Gryna.pl


Najnowsi uzytkownicy

Moje gry » Najlepsze gry » Gry kurnik online 19 gier

Na ratunek kurczakom

Ocena gry

Uratuj kurczaki.Twoim zadaniem będzie uratować kurczaki tak aby one trafiły do pudełka, które znajduje się na dole ekranu z grą.Do gry potrzebna jest ci myszka.


Gra łapanie kurczaków

Ocena gry

Postaraj się złapać w tej grze jak najwięcej kurczaków.Rzucaj na kurczaki sieci tak aby je złapać.Złap jak najwięcej w krótkim czasie gry.


Reversi

Ocena gry

Zagraj w darmową grę Reversi w której będziemy grać za naszymi przeciwnikami. Zagraj w reversi i wygrywaj. Musisz dokładać pionki w takie miejsca aby przechwycić jak najwięcej pionków naszego przeciwnika.


Szachy chińskie

Ocena gry

W grze szachy chińskie naszym zadaniem jest grać w szachy tylko te szachy nie są zwyczajne, ponieważ to są szachy chińskie. Graj w szachy chińskie, jeżeli znasz już zasady normalnych szachów to na pewno sobie poradzisz. Używajmy myszki komputerowej do gry szachy chińskie.Warcaby

Ocena gry

Zagraj w darmową grę warcaby. Wybierzmy swojego przeciwnika z którym mamy zamiar grać i zagrajmy w grę warcaby. Zasiądź przy stole i graj w gry warcaby. Niech wygra najlepsze gracz. Myszką gramy.


Szachy

Ocena gry

Zagraj w grę szachy z kategorii gry kurnik. Zasady szach są bardzo proste. Wybierz swojego przeciwnika z którym chcesz grać i staw mu wyzwanie niech wygra lepszy gracz. Uzywajmy do gry szachy myszki.


Zaginione przedmioty

Ocena gry

Zaginione przedmioty jest to gra w której naszym zadanie jest odszukać zaginionych przedmiotów. Odszukaj przedmioty w ogrodowym domku. Do gry potrzebujemy tylko myszki komputerowej.


Gra tysiąc

Ocena gry

Gra tysiąc jest to gra w której naszym zadaniem jest zagrać w karcianą grę tysiąc.Zagrajmy w karcianą grę tysiąc w której musimy ustawiać karty. Używajmy tylko myszki komputerowej.


Rzucanie kart do kapelusza

Ocena gry

W tej grze naszym zadaniem jet rzucać karty do kapelusza. Rzucajmy karty do kapelusza. Postarajmy się trafi każdą z kart do kapelusza. Potrzebujemy w tej grze tylko myszki komputerowej.


Gra poker

Ocena gry

Zagrajmy w darmową grę poker w której naszym zadaniem jest grać w pokera i wygrywać jak najwięcej tercji w pokera z przeciwnikami. Pokonajmy naszych przeciwników. Do gry potrzeba ci tylko myszki.


Joker Poker

Ocena gry

Joker Poker jest to poker w którym musimy pokonać naszych przeciwników. Musisz pokonać wszystkich swoich przeciwników i musimy wygrywać wszystkie turcje gr w pokera. Używajmy tylko myszki komputerowej do tej gry poker.


Poker Flash

Ocena gry

Poker Flash jest to gra z kategorii gry poker w której naszym zadaniem jest grać w pokera. Jeżeli jeszcze nie znacie zasad pokera to poczytaj zasady i weź się do gry i pokaż na co cię stać. Myszką gramy w tej grze.


Pasjans dla dzieci

Ocena gry

Pasjans dla dzieci jest to gra w której będziemy grać w pasjansa czyli w popularną grę karcianą. Musimy ustawiać karty d największej do najmniejszej. Używajmy tylko myszki komputerowej do gry.


Pasjans karciana gra

Ocena gry

Pasjans karciana gra jest to darmowa gra w której naszym zadaniem jest układać karty od najwyższej do najniższej oraz musimy także układać kolorystycznie raz czerwona a raz czarna. Używajmy myszki komputerowej.


Pasjans pająk

Ocena gry

Zgraj w darmową grę Pasjans pająk w której naszym zadaniem jest układać karty od najwyższej do najniższej. Muszą także być czerwona czerwona i tak na zmianą. Myszką gramy w tą grę.


Karciana gra pasjans

Ocena gry

Karciana gra pasjans jest to gra w której naszym zadaniem jest grać w karty. graj w kart i baw się świetnie. Ułóż prawidłowo wszystkie karty. Używamy tylko myszki komputerowej.


Gra w pasjansa

Ocena gry

Gra w pasjansa jest to kolejna gra z kategorii gry karciane w której naszym zadaniem jest układać karty kolorami raz czerwony a raz czarny i tak od najwyższej karty do najniższej. Myszka jest potrzebna.


Trudny pasjans

Ocena gry

Trudny pasjans jest to gra w ktore naszym zadaniem jest zagrać w pasjansa i układać karty kolorami raz czerwony kolor a raz czarny i tak od najwyższej do najniższej kar. Potrzeba ci tylko myszki do gry trudny pasjans.


« poprzednia 1 2 następna »

Wyszuiwarka gier

ZAGRAJ
Gry-Dlachlopcow.pl

Popularne gry

 • Gry kurnik online
 • Gra tysiąc

  Gra tysiąc

  Oglądana: 56822 ocena: 6.00

 • Pasjans dla dzieci

  Pasjans dla dzieci

  Oglądana: 12580 ocena: 0.00

 • Pasjans pająk

  Pasjans pająk

  Oglądana: 6469 ocena: 0.00

 • Trudny pasjans

  Trudny pasjans

  Oglądana: 5112 ocena: 3.67

 • Szachy

  Szachy

  Oglądana: 4996 ocena: 0.00

 • Karciana gra pasjans

  Karciana gra pasjans

  Oglądana: 4668 ocena: 0.00

 • Pasjans karciana gra

  Pasjans karciana gra

  Oglądana: 4251 ocena: 0.00

 • Zaginione przedmioty

  Zaginione przedmioty

  Oglądana: 3768 ocena: 0.00

 • Reversi

  Reversi

  Oglądana: 3751 ocena: 0.00

Reklama

cookie