Gryna.pl


Kategorie Gier


gry na gierunie.pl

Najnowsi uzytkownicy

Gry dla dziewczyn » Gry operacja 16 gier

Operacja mózgu

Ocena gry

Operacja mózgu to gra w której będziemy operowali mózg. Zabaw się profesjonalnego doktora i przeprowadź bardzo ryzykowną operację. Na początku musisz ogolić włosy pacjenta a następnie postępować zgodnie z instrukcją w grze. Graj używając myszki.


Operowanie kręgosłupa

Ocena gry

Tym razem wcielamy się w lekarza, który musi wykonać bardzo poważną operację a jest to operacja kręgosłupa. Razem ze swoją asystentką tak zwaną siostrą lekarską musisz wykonać operacje z pozytywnym wynikiem. Do dzieła! Operujemy myszką.


Gra operowanie

Ocena gry

Wcielamy się w lekarza i naszym zadaniem jest operować ludzi. Będziemy między innymi wycinać migdały oraz wykonywać też bardziej skomplikowane operacje. Zacznij operować. Graj za pomocą myszki komputerowej.


Operuj oczy

Ocena gry

Jesteś specjalistycznym lekarzem, który zajmy się oczami.Musisz zoperować oczy swojego pacjenta/pacjentki.Wykonaj zabieg jak najszybciej.Potrzebna jest ci tylko myszka komputerowa do operowania.Operuj człowieka

Ocena gry

Twoim zadaniem w tej grze będzie przeprowadzić bardzo ciężką operacje. Musisz w tej operacji bardzo dokładnie złożyć wszystkie kości człowieka czyli musimy złożyć po prostu cały szkielet człowieka. Graj za pomocą myszki/


Gra szpitalna dla dzieci

Ocena gry

Pracuj jako pielęgniarka. Pomagaj lekarzom, którzy lecą ludzi czyli pacjentów. Ściel łóżka pacjentom i podawaj im tylko takie rzeczy jakie tylko chcą. Graj używając myszki.


Gra praca w szpitalu

Ocena gry

Pracuj w szpitalu w recepcji. Twoim zadaniem jest przyjmować pacjentów oraz pokazywać im gdzie oni mają na której sali się rozłożyć oraz spoczywać. Używaj do tego jedynie myszki komputerowej.


Gra całowanioe się przed operacją

Ocena gry

Całuj się z chłopakiem przed operacją. Zrób to tak aby żaden z pacjentów oraz lekarzy, pielęgniarek cie nie zauważyli. Całuj się z chłopakiem za pomocą myszki komputerowej.


Operuj zwierzęta

Ocena gry

Procuj w szpitalu dla zwierząt i zaopiekuj się zwierzętami a w szczególności są to psy. Wylecz wszystkie choroby oraz bardzo wiele wirusów. Wszystko to za pomocą myszki.


Ukryte przedmioty w szpitalu

Ocena gry

Postaraj się i odszukaj wszystkie ukryte przedmioty w szpitalu, które są potrzebne lekarzowi do operacji oraz jego asystentce pielęgniarce. Odszukaj przedmiotów używając myszki.


Ucieczka ze szpitala

Ocena gry

Uciekaj ze szpitala. Naszym zadaniem w tej grze będzie uciec ze szpitala. Postaraj się uciec ze szpitala. Zrób to tak aby nikt cię nie zauważył. Graj używając myszki komputerowej.


Gra pielęgniarka

Ocena gry

Pracuj jako pielęgniarka w szpitalu. Odwiedzaj co dziennie bardzo wielu pacjentów. Rób im zabiegi oraz opiekuj się nimi. Używaj tylko myszki komputerowej.


Gra szybka karetka

Ocena gry

Kierujmy bardzo szybką karetką, która bardzo się spieszy do chorego. Pospiesz się możesz uratować kogoś życie. Posługuj się strzałkami- kierowanie oraz spacja- skok.


Gra szpital

Ocena gry

Oszukajmy takich samych elementów i przedmiotów w szpitalu w sali operacyjnej takich jakie są pokazane na dole ekranu w dolnej jego części. Graj używając myszki.


Psia operacja

Ocena gry

Pracuj w psim szpitalu i wykonaj zabiegi oraz wiele trudnych zabiegów u zwierząt i psów. Graj i opiekuj się zwierzętami w szpitalu. Używaj myszki komputerowej.


Praca w aptece

Ocena gry

W tej grze masz bardzo ciężką pracę. Pracujesz w aptece masz mnóstwo klientów. Musisz aż biegać. Podawaj im leki, które tylko oni chcą.Zarabiaj monety.Używaj myszki komputerowej.


« poprzednia 1 następna »

Wyszuiwarka gier

ZAGRAJ
Gry-Dlachlopcow.pl

Popularne gry

 • Gry operacja
 • Gra całowanioe się przed operacją

  Gra całowanioe się przed operacją

  Oglądana: 8905 ocena: 10.00

 • Operuj człowieka

  Operuj człowieka

  Oglądana: 4673 ocena: 10.00

 • Gra pielęgniarka

  Gra pielęgniarka

  Oglądana: 4670 ocena: 0.00

 • Ukryte przedmioty w szpitalu

  Ukryte przedmioty w szpitalu

  Oglądana: 3521 ocena: 0.00

 • Gra praca w szpitalu

  Gra praca w szpitalu

  Oglądana: 3446 ocena: 0.00

 • Praca w aptece

  Praca w aptece

  Oglądana: 2950 ocena: 10.00

 • Gra szpitalna dla dzieci

  Gra szpitalna dla dzieci

  Oglądana: 2868 ocena: 0.00

 • Gra szybka karetka

  Gra szybka karetka

  Oglądana: 2715 ocena: 10.00

 • Operuj oczy

  Operuj oczy

  Oglądana: 2206 ocena: 10.00

Reklama

cookie