Gryna.pl


Kategorie Gier


gry na gierunie.pl

Najnowsi uzytkownicy

Gry dla dziewczyn » Gry praca 50 gier

Praca przedszkolu

Ocena gry

Praca przedszkolu jest to gra w której będziemy pracowali w przedszkolu. Wcielmy się w pracownika przedszkola i opiekujmy się małymi dziećmi przedszkolakami. Używajmy do tej gry myszki.


Bar z Fast Foodami

Ocena gry

Bar z Fast Foodami jest to gra w której naszym zadaniem jest pracować w barze jako kucharz/ka. Przygotowuj potrawy jak najlepsze takie jak zamawiają klienci. Używajmy myszki do gry.


Sprzedawanie lodów

Ocena gry

Pracujmy w lodziarni. Musimy sprzedawać lody. Postarajmy się i przygotowujmy jak najsmaczniejsze lody. Obsługujmy naszych klientów i sprzedawajmy im lody. Operujmy w grze sprzedawanie lodów tylko myszką.


Praca w salonie Spa

Ocena gry

Pracujemy w salonie Spa. Naszym zadaniem jest przyjmowanie klientów. Obsługujmy klientów w salonie Spa. Podawaj im takie olejki do upiększania koloru skóry jakie tylko chcą. Butelki z olejkami są kolorowe więc sobie poradzisz. Myszką grasz.Sprzedawanie w sklepie

Ocena gry

Jesteś sprzedawcą w sklepie. Twoim zadaniem jest sprzedawać produkty w sklepie. Sprzedawaj w sklepie i obsługuj klientów. Używajmy tylko w tej grze myszki komputerowej.


McDonald\'s

Ocena gry

Pracujmy w McDonald\'s podawajmy klientom to co tylko potrzebują i zamawiają. Jesteś kelnerem w McDonald\'s. Graj i pracujmy jako kelner. DO gry potrzebujesz strzałek- poruszanie się oraz spacji- branie produktu.


Gra kwiaciarnia

Ocena gry

Pracujesz w kwiaciarni. Musisz podawać klientom takie kwiatki jakie chcą kupić. Kwiaty wyświetlają się nad klientem. Podaj szybko klientowi kwiaty. Graj za pomocą myszki.


Gra kawiarnia

Ocena gry

Pracujmy w kawiarni i przyjmujmy naszych klientów oraz podajmy im tylko to co chcą. Rób im kawę oraz wiele innych napoi. Pracujmy w kawiarni używając tylko myszki komputerowej.


Praca na poczcie

Ocena gry

Pracuj na poczcie ale uważaj ponieważ twoje szefowa jest bardzo ostra. Nie maluj się gdy ona jest po wyrzuci cie z pracy. Wykonuj to co ci karze. Używaj myszki komputerowej do tej gry.


Gra praca w przedszkolu

Ocena gry

Pracujmy w przedszkolu dla dzieci, naszym zadaniem jest opiekowanie się małymi dziećmi. Niech dzieci będą wesołe i pełne rozrywki. Opiekuj się nimi jak najlepiej. Używajmy tylko myszki w tej grze.


Gra sklep z odzieżą

Ocena gry

Wcielmy się w rolę sprzedawcy i naszym zadaniem jest sprzedawanie ubrań oraz butów w naszym sklepie. Doradzaj klientom porad i to co najlepiej się sprzedaje. Potrzebna będzie myszka.


Gra pielęgniarka

Ocena gry

Pracuj jako pielęgniarka w szpitalu. Odwiedzaj co dziennie bardzo wielu pacjentów. Rób im zabiegi oraz opiekuj się nimi. Używaj tylko myszki komputerowej.


Sklep z lodami

Ocena gry

Prowadź swój własny sklep z lodami. Sprzedawaj bardzo pyszne lody ze wspaniałymi polewami oraz dodatkami. Niech twoje lody będą najsmaczniejsze w mieście. Graj używając myszki.


Prowadź piekarnie

Ocena gry

Sprzedawaj ciastka i ciasteczka we własnej piekarni. Niech twoje ciastka będą najlepszymi ciastkami w całym mieście. Zarabiaj i obsługuj klientów. Graj za pomocą myszki.


Prowadź studio paznokci

Ocena gry

Prowadźmy własne studio paznokci i zarabiajmy pieniądze z tego studia z paznokciami. Wykonuj twoim klientom paznokcie takie jakie tylko chcą. Graj za pomocą myszki komputerowej.


Sklep z popkornem

Ocena gry

Prowadź swój własny sklep z popkornem i sprzedawaj popkorn. Niech twoja budka przed kinem z popkornem będzie najlepszą budką z popkornem w mieście. Używaj do gry myszki.


Gra praca w spa

Ocena gry

Będziemy pracowali w tej grze w salonie spa. Wykonuj klientom wiele bardzo trudnych zabiegów kosmetycznych oraz wiele różnych masaży kosmetycznych. Graj używając myszki.


Gra praca w barze z alkoholami

Ocena gry

Sprzedajmy alkohole w barze. Naszym zadaniem jest podawać naszym klientom takie alkohole jakie tylko chcą. Niech twój bar z alkoholami będzie bardzo sławny. Graj za pomocą myszki.


Wyszuiwarka gier

ZAGRAJ
Gry-Dlachlopcow.pl

Popularne gry

 • Gry praca
 • Gra sklep z odzieżą

  Gra sklep z odzieżą

  Oglądana: 15669 ocena: 10.00

 • Sprzedawanie w sklepie z zabawkami

  Sprzedawanie w sklepie z zabawkami

  Oglądana: 7562 ocena: 0.00

 • F1 Pitstop

  F1 Pitstop

  Oglądana: 6485 ocena: 1.00

 • Praca w sklepie z lizakami

  Praca w sklepie z lizakami

  Oglądana: 6468 ocena: 10.00

 • Praca w sklepie z zabawkami

  Praca w sklepie z zabawkami

  Oglądana: 5596 ocena: 10.00

 • Robienie paznokci

  Robienie paznokci

  Oglądana: 5557 ocena: 0.00

 • Sprzedawanie lodów

  Sprzedawanie lodów

  Oglądana: 5472 ocena: 0.00

 • Gra praca w przedszkolu

  Gra praca w przedszkolu

  Oglądana: 5029 ocena: 0.00

 • Prowadzenie baru

  Prowadzenie baru

  Oglądana: 4820 ocena: 0.00

Reklama

cookie