Gryna.pl


Kategorie Gier


gry na gierunie.pl

Najnowsi uzytkownicy

Gry dla dziewczyn » Gry muzyczne 21 gier

Gra na pianinie-Pianino Online

Ocena gry

Masz możliwość w tej grze pogrania na pianinie lub jeżeli jeszcze nie umiesz grać na pianinie to możesz się w tej grze nauczyć grać na pianinie.Graj i komponuj swoje własne utwory muzyczne na pianinie.Do gry na pianinie używaj myszki.


Zagraj na gitarze

Ocena gry

W tej grze masz możliwość nauczenia się grać na gitarze jeżeli do tej pory tego nie umiesz.Jak już umiesz grać to zagraj najlepszy swój utwór.Używaj do gry na gitarze myszki komputerowej.


Guitar Hero

Ocena gry

Guitar Hero to gra w której będziemy grać na gitarze. Graj na gitarze. Musisz naciskać takie strzałki jakie pojawiają się w grze. Strzałkami gramy w grę Guitar Hero . Miłego grania na gitarze.


Gra na flecie

Ocena gry

Zagrajmy na flecie. Naucz się dobrze grać na flecie. Jeżeli nie umiesz jeszcze dobrze grać na flecie. Naucz się w tej grze dobrze grać na flecie. Używajmy do tego tylko myszki.Hip Hop

Ocena gry

Jest to gra muzyczna. Ale tym razem nie będziemy grać ale ubierać Hip Hopowca. Ubierz mistrza hip-hopu. W tej grze ubieramy gwiazdę hip-hopu. Użyj w tym celu myszki komputerowej.


Muzyka

Ocena gry

Graj i wciskaj odpowiednie klawisze na klawiaturze oczywiście tymi klawiszami są różne strzałki. Niech muzyka stanie się pasją twojego życia. Graj za pomocą strzałek.


Gra perkusja

Ocena gry

Zagraj na perkusji. Wciel się w prawdziwego perkusistę. Poczuj w sobie prawdziwego perkusistę. Stań się najlepszym perkusistą i twórz nowe melodie. Graj za pomocą myszki.


Zagraj na gitarze

Ocena gry

Graj na gitarze, niech twoja gra na gitarze będzie robiła ogromne wrażenie na ludziach, którzy słuchają tego prze pięknego śpiewu oraz gry na gitarze. Używaj w tym celu myszki.


Gra gitarzysta

Ocena gry

Stań się najlepszym i prawdziwym gitarzystą zagraj na gitarze. Niech dźwięki, które wydaje twoja gitara staną się najładniejszą melodią na świecie. Graj używając myszki.


Graj na gitarze

Ocena gry

W tej grze naszym zadaniem jest zagranie na gitarze. Komponuj bardzo wiele nowych dźwięków. Niech twoja gitara będzie wydawała najładniejsze melodie oraz dźwięki.


Gra z gitarom

Ocena gry

Klikaj na klawiaturze odpowiednie litery jakie lecą z góry ekranu gry. Jeżeli dana litera pojawi się na pięciolini to wtedy należy kliknąć ją na klawiaturze. Graj klawiszami A,S,D,J,K,L oraz myszką.


Gra muzyczna z Mario

Ocena gry

Graj razem z Mario wspólnie utwórzcie nowe kawałki na fortepianie lub innym instrumencie muzycznym. Zabłyśnij i pokaż co potrafisz na instrumentach muzycznych. Używaj strzałek.


Gra na fortepianie dla dzieci

Ocena gry

Zagraj na fortepianie i naucz się najlepiej grać jak tylko możesz według twoich możliwości. Graj jak tylko chcesz i poznaj wiele innych nowych utworów muzycznych na fortepianie. Używaj do tego celu myszki komputerowej.


Zbieraj nutki muzyczne

Ocena gry

Ta gra polega na tym aby wcielić się w role małego zwinnego i szybkiego pieska, którego zadaniem jest zbieranie nutek muzycznych. Pozbieraj wszystkie nutki. Graj za pomocą myszki komputerowej.


Meblowanie pokoju muzycznego

Ocena gry

Umebluj swój pokój muzyczny. Niech każdy instrument muzyczny będzie zajmował takie miejsce jakie ci się tylko podoba. Układaj je gdzie tylko chcesz. Używaj myszki komputerowej.


Gra o muzyce

Ocena gry

W tej grze naszym zadaniem jest klikać myszką w odpowiednie kwadraciki z dźwiękami. Kliknij w taki kwadracik , gdzie znajduje się buźka z uśmiechem. Używaj do tego celu tylko myszki.


Gra z nutami

Ocena gry

Musimy małą nutą uciekać przed olbrzymimi kawałkami ścian, które chcą nasz przygnieść. Uciekajmy małą nie winną nutką muzyczną. Graj za pomocą myszki oraz strzałek- poruszaj się nutką.


Gra na organach

Ocena gry

Naucz się wspaniale grać na organach. Graj i ucz się grać. Wciel się w melodie. Twoje organy niech wydają piękne dźwięki. Używaj do tego celu tylko myszki komputerowej.


« poprzednia 1 2 następna »

Wyszuiwarka gier

ZAGRAJ
Gry-Dlachlopcow.pl

Popularne gry

 • Gry muzyczne
 • Gra na organach

  Gra na organach

  Oglądana: 14276 ocena: 0.00

 • Gra na flecie

  Gra na flecie

  Oglądana: 11906 ocena: 0.00

 • Gra na pianinie-Pianino Online

  Gra na pianinie-Pianino Online

  Oglądana: 2651 ocena: 9.50

 • Gra z gitarom

  Gra z gitarom

  Oglądana: 2420 ocena: 0.00

 • Graj na gitarze

  Graj na gitarze

  Oglądana: 1949 ocena: 0.00

 • Gra perkusja

  Gra perkusja

  Oglądana: 1945 ocena: 0.00

 • Wirtualny DJ

  Wirtualny DJ

  Oglądana: 1841 ocena: 0.00

 • Meblowanie pokoju muzycznego

  Meblowanie pokoju muzycznego

  Oglądana: 1742 ocena: 0.00

 • Zagraj na gitarze

  Zagraj na gitarze

  Oglądana: 1509 ocena: 0.00

Reklama

cookie