Gryna.pl


Najnowsi uzytkownicy

Moje gry » Gry matematyczne 24 gier

Dodawanie i odejmowanie dla dzieci

Ocena gry

Dodawanie i odejmowanie dla dzieci to gra w której będziemy uczyli się dodawać i odejmować. Twoim zadaniem w tej grze jest wstawiać w luki pomiędzy liczbami odpowiednie znaki to znaczy.Musisz wstawić plus,minut,razy lub podzielić.Wszystko zależy od wyniku końcowego. Do grania potrzebujesz tylko myszki komputerowej.


Nauka liczenia dla dzieci

Ocena gry

Nauka liczenia dla dzieci to gra w której możesz potrenować swoje umiejętności szybkiego liczenia w pamięci.Licz w pamięci bardzo szybko i klikaj na jedne z czterech wyników, który uważasz za poprawny.Do tej gry używaj tylko myszki komputerowej.Naucz się liczyć grając w tą grę.Życzymy świetnej zabawy oraz udanej nauki.


Gra nauka liczenia dla dzieci

Ocena gry

Naszym zadaniem będzie liczyć jabłka, które znajdują się na samochodach.Policz jabłka z jednego samochodu i z drugiego i potem dodaj do siebie ich ilość i wybierz właściwą liczbę.Używaj do gry myszkę.


Nauka liczenia dla dzieci

Ocena gry

Wstawiaj między liczbami odpowiednie znaki tak aby wynik wyszedł poprawny.Pomyśl zanim wykonasz ruch i naucz się liczyć.Myszką zagraj.Układanie wyrazów

Ocena gry

Zobacz co przedstawia obrazek i ułóż wyraz, czyli nazwę tego przedmiotu z liter. Uważaj to jest gra angielska. Graj używając tylko wyłącznie myszki komputerowej do tej gry.


Polska gra snake

Ocena gry

Zagrajmy w darmową grę snake czyli wąż w której chodzimy wężem i naszym zadaniem jest zbierać czerwone kulki aby wąż się robił coraz dłuższy. Chodzimy za pomocą strzałek.


Polska gra z ludzikiem

Ocena gry

Grajmy wcieleni w ludzika, którym chodzimy i musimy zbierać monety. Ale to nie takie łatwe, ponieważ musimy uważać na kolczaste kulki, które nas atakują. Strzałkami gramy w polską grę z ludzikiem.


Gra po polsku

Ocena gry

Zagrajmy w grę po polsku w której będziemy chodzić ludzikiem tak aby nie wypaść z trasy. Chodźmy ludzikiem tak abyśmy nie spadli z chodników w powietrzu. Strzałkami gramy w ta grę.


Ubierzmy polską modelkę

Ocena gry

Ubierzmy polską modelkę to gra w której naszym zadaniem jest ubrać polską modelkę. Postarajmy się i ubierzmy polską modelkę jak najładniej. Naszym zadaniem jest ubrać modelkę jak najładniej. Myszką komputerową poradzimy sobie w tej grze. Miłej gry.


Angielski baseball

Ocena gry

Zagrajmy w baseball, który wywodzi się z Państwa Angli. Naucz się dobrze grać w baseball i trenuj go właśnie w tej grze. Do gry angielski baseball potrzebujemy tylko myszki komputerowej.


Ubieranka z angielskim modelem

Ocena gry

W tej angielskiej grze naszym zadaniem jest ubrać angielskiego modela. postarajmy się ubrać angielskiego modela jak najładniej oraz jak najmodniej. Wybierz odpowiednie ubrania dla angielskiego modela. Używajmy do gry tylko myszki komputerowej.


Ubierz angielska gwiazdę mody

Ocena gry

Ubierz angielska gwiazdę mody gra w której będziemy ubierać angielską modelkę. Postarajmy się ubrać modelkę jak najładniej oraz jak najmodniej. Niech modelka wygląda pięknie i modnie. Używajmy do gry tylko myszki komputerowej.


Trudna matematyczna gra

Ocena gry

Poćwiczmy liczenie w pamięci. Policz przykłady. Wpisujmy wynik ołówkiem lub zaznaczajmy prawidłową odpowiedź na karce żółtej po prawej stronie w grze. Używajmy myszki .


Matematyczne porachunki

Ocena gry

Poćwicz swoją matematykę. Podciągnij się i swoje umiejętności w dziedzinie matematyki. Potrzebujesz skupienia i dobrej pamięci. Sterujemy za pomocą myszki.


Matematyka dal dzieci

Ocena gry

Naucz się wykonywać i rozwiązywać przykładów matematycznych. Rozwiązujmy przykłady matematyczne. Ćwicz swoją wiedzę matematyczną. Używajmy myszki do gry.


Matematyczna gra online

Ocena gry

Zagraj w matematyczną grę i podciągnij swój poziom matematyki. Licz bardzo trudne przykłady. Naucz się matematyki. Potrzebujesz to gry matematyczna gra online tylko myszki i klawiatury numerycznej.


Nauka matematyki

Ocena gry

Naucz się dobrze liczyć i rachować przykłady, obliczenia z matematyki. Liczmy i ćwiczmy swoje umiejętności matematyczne. Używajmy to tej gry matematycznej tylko myszki.


Mnożenie i dzielenie

Ocena gry

Oblicz przykłady dzielenia i mnożenia w pamięci. Licz przykłady z dzielenia i mnożenia, wykonuj je w pamięci. Potrzebujemy do tej gry tylko myszki komputerowej. Miłego liczenia.


« poprzednia 1 2 następna »

Wyszuiwarka gier

ZAGRAJ
Gry-Dlachlopcow.pl

Popularne gry

 • Gry matematyczne
 • Gra nauka liczenia dla dzieci

  Gra nauka liczenia dla dzieci

  Oglądana: 2896 ocena: 0.00

 • Mnożenie i dzielenie

  Mnożenie i dzielenie

  Oglądana: 2696 ocena: 0.00

 • Nauka matematyki gra

  Nauka matematyki gra

  Oglądana: 2665 ocena: 0.00

 • Liczenie w pamięci

  Liczenie w pamięci

  Oglądana: 2323 ocena: 0.00

 • Gra matematyka na wesoło

  Gra matematyka na wesoło

  Oglądana: 2227 ocena: 0.00

 • Nauka liczenia dla dzieci

  Nauka liczenia dla dzieci

  Oglądana: 1697 ocena: 0.00

 • Nauka liczenia dla dzieci

  Nauka liczenia dla dzieci

  Oglądana: 1637 ocena: 0.00

 • Trudna matematyczna gra

  Trudna matematyczna gra

  Oglądana: 1564 ocena: 0.00

 • Nauka matematyki

  Nauka matematyki

  Oglądana: 1339 ocena: 0.00

Reklama

cookie