Gryna.pl


Najnowsi uzytkownicy

Gry logiczne » Gry klocki 36 gier

Kolorowe klocki

Ocena gry

Kolorowe klocki to kolejna gra z kategorii gry logiczne.Twoim zadaniem w tej grze jest wyeliminować w jak najkrótszym czasie gry wszystkie klocki.Klikaj na klocki, które znajdują się w grupach tego samego koloru obok siebie.Do tej gry potrzebna będzie ci tylko wyłącznie myszka komputerowa.


Szybka eliminacja

Ocena gry

Twoje zadanie w tej grze jest bardzo proste musisz wyeliminować jak najszybciej wszystkie kolorowe klocki.Klikaj na zbiorowiska klocków,które są koło siebie w zbiorach.Aby wyeliminować klocki musi się koło siebie znajdować co najmniej trzy klocki takiego samego koloru.Do tej gry potrzebne będzie ci tylko myszka komputerowa.Miłej gry!


Block Crash

Ocena gry

Block Crash to darmowa gra w której twoim zadaniem jest klikać na klocki takiego samego koloru, które znajdują się koło siebie.Po kliknięciu w takie zbiorowisko klocków, klocki znikają a ty otrzymujesz w zamian za to punkty.Do tej gry potrzebna będzie ci tylko myszka komputerowa.


Gra znikające klocki

Ocena gry

Klikaj na klocki takiego samego koloru, które znajduję się w zbiorze koło siebie.Po kliknięciu w taki zbiór klocków takiego samego koloru klocki znikają a ty za to otrzymujesz punkty.To jest właśnie głównym celem w tej grze.Graj za pomocą myszki komputerowej.Gra układanie klocków

Ocena gry

Układaj klocki jednego koloru tak aby w jednym rzędzie znalazły się klocki.Po ułożeniu klocków one znikają a ty otrzymujesz punkty.Do układania klocków użyj myszki komputerowej.


Znikające klocki

Ocena gry

Znikające klocki to gra w której naszym zadaniem jest pozbyć się kolorowych klocków z ekranu gry.Klikaj na klocki, które znajdują się koło siebie.Do grania używaj tylko myszki komputerowej.


Zmień kolor klocków

Ocena gry

Kolejnym twoim zadaniem jest zmieniać kolory klocków tak aby wszystkie klocki uzyskały taką samą barwę.Graj z użyciem myszki.


Zdemoluj wieże z klocków

Ocena gry

Wystrzelaj kulki różnego rodzaju.Im więcej przytrzymasz myszką kulę tym bardziej urośnie.Strzelaj celnie i logicznie aby wszystkie klocki spadły.Do gry używaj myszki.


Znikające klocki

Ocena gry

Dobieraj do klocka drugi taki sam i niech on zniknie z planszy czyli zginie.Otrzymasz w zamian punkty za niego.Uzbieraj jak najwięcej punktów.Tylko myszka komputerowa jest ci potrzebna.


Gra przesuwanie klocków

Ocena gry

Poprzesuwaj tak klocki aby one jak znajdą się obok siebie to zniknęły z planszy a ty dostaniesz za nie punkty.Używaj do tej gierki tylko myszki komputerowej.


Logiczne klocki 3d

Ocena gry

Kolejnym twoim zadaniem jest wyeliminować klocki takich samych kolorów z gry.Ustawiaj klocki koło siebie kolorami.Graj za pomocą myszki komputerowej. Miłej gry życzymy.


Kolorowe kulki

Ocena gry

Wyczuj odpowiedni moment i naciśnij wtedy na kulkę a potem na prostokąt.Celem tej gry jest aby zielona kulka spadłą na zielone pole a czerwony prostokąt na czerwone pole.Myszką zagraj w tą grę.


Kolorowe kuleczki

Ocena gry

Twoim zadaniem w tej grze jest tak poukładać kulki aby koło siebie w jednej lini znalazły się co najmniej trzy takie same kulki takiego samego koloru. Graj używając tylko myszki komputerowej.


Klocki do układania

Ocena gry

Klocki do układania to darmowa gra w której twoim zadaniem jest układać klocki tak aby koło siebie znajdowały się klocki takiego samego koloru. Graj za pomocą myszki komputerowej.


Kolorowe klocki

Ocena gry

Zagraj za darmo w kolorowe klocki. Twoim zadaniem w tej grze jest tak klikać na takie klocki, które znajdują się koło siebie już co najmniej trzy klocki takiego samego koloru. Myszką zagraj w tą grę.


Egipskie trzy w jednej lini

Ocena gry

Twoim nowym zadaniem w tej grze jest tak kombinować i przestawiać klocki aby koło siebie w jednej lini znalazły się co najmniej trzy takie same klocki takiego samego koloru. Myszką grajmy.


Układanie klocków gra

Ocena gry

W tej grze naszym zadaniem jest bardzo logicznie poukładać klocki. Układajmy klocki tak aby idealnie poprzekręcać klocki tak aby wypełniły przeznaczone na nie pole. Myszką zagraj.


Klocki Kubmic

Ocena gry

Klocki Kubmic jest to gra bardzo podobna do kostki Rubica, ale tym razem nie musimy układać całej kostki Rubica tylko mamy ułożyć taki wzór jaki mamy pokazany w lewym górnym rogu. Myszką komputerową zagraj w tą grę.


« poprzednia 1 2 następna »

Wyszuiwarka gier

ZAGRAJ
Gry-Dlachlopcow.pl

Popularne gry

 • Gry klocki
 • Egipskie trzy w jednej lini

  Egipskie trzy w jednej lini

  Oglądana: 22288 ocena: 0.00

 • Szybka eliminacja

  Szybka eliminacja

  Oglądana: 20009 ocena: 0.00

 • Układanie klocków gra

  Układanie klocków gra

  Oglądana: 15419 ocena: 0.00

 • Gra przesuwanie klocków

  Gra przesuwanie klocków

  Oglądana: 6037 ocena: 0.00

 • Znikające klocki online

  Znikające klocki online

  Oglądana: 5669 ocena: 0.00

 • Klocki Blocks

  Klocki Blocks

  Oglądana: 5259 ocena: 0.00

 • Klocki do układania

  Klocki do układania

  Oglądana: 4841 ocena: 0.00

 • Kolorowe kuleczki

  Kolorowe kuleczki

  Oglądana: 4294 ocena: 0.00

 • Kolorowe klocki

  Kolorowe klocki

  Oglądana: 4027 ocena: 0.00

Reklama

cookie