Gryna.pl


Najnowsi uzytkownicy

Moje gry » Gry medyczne 7 gier

Symulator lekarza

Ocena gry

Symulator lekarza to gra w której leczymy małe dzieci.Musisz robić im zastrzyki, badać ich, podawać krople i wykonywać zabiegi lekarskie.Graj używając myszki komputerowej.


Jazda pogotowiem ratunkowym

Ocena gry

Jazda pogotowiem ratunkowym jest to bardzo fajna gra medyczna w której musimy dojechać pogotowiem ratunkowym do końca mety a później załadować rannego i z powrotem wrócić na początek gry. Strzałkami gramy w tej grze.


Karetka pogotowia

Ocena gry

Wcielmy się w sanitariusza karetki pogotowia. Twoim zadaniem jest jeździć karetką pogotowia i musisz jechać jak najszybciej aby omijać także inne samochody. Używajmy strzałek do jazdy oraz spacji-skok.


Gra lekarskie cięcie

Ocena gry

Wcielmy się w lekarza, którym będziemy operować ludzi. Musisz rozcinać ludzi po gwiazdach dla ułatwienia. Masz pomoc czyli gwiazdki. Używajmy myszki do gry lekarskie cięcie. Miłej gry i udanej operacji.Trening lekarza

Ocena gry

Jesteś lekarzem musisz potrenować aby podczas kolejnej operacji, która jest bardzo ważna. Musisz klikać na zielone kulki. Potrzebujesz to tej gry tylko myszki komputerowej.


Gra szpitalna

Ocena gry

W tej grze musimy pozbyć się pasożytów naszego pacjenta. Nasz pacjent ma w żołądku pasożyty. Musisz zrobić tak aby ich się pozbyć. Zrób tak aby ich nie było w końcu jesteś specjalistą. Myszka jest bardzo potrzebna.


Robienie zastrzyków

Ocena gry

Robienie zastrzyków jest to gra w której naszym zadaniem jest wcielenie się w pielęgniarkę i musimy robić zastrzyki naszym pacjentom, którzy do nas przychodzą bo pracujemy w szpitalu.Używajmy myszki komputerowej.


« poprzednia 1 następna »

Wyszuiwarka gier

ZAGRAJ
Gry-Dlachlopcow.pl

Popularne gry

 • Gry medyczne
 • Karetka pogotowia

  Karetka pogotowia

  Oglądana: 10636 ocena: 0.00

 • Symulator lekarza

  Symulator lekarza

  Oglądana: 5487 ocena: 0.00

 • Jazda pogotowiem ratunkowym

  Jazda pogotowiem ratunkowym

  Oglądana: 4329 ocena: 0.00

 • Robienie zastrzyków

  Robienie zastrzyków

  Oglądana: 4188 ocena: 0.00

 • Gra lekarskie cięcie

  Gra lekarskie cięcie

  Oglądana: 3840 ocena: 0.00

 • Gra szpitalna

  Gra szpitalna

  Oglądana: 1554 ocena: 0.00

 • Trening lekarza

  Trening lekarza

  Oglądana: 919 ocena: 0.00

Reklama

cookie