglądana: 3050 ocena: 0.00

 • Prowadzenie restauracji nad morzem

  Prowadzenie restauracji nad morzem

  Oglądana: 2999 ocena: 0.00

 • Praca w aptece

  Praca w aptece

  Oglądana: 2948 ocena: 10.00

 • Poprowadź szpital

  Poprowadź szpital

  Oglądana: 2902 ocena: 9.00

 • Gra prowadzenie salonu Spa

  Gra prowadzenie salonu Spa

  Oglądana: 2524 ocena: 0.00

Reklama

cookie