Gryna.pl


Kategorie Gier


gry na gierunie.pl

Najnowsi uzytkownicy

Gry dla dziewczyn » Gry obsługa 20 gier

Praca w restauracji

Ocena gry

Zadaniem w tej grze jet jak najszybsze usługiwanie ludziom w restauracji aby byli zadowoleni i nie narzekali. Musicie bardzo szybko roznosić posiłki i pokazywać miejsca gościom. Sterujcie myszką komputerową.


Gra obsługa klienta w spa

Ocena gry

Pracujesz w spa. Twoim zadaniem w tej pracy jest pracować jako kelner. Musisz obsługiwać klientów i wykonywać im wiele zabiegów kosmetycznych. Zagraj w tą grę używając tylko myszki komputerowej.


Sklep obsług

Ocena gry

Obsługujmy naszych klientów w sklepie z ciastami i ciasteczkami. Niech twoi klienci będą z ciebie zadowolenie oraz z twoich ciasteczek. Potrzebna ci będzie myszka.


Gra obsługa w sklepie

Ocena gry

Pracuj w sklepie z butami i obsługuj klientów podając im różne prze piękne buty. Niech klienci będą z ciebie zadowoleni. Graj i baw si świetni grają w gry obsługa. Zagraj myszką komputerową.Kelner obsługiwanie

Ocena gry

Obsługuj klientów pizzerii w której pracujesz. Na początku musimy przygotować pizzę a dopiero później ją musimy podać klientowi, który zamówił właśnie taką a nie inną pizzę. Graj za pomocą myszki.


Obsługa w pizzerii

Ocena gry

Pracuj w pizzerii i obsługuj swoich stałych klientów niech oni będą z ciebie bardziej zadowoleni niż są. Zagraj i obsługuj klientów. Podawaj im pizze. Poruszaj się za pomocą myszki.


Darmowa gra obsługa w restauracji

Ocena gry

Zagraj za darmo w grę obsługiwanie w restauracji. Naszym zadaniem jest obsługiwać naszych klientów w restauracji włoskiej. Klikaj na dany posiłek i nakładaj do na talerz. Potrzebna nam będzie tylko myszka.


Darmowa obsluga

Ocena gry

Obsługuj swoich klientów pracujesz w restauracji. Twoim nowym zadaniem jest obsługiwanie klientów. Pracuj jako kelner we włoskiej restauracji. Niech szew będzie zadowolony z twojej pracy. Poruszaj się za pomocą myszki komputerowej.


Szybka obsługa

Ocena gry

Twoim zdaniem bęzie obsługiwanie klientów. Stań sie najlesozym i najszybszym kelnerem. Obsługuj klientów. Poruszja się za pomoćam yszki komputerowej.


Gra obsługa i opieka

Ocena gry

Obsługuj naszych klientów restauracji z pizzą. Pracujesz jako kelner i twoim zadaniem jest obsługiwać klientów. Stań się najlepszym kelnerem. Potrzebna nam będzie myszka komputerowa.


Gra z obsługą

Ocena gry

Poruszja się i obsługuj naszych klientów w restauracji. Będziemy obsługuwać klientów w restauracji. Stań się kelnerem w restauracji. Potrzebna nam bęzie myszka komputerowa.


Gra obsługiwanie klientów

Ocena gry

Naszym zadaniem w tej grze jest to aby obsługiwać naszych klientów. Postraj się obsługiwać jak najszybciej swoich klientów. Użytwaj tylko myszki komputerowej.


Gra obsługiwanie

Ocena gry

Obsługujmy naszych klienyów. Stań się najlepszym kelnerem oraz obsługuj klientów w jak najszybszym czasie gry. Potrzebna nam będzie myszka komputerowa.


Gra obsługa klientów

Ocena gry

Obsługuj twoich klientów, którzy u ciebie w twojej restauracji skłądają zamówienia na obiad. Obsługuj ich i podawaj im to czego tylko oni chcą. Używaj myszki komputerowej.


Gra obsługa

Ocena gry

Ta gra polega na tym aby wcielić sie w role kelnera i naszym zadaniem jest obsługiwać naszych klientów, którzy składają u nas zamówienia. Potrzebna ci bęzie w tej grze tylko myszka komputerowa.


Gra obsługa w sklepie

Ocena gry

Obsługujmy naszych klientów w naszej pracy. Pracuj jako sprzedawca i naszym zadaniem jest obsługiwanie klientów w sklepie. Podawaj im to co chcą. Używaj myszki komputerowej.


Praca w aptece

Ocena gry

W tej grze masz bardzo ciężką pracę. Pracujesz w aptece masz mnóstwo klientów. Musisz aż biegać. Podawaj im leki, które tylko oni chcą.Zarabiaj monety.Używaj myszki komputerowej.


Restauracja na plaży

Ocena gry

W tej grze naszym zadaniem jest pracować w restauracji na pięknej morskiej plaży.Pracuj w restauracji i podawaj swoim klientom tylko to co oni chcą.Graj za pomocą myszki.


« poprzednia 1 2 następna »

Wyszuiwarka gier

ZAGRAJ
Gry-Dlachlopcow.pl

Popularne gry

 • Gry obsługa
 • Gra obsługa klienta w spa

  Gra obsługa klienta w spa

  Oglądana: 6897 ocena: 3.00

 • Robienie paznokci

  Robienie paznokci

  Oglądana: 5556 ocena: 0.00

 • Prowadzenie baru

  Prowadzenie baru

  Oglądana: 4814 ocena: 0.00

 • Gra obsługa klientów

  Gra obsługa klientów

  Oglądana: 4799 ocena: 0.00

 • Gra obsługa w sklepie

  Gra obsługa w sklepie

  Oglądana: 3356 ocena: 0.00

 • Praca w aptece

  Praca w aptece

  Oglądana: 2946 ocena: 10.00

 • Gra obsługa i opieka

  Gra obsługa i opieka

  Oglądana: 2255 ocena: 0.00

 • Praca w restauracji

  Praca w restauracji

  Oglądana: 2058 ocena: 0.00

 • Gra obsługa w sklepie

  Gra obsługa w sklepie

  Oglądana: 2006 ocena: 0.00

Reklama

cookie