Gryna.pl


Kategorie Gier


gry na gierunie.pl

Najnowsi uzytkownicy

Gry dla dziewczyn » Gry opieka 18 gier

Szpital dla zwierząt

Ocena gry

Tym razem pracujemy w szpitalu dla zwierząt. Musimy przyjmować do szpitala chore zwierzaki i ich leczyć. Zadbaj o dobro zwierząt jak najlepiej. Postaraj się wyleczyć zwierzęta jak najszybciej. Do gry używaj myszki komputerowej.


Zimowa opieka nad zwierzętami

Ocena gry

Zaopiekuj się w zimę zwierzętami. Wykąp ich uczesz a następnie ładnie ubierz w zimowe ubrania aby wstąpili w nastrój świąt Bożego Narodzenia. Do grania i opiekowania się zwierzętami użyj myszki.


Opieka nad kotkiem

Ocena gry

Czy nie uważasz że taki słodki kociak jak ten nie powinien być samotny i powinien bardzo ładnie wyglądać?Postaraj się zaopiekować kotkiem, umyj kotka, ubierz niech ten kotek nie będzie samotny i w końcu niech znajdzie swojego pana, który będzie o niego dbał i się nim opiekował.Do gry potrzebna będzie ci myszka komputerowa.Życzymy miłej gry oraz świetnej zabawy!


Opieka nad dziećmi

Ocena gry

Twoim zadaniem w tej grze będzie opiekować się dziećmi. Opiekujmy się dziećmi i podawajmy im takie przedmioty i zabawki jakie tylko chcą. Myszką gramy w tej grze.Gra opiekunka nad dziecmi

Ocena gry

Opiekujmy się w tej grze małymi dziećmi. Twoim zadaniem jest opiekowanie się dziećmi. Opiekujmy się dziećmi i podawajmy dzieciom to tylko czego one chcą. Potrzebujemy myszki.


Dora opiekuje się dziećmi

Ocena gry

Wcielmy się w tej grze w Dorę i naszym zadaniem jest opiekować się małymi dziećmi. Opiekujmy się dziećmi. Podawajmy dzieciom wszystko to czego tylko chcą . Używajmy do tej gry tylko myszki.


Opiekoanie się dziećmi

Ocena gry

W tej grze naszym zadaniem jest opiekować się dziećmi. Opiekujmy cię małymi dziećmi. Przebierajmy dzieci w nowe pampersy, dawajmy im mleko do picia. Używajmy myszki komputerowej.


Opiekunka dzieci Halloween

Ocena gry

Opiekujmy się w tej grze dziećmi z Halloween. Naszym zadaniem jest opiekować się dziećmi w tej grze. Wcielmy się w rolę opiekunki i pracujmy jako opiekuna dla dzieci.Potrzebujemy tylko myszki komputerowej.


Gra opieka nad bobasem

Ocena gry

Opiekuj się własnym dzieckiem w tej grze. Myślisz że opieka nad dzieckiem to taka łatwa sprawa. Zagraj w grę opieka nad dzieckiem i pokaż na co cię stać. Używajmy myszki komputerowej w tej grze.


Gra opiekowanie się zwierzętami

Ocena gry

W tej grze naszym zadaniem jest opiekować się zwierzętami. Opiekujmy się w tej grze zwierzętami. Zaopiekujmy się biednymi i samotnymi zwierzątkami. Graj myszką.


Opieka nad smokiem

Ocena gry

Opiekujmy się małym smokiem, który nie dawno wykluł się dopiero z jajka i się zgubił nie wie gdzie jest jego matka. Przygarnij smoka i zaopiekuj się nim. Graj za pomocą myszki komputerowej.


Gra opieka nad psami

Ocena gry

Ta gra polega na tym abyśmy się opiekowali nad psami. Weź się za opiekę za psami i opiekujmy się psami w tej grze. Potrzebujemy w tej grze do sterowania tylko myszki komputerowej.


Gra opieka nad rybami

Ocena gry

W tej grze będziemy opiekować się rybami. Naszym zadaniem jest zadbać o rybki. Karm i ich i rób wszystko to co jest im potrzebne. Graj za pomocą myszki w tej grze.


Gra opieka nad dziećmi

Ocena gry

Opiekujmy się dziećmi. Naszym zadaniem jest opiekowanie się nad dziećmi. Postaraj się i wykonuj obowiązki opiekunki jak najlepiej. W tej grze do sterowania potrzebujemy myszki komputerowej.


Gra opieka Barbie

Ocena gry

W tej grze gramy wcieleni w Barbie i naszym zadaniem jest opiekować się zwierzętami a w szczególności misiami polarnymi, które są bardzo głodne i nie zadbane. Graj używając myszki.


Gra ubieranie dziewczyny

Ocena gry

Ubierzmy w tej grze piękną młodą dziewczynę. Postarajmy się aby ta dziewczyna wyglądała jak najładniej i najlepiej oraz żeby robiła wrażenie na ludziach. Graj używając myszki komputerowej.


Gra opieka nad zwierzętami

Ocena gry

Ta gra polega na tym abyśmy opiekowali się zwierzętami. Opiekujmy się zwierzętami i przyjmujmy klientów z chorymi zwierzętami. Potrzebujemy do tej gry tylko myszki komputerowej.


Gra opieka nad kotami

Ocena gry

W tej grze będziemy opiekować się kotami. Naszym zadaniem jest opiekować się kotami w tej grze. Opiekujmy się kotami. Zagraj w grę opieka nad kotami i baw się super. Graj za pomocą myszki.


« poprzednia 1 następna »

Wyszuiwarka gier

ZAGRAJ
Gry-Dlachlopcow.pl

Popularne gry

 • Gry opieka
 • Dora opiekuje się dziećmi

  Dora opiekuje się dziećmi

  Oglądana: 12160 ocena: 0.00

 • Opieka nad kotkiem

  Opieka nad kotkiem

  Oglądana: 8592 ocena: 10.00

 • Gra opiekowanie się zwierzętami

  Gra opiekowanie się zwierzętami

  Oglądana: 7833 ocena: 0.00

 • Opiekoanie się dziećmi

  Opiekoanie się dziećmi

  Oglądana: 7441 ocena: 0.00

 • Gra opiekunka nad dziecmi

  Gra opiekunka nad dziecmi

  Oglądana: 6806 ocena: 0.00

 • Opieka nad dziećmi

  Opieka nad dziećmi

  Oglądana: 6192 ocena: 0.00

 • Opieka nad smokiem

  Opieka nad smokiem

  Oglądana: 4260 ocena: 0.00

 • Gra opieka Barbie

  Gra opieka Barbie

  Oglądana: 3810 ocena: 0.00

 • Gra opieka nad bobasem

  Gra opieka nad bobasem

  Oglądana: 3625 ocena: 0.00

Reklama

cookie