Gryna.pl


Kategorie Gier

Najnowsi uzytkownicy

Gry dla dziewczyn » Gry pieczenie 27 gier

Malinowa tarta

Ocena gry

Postaraj się upiec jak najsmaczniejszą malinową tartę. Wybierz odpowiednie składniki, które będą Ci potrzebne do wypieku i zacznij przygotowania. Do grania potrzebna Ci będzie tylko wyłącznie myszka komputerowa.


Gra pieczenie ciast

Ocena gry

Chcesz się nauczyć piecz cista a jeszcze nie umiesz?Wszystkiego nauczysz się w tej grze.Wybierz składniki,które będą ci potrzebne do pieczenia cista.Następnie wymieszaj je, niektóre masy ugotuj.Wlej masę ciasta na blaszkę do pieczenia i wstaw do piekarnika niech się piecze.Myszką graj w tą grę.


Gra pieczenie ciasta

Ocena gry

Nie umiesz jeszcze upiec pysznego ciast?Najwyższa pora się nauczyć.Zagraj w tą grę a na pewno nauczysz się piec cisto, które będzie każdemu smakowało i będą się pytali ciebie o przepis.Wybierz składniki zmiksuj i wstaw cisto do piekarnika.No to do pieczenie już nie mogę się doczekać twojego wypieku.Myszką pieczemy ciasto.


Gra pieczenia cista

Ocena gry

Ubiec prze pyszne cisto.Weź odpowiednie składniki i wrzuć je do miski rozmiksuj i potem wstaw do pieca aby cisto się upiekło.Graj z użyciem myszki.Gra pieczenie ciast

Ocena gry

Wsypuj składniki te ,które są na przepisie do miski.Następni wszystko razem wymieszaj w wstaw do piekarnika.Do pieczenia używaj myszki komputerowej.


Pieczenie i dekorowanie babeczek

Ocena gry

Upiecz jak najsmaczniejsze babeczki a potem udekoruj je aby wyglądały jak najsmakowiciej.Masz bardzo wiele składników aby ją jak najładniej udekorować. Graj za pomocą myszki komputerowej.


Dekorowanie ciasta

Ocena gry

Cisto jest już upieczone przez cukiernika a ty musisz teraz go udekorować jak najładniej. Masz do wyboru bardzo wiele prze prze pięknych dekoracji. Graj za pomocą myszki.


Pieczenie mufinek

Ocena gry

Pieczmy w tej grze mufinki. Naszym nowym zadaniem jest upiecz bardzo ładne oraz prze pyszne mufinki. Mufinki są to bardzo dobre babeczki i musimy je upiecz w tej grze. Grajmy używając myszki komputerowej do pieczenia mufinek.


Pieczenie tortów

Ocena gry

Pieczenie tortów to darmowa gra w której naszym zadaniem jest piecz torty. Musimy upiecz jak najładniej udekorowany tor oraz pyszny tort. Grajmy za pomocą myszki komputerowej.


Upiec ciasto z jabłkami

Ocena gry

Upiec ciasto z jabłkami to gra w której będziemy piekli cisto z jabłkami tak zwaną szarlotkę. Przygotuj składniki i postępuj dalej zgodnie z samouczkiem w grze. Graj myszką.


Gra pieczenie ciasteczek

Ocena gry

Wcielmy się w rolę piekarza, który piecze bardzo smaczne przysmaki. Musisz upiec w tej grze cista. Upieczmy ciasteczka ale to nie takie proste, ponieważ na początku musimy zagnieść cisto. Myszką gramy.


Pieczenie tortu urodzinowego

Ocena gry

Pieczenie tortu urodzinowego jest to gra w której naszym zadaniem jest upiecz przepyszny i smakowity tort. Upieczmy najładniejszy i smakowity torcik. Używajmy do gry tylko myszki komputerowej. Do dzieła kucharzu.


Pieczenie ciasta

Ocena gry

W tej grze będziemy piecz ciasto. Upieczmy ciasto aby wyglądało jak najsmaczniej oraz było jak najlepsze w smaku. Upiecz jak najsmaczniejsze ciasto. Myszka jest niezbędna w grze.


Gra tort urodzinowy

Ocena gry

Pracujesz w piekarni tortów i placków. Masz zamówienie masz upiec tort urodzinowy na roczek. Postarajmy się aby ten tort był perze piękny oraz bardzo pyszny. Grajmy myszką komputerową.


Pieczenie babeczek

Ocena gry

Upieczmy pyszne z nadzieniem babeczki mufinki. Mufink to najlepsze babeczki na całym świecie. Pieczmy babeczki do sklepów i pracujmy jako piekarz. Używajmy myszki komputerowej.


Gra upiecz ciasto

Ocena gry

W tej grze naszym zadaniem jest upiecz najlepsze i najsmaczniejsze ciasto na całym świecie. Wcielmy się w rolę piekarza i upieczmy ciasto dla piekarni. Posługujmy się myszką.


Pieczenie tortów

Ocena gry

Upieczmy w tej grze torny na specjalną okazje. Rób jak najlepsze wypieki tortów i niech twoi smakosze będą z tego zadowoleni. Używajmy myszki komputerowej w tej grze.


Pieczenie kurczaka

Ocena gry

Upieczmy smacznego kurczaka. Pokrój kurczaka na odpowiednie porcje klikając myszką od zielonego kółka do końca. Potem pokrój przyprawy i wstaw kurczaka do piekarnika. Używaj myszki.


« poprzednia 1 2 następna »

Wyszuiwarka gier

Popularne gry

 • Gry pieczenie
 • Upiecz tor weselny

  Upiecz tor weselny

  Oglądana: 5477 ocena: 0.00

 • Pieczenie kurczaka

  Pieczenie kurczaka

  Oglądana: 5263 ocena: 0.00

 • Pieczenie i dekorowanie babeczek

  Pieczenie i dekorowanie babeczek

  Oglądana: 4314 ocena: 10.00

 • Pieczenie tortów

  Pieczenie tortów

  Oglądana: 4275 ocena: 0.00

 • Upiecz jabłecznik

  Upiecz jabłecznik

  Oglądana: 4008 ocena: 0.00

 • Upiec ciasto z jabłkami

  Upiec ciasto z jabłkami

  Oglądana: 3754 ocena: 10.00

 • Gra pieczenie ciasta

  Gra pieczenie ciasta

  Oglądana: 3556 ocena: 0.00

 • Gra tort urodzinowy

  Gra tort urodzinowy

  Oglądana: 2968 ocena: 0.00

 • Gra pieczenie ciast

  Gra pieczenie ciast

  Oglądana: 2585 ocena: 0.00

Reklama

cookie