Gryna.pl


Najnowsi uzytkownicy

Gry sportowe » Gry piłka nożna 47 gier

Strzelaj piłką w zawodników

Ocena gry

Strzelaj piłką w zawodników to gra w której strzelamy piłką za pomocą procy w kwadratowych zawodników. Postaraj się tak strzelać z procy piłką aby jak najszybciej strącić wszystkich zawodników ustawionych na platformie. Do gry używaj myszki.


Mistrzostwa Głowami

Ocena gry

Wybierz sobie jednego znanego piłkarza i wejdź do gry o mistrzostwo. Graj mecze jeden na jednego i postaraj się odnosić jak najwięcej wybranych aby zarobić pieniądze, dzięki czemu ulepszysz swojego zawodnika. Używaj strzałek oraz myszki i spacji-strzał.


Piłka nożna głowami

Ocena gry

Zagraj mecz piłki nożnej jeden na jednego. Ten mecz jest wyjątkowy, ponieważ gramy odbijając piłkę za pomocą głowy. Rozegraj i wygraj jak najwięcej meczy. Zostać finalistą. Poruszaj się strzałkami oraz używaj spacji aby kopać piłkę.


Euro Headers 2

Ocena gry

Wybierz drużynę, którą będziesz grał w turnieju euro 2012. Zasady gry są bardzo proste, gramy jeden na jednego i musimy odpijać piłkę głowami tak aby piłka przeleciała nad siatką i upadła w polu przeciwnika. Do gry używamy strzałek lub myszki komputerowej.Euro Headers

Ocena gry

Zagraj turniej piłkarski odbijając piłkę tylko wyłącznie głowami. Nie pozwól aby piłka spadała na twojej połowie lub wpadła do twojej bramki, ponieważ wtedy stracisz bramkę. Do gry używaj strzałek.


Pokonaj Bramkarza

Ocena gry

Strzelaj rzuty wolne. Postaraj się trafić jak najwięcej bramek. Wybierz miejsce, gdzie piłka ma polecieć, siłę strzału oraz rotację piłki. Strzel jak najwięcej bramek.Do gry używaj myszki komputerowej.


Broń bramki

Ocena gry

Wcielamy się w najlepszego bramkarza na świcie.Musimy pobić rekord obronionych bramek podczas jednego meczu.Poruszaj się na bramce za pomocą myszki komputerowej i obrań jak najwięcej piłek.Piłka odbija się od ścian więc czeka na ciebie małe utrudnienie.Ale taki bramkarz jak ty na pewno da radę.


Mecz w piłkę nożną

Ocena gry

Zagraj mecz w piłkę nożną.Pokonaj swojego przeciwnika.Zaprezentuj swój poziom i umiejętności gry w piłkę nożną.Graj strzałkami oraz X-podanie oraz C-strzał.


Hiszpańskie rozgrywki

Ocena gry

Hiszpańskie rozgrywki to gra w której gramy w piłkę nożną naszym zadaniem jest strzelić jak najwięcej bramek i pokonać naszych przeciwników.Graj za pomocą myszki komputerowej.


Doprowadź piłkę do bramki

Ocena gry

Kolejna gra z kategorii gry logiczne w której należy zrobić taką drogę piłce aby ona dostała się do bramki.Postaraj się.Graj używając do tej gry tylko myszki komputerowej.


Zostań piłkarską gwiazdą

Ocena gry

Przed tobą bardzo wiele meczy do rozegrania.Pokaż swoje umiejętności grania w piłkę nożną i wygraj jak najwięcej meczy oraz strzel jak najwięcej bramek i zostań królem strzelców.Graj za pomocą strzałek oraz spacja-strzał.


Traf do bramki

Ocena gry

Traf do bramki to bardzo fajna gra dzięki której możemy poćwiczyć naszą celność strzałów w piłce nożnej.Strzelaj do bramki używając jak najmniej uderzeń.Myszką wybierz siłę strzału.Miłej gry.


Gra karne euro 2012

Ocena gry

Wybierz jedną z wielu drużyn, która brała udział w euro 2012 i stań do serii rzutów karnych.Musisz strzelać widowiskowe bramki oraz bronić strzały przeciwnika.Obrań jak najwięcej i strzel jak najwięcej widowiskowych bramek.Myszką zagraj.


Gra euro 2012

Ocena gry

Gra euro 2012 to najlepszy symulator piłkarskich rozgrywek euro 2012. Zagraj w komputerem lub z kolegą lub koleżanką. Życzymy udanej walki.Gracz 1 strzałki oraz ctrl a gracz 2 w,a,s,d oraz spacja.


Mecz w piłkę nożną

Ocena gry

Zagraj w tą grę i zmierz się z kolegą lub koleżanką w piłkę nożną. Pokaż swoje umiejętności gry w piłkę nożną i graj jak najlepiej. Sterowanie dla gracza 1 to strzałki a dla Gracza 2 to W,A,S,D.


Strzelanie rzutów wolnych

Ocena gry

Jesteś na stadionie piłkarskim i możesz dzięki tej grze potrenować strzelanie rzutów wolnych. Strzelaj jak najwięcej goli. Strzelamy używając myszki do ustawiania siły oraz kąta strzału.


Akcje w piłce nożnej

Ocena gry

Akcje w piłce nożnej to gra w której jesteś piłkarzem i znajdujesz się na boisku. Twój kolega z drużyny podał ci bardzo ładną piłkę a ty musisz z tej piłki trafić do bramki. Poradzisz sobie za pomocą myszki i strzałek.


Kiwanie się na boisku

Ocena gry

Kiwanie się na boisku to gra w której wcielamy się w rolę jednego z piłkarzy, a tym piłkarzem jest Batman i naszym zadaniem jest okiwać wszystkich zawodników. Do kiwania się używaj tylko strzałek.


« poprzednia 1 2 3 następna »

Wyszuiwarka gier

ZAGRAJ
Gry-Dlachlopcow.pl

Popularne gry

 • Gry piłka nożna
 • Piłka Nożna na 2

  Piłka Nożna na 2

  Oglądana: 44394 ocena: 8.80

 • Mecz w piłkę nożną

  Mecz w piłkę nożną

  Oglądana: 19732 ocena: 4.00

 • Piłka nożna głowami

  Piłka nożna głowami

  Oglądana: 19037 ocena: 0.00

 • Rzuty Karne 2011

  Rzuty Karne 2011

  Oglądana: 15087 ocena: 0.00

 • Gra mecz piłkarski

  Gra mecz piłkarski

  Oglądana: 13402 ocena: 10.00

 • Piłka wodna

  Piłka wodna

  Oglądana: 13174 ocena: 0.00

 • Strzelanie rzutów wolnych

  Strzelanie rzutów wolnych

  Oglądana: 12552 ocena: 0.00

 • Akcje w piłce nożnej

  Akcje w piłce nożnej

  Oglądana: 11175 ocena: 0.00

 • Mecz w piłkę nożną

  Mecz w piłkę nożną

  Oglądana: 10274 ocena: 10.00

Reklama

cookie