Gryna.pl


Kategorie Gier


gry na gierunie.pl

Najnowsi uzytkownicy

Gry dla dziewczyn » Gry moda 24 gier

Gra kreator mody

Ocena gry

Gra kreator mody to gra w której wcielamy się w modelkę i musimy chodzić po sklepach i kupować sobie ubrania na pokazy mody.Wciel się w modelkę i ładnie prezentuj się na pokazach mody w mieście mody czyli w Paryżu.Do tej gry używaj tylko myszki.


Ubieranie gwiazd mody

Ocena gry

Naszym zadaniem w tej grze o modzie jest ubrać modelkę najładniejszą czyli zwaną gwiazdą mody. Niech modelka wygra znów pokaz mody dzięki takiemu styliście jak ty. Potrzebujemy myszki.


Gra modelka

Ocena gry

Ubierzmy naszą piękną modelka, która ma jutro pokaz mody w Paryżu. Paryż jest miastem mody więc musi wyglądać na prawdę ładnie. Postarajmy się ubrać ją jak najładniej. Używajmy myszki do ubierania modelki.


Rihhanna Makijaż

Ocena gry

Wykonajmy bardzo sławnej i znanej piosenkarce dzisiejszych czasó makijaż. Tą piosenkarką jest Rihhanna postaraj się aby piosenkarka byłą zadowolona. Graj za pomocą myszki.Pokaz mody w Paryżu

Ocena gry

Modelkę czeka jutrzejszy pokaz mody w państwie Francja w mieście Paryż. Ubierzmy młodą piękną modelkę. Postaraj się tak aby modelka wygrała pokaz mody w Paryżu. Używaj myszki komputerowej w tej grze.


Gra moda 3d

Ocena gry

Jest to gra o modzie trójwymiarowy obraz jest w tej grze dzięki czemu wszystkie elementy w tej grze wydają nam się bardzo realne po prosty z naszego życia. Graj używając myszki komputerowej.


Ciekawa moda

Ocena gry

Naszym kolejnym zadaniem w tej grze będzie ubrać piękną modelkę, która jutro ma bardzo ważny pokaz w Paryżu. Ona musi go po prostu wygrać i zająć pierwsze miejsce. Używaj myszki komputerowej.


Wyzywająca modelka

Ocena gry

Ubierzmy bardzo ładną modelkę z Paryża. Naszym zadaniem jest ubranie modelki z miasta mody czyli z Francji a dokładnie z miasta Paryż. Posługujmy się myszką.


Pokaz mody

Ocena gry

Modelka, którą musimy ubrać w tej grze właśnie jutro ma pokaz mody. Ubierz modelkę tam aby wygrała cały pokaz mody oraz tak aby wyglądała bardzo pięknie. Poruszaj się za pomocą myszki komputerowej.


Gra z modelką

Ocena gry

Ubierzmy w tej grze naszą modelkę. Niech modelka wygląda jak najładniej i niech robi bardzo duże wrażenie na przechodnich ludziach. Używajcie myszki komputerowej w tej grze.


Moda znajdź różnice

Ocena gry

Poszukaj szczegółów na obrazku. Czyli odszukaj to czym różnią się dwa obrazki od siebie. Zaznacz wszystkie szczegóły na tych obrazkach. Potrzebna ci będzie tylko myszka komputerowa.


Jesienna moda

Ocena gry

Ubierzmy modelkę w stylu jesiennym. Stań się najlepszą stylistką a twoja modelka niech wygra cały pokaz mody i niech zostanie miss. Potrzebna ci będzie w tej grze tylko myszka.


Moda dla dzieci 2011

Ocena gry

Zagraj w modę dla dzieci. Ubierz piękna młodą dziewczynę, która jest modelką. Używaj najładniejszych ubrań dla modelek z kolekcji modne lato. Poruszaj się za pomocą myszki.


Letnia moda

Ocena gry

Zagraj w grę modę letnią. Ubierz tak modelkę aby wyglądała w stylu letnim. Postaraj się aby modelka byłą najładniejszą modelką na świcie. Używaj myszki komputerowej w tej grze.


Emo moda

Ocena gry

Każdy ma swój styl, Musimy w tej grze o modzie ubrać modelkę tak aby zawierała na sobie strój ze stylu Emo. Emo to jest bardzo szalony styl. Potrzebna nam będzie tylko myszka komputerowa.


Pracownia mody

Ocena gry

Pracuj jako stylistka modelki z Paryża. Wybieraj jej odpowiednie karnacje na kolejne pokazy mody. Niech twoja modelka będzie zadowolona z najlepszej stylistki na świecie. Używaj do tego myszki komputerowej.


Chińska moda

Ocena gry

Grany w grę o modzie ale teraz naszym zadaniem jest ubrać modelkę ale tak aby ona była ubrana w ubrania z chińskiej mody tego lata i wiosny. Używaj w tej grze tylko myszki komputerowej.


Modna dziewczyna

Ocena gry

Zrób tak aby modelka stałą się bardziej ładniejsza od pozostałych modelek. Wybierz odpowiednie ciuchy i ubierz modelkę. Niech ona wygra pokaz mody w Paryżu. Używaj do tego tylko myszki komputerowej.


« poprzednia 1 2 następna »

Wyszuiwarka gier

ZAGRAJ
Gry-Dlachlopcow.pl

Popularne gry

 • Gry moda
 • Gra kreator mody

  Gra kreator mody

  Oglądana: 3740 ocena: 10.00

 • Gra moda i uroda

  Gra moda i uroda

  Oglądana: 3525 ocena: 0.00

 • Ubieranie gwiazd mody

  Ubieranie gwiazd mody

  Oglądana: 3124 ocena: 10.00

 • Gra moda 3d

  Gra moda 3d

  Oglądana: 3058 ocena: 0.00

 • Pokaz mody w Paryżu

  Pokaz mody w Paryżu

  Oglądana: 2819 ocena: 0.00

 • Gra modelka

  Gra modelka

  Oglądana: 2598 ocena: 0.00

 • Gra studio mody

  Gra studio mody

  Oglądana: 2005 ocena: 0.00

 • Gra z modelką

  Gra z modelką

  Oglądana: 1870 ocena: 0.00

 • Wyzywająca modelka

  Wyzywająca modelka

  Oglądana: 1663 ocena: 0.00

Reklama

cookie