Gryna.pl


Najnowsi uzytkownicy

Ciekawe gry » Gry różne » Gry friv 29 gier

Obroń swoją bazę wojskową

Ocena gry

Twoim zadaniem w tej grze jest obronić bazę wojskową przed przeciwnikami.Pozabijaj wszystkich wrogów strzelając z pistoletu maszynowego.Strzałkami strzelasz.


Auto i przeszkody

Ocena gry

Pokonaj autem bardzo wiele trudnych przeszkód.Musisz pokonać je wszystkie w jak najkrótszym czasie gry .Graj używając do tego strzałek.Wygraj z czasem.


Ubierz średniowieczną wojowniczkę

Ocena gry

Postaraj się w tej grze jak najlepiej ubrać średniowieczną wojowniczkę.Musisz ją ubrać jak najładniej i najmodniej.Graj za pomocą myszki komputerowej. Miłej gry życzymy.


Wyścigi aut na torze

Ocena gry

Weź udział w wyścigach aut na torze.Ścigaj się autkami i wygraj jak najwięcej wyścigów w tej grze.Pokaż swoje umiejętności i zostań najlepszym kierowcą wyścigowym. Graj strzałkami oraz x-turbo oraz spacja-hamulec.Gra boks

Ocena gry

Pokaż swoje umiejętności walki na ringu bokserskim.Pokonaj przeciwnika.Wykonuj jak najlepsze ciosy, które będą dobijały przeciwnika.Strzałkami poruszamy się oraz spacja atak.


Wojna patyczaków

Ocena gry

Wciel się w jednego z patyczaków i staw bitwom czoło.Musisz wygrywać walki ze swoimi przeciwnikami.Graj jak najlepiej w tej grze.Graj w,a,s,d oraz j,k,l.Miłej gry życzymy.


Ubierz królową mody

Ocena gry

Ubierz królową mody w jak najmodniejsze i najładniejsze ubrania, które będą hitem na rynku.Zrób makijaż i pomaluj oczy.Graj myszką komputerową.


Kolorowanka Sonic

Ocena gry

Pokolorujmy w tej grze bardzo ładną kolorowankę z Sonickiem.Postaraj się i wybierz jak najładniejsze kolory i pokoloruj Sonika.Graj używając do grania myszki komputerowej.Miłego kolorowania życzymy.


Gra szalony pies

Ocena gry

Pokonaj razem z psem złych kosmitów.Strzelaj z pistoletu i trafiaj w złych kosmitów, którzy zaatakowali świat.Myszką komputerową poradzimy sobie w tej grze.


Uratuj święta

Ocena gry

Poruszamy się w tej grze małym kucykiem i musimy uratować Święta Bożego Narodzenia.Postaraj się i uratuj święta.Pokonaj przeciwników i dotrzyj do mety w jak najkrótszym czasie gry.Grasz strzałkami oraz z-skok,x-atak.


Ubierz księżniczkę

Ocena gry

Wybierz jak najładniejsze ubrania dla księżniczki i ubierz ją w nie.Masz do wyboru bardzo wiele ubrać więc na pewno uda ci się wybrać jakieś ładne ubrania.Myszką ubieraj.


« poprzednia 1 2 następna »

Wyszuiwarka gier

ZAGRAJ
Gry-Dlachlopcow.pl

Popularne gry

 • Gry friv
 • Uwolnij podwodnych więźniów

  Uwolnij podwodnych więźniów

  Oglądana: 34981 ocena: 10.00

 • Załaduj samochód

  Załaduj samochód

  Oglądana: 33550 ocena: 7.86

 • Uratuj święta

  Uratuj święta

  Oglądana: 25275 ocena: 10.00

 • Gra układanie drogi

  Gra układanie drogi

  Oglądana: 20896 ocena: 0.00

 • Szybka eliminacja

  Szybka eliminacja

  Oglądana: 20016 ocena: 0.00

 • Gra snajperska misja

  Gra snajperska misja

  Oglądana: 18795 ocena: 10.00

 • Budowanie torów

  Budowanie torów

  Oglądana: 17078 ocena: 10.00

 • Zagubiony kosmita

  Zagubiony kosmita

  Oglądana: 16949 ocena: 0.00

 • Obroń swoją bazę wojskową

  Obroń swoją bazę wojskową

  Oglądana: 15816 ocena: 0.00

Reklama

cookie