Gryna.pl


Najnowsi uzytkownicy

Ciekawe gry » Gry różne » Gry friv 29 gier

Gra układanie rur

Ocena gry

Zabaw się w hydraulika i postaraj się poukładać wszystkie rury aby pasowały do siebie i utworzyły rurociąg. Weź się do pracy, ponieważ nie masz zbyt wiele czasu. Graj używając myszki komputerowej.


Budowanie torów

Ocena gry

Twoim zadaniem jest zbudować tory, po których pociąg Dziekiego Zachodu.przestawiaj gotowe elementy i zatrzymuj w odpowiednich miejscach pociąg aby nie uderzył w przeciwników.Czy poradzisz sobie z tym zadaniem?Do gry używaj myszki komputerowej.


Bitwa powietrzna

Ocena gry

Bitwa powietrzna to gra w której będziemy poruszać się latającym statkiem.Musimy pozbierać jak najwięcej złotych monet przed dotarciem do mety.Należy także pozabijać przeciwników, którzy blokują nam dotarcie do mety.Sterowanie statkiem kosmicznym za pomocą klawiszy W,A,S,D oraz Spacja lib myszka-strzał.


Szybka eliminacja

Ocena gry

Twoje zadanie w tej grze jest bardzo proste musisz wyeliminować jak najszybciej wszystkie kolorowe klocki.Klikaj na zbiorowiska klocków,które są koło siebie w zbiorach.Aby wyeliminować klocki musi się koło siebie znajdować co najmniej trzy klocki takiego samego koloru.Do tej gry potrzebne będzie ci tylko myszka komputerowa.Miłej gry!Ostra detonacja

Ocena gry

Podkładaj bomby w takie odpowiednie miejsca aby bobry wyleciały w powietrze.W każdej z plansz masz określoną liczbę bomb do wykorzystania.Myszką komputerową graj w tą gierkę.


Gra przesuwanie klocków

Ocena gry

Poprzesuwaj tak klocki aby one jak znajdą się obok siebie to zniknęły z planszy a ty dostaniesz za nie punkty.Używaj do tej gierki tylko myszki komputerowej.


Uwolnij podwodnych więźniów

Ocena gry

Uwolnij podwodnych więźniów to bardzo fajna gierka w której to musimy uwolnić więźniów, którzy znajdują się pod wodą i są przypięci do kamieni łańcuchami.Strzelaj ze statku podwodnego w łańcuchy i ich uwolnij.Myszką strzelaj.


Zagubiony kosmita

Ocena gry

Tym razem musimy się zaopiekować kosmitą, ponieważ zagubił się i nie wie jak trafić do portalu.Musisz mu w tym pomóż.Zrób tak aby kosmita trafił do kółka, które się kręci.Myszką zagraj.


Karmienie głodnego potworka

Ocena gry

Mały potworek jest bardzo głodny.Musisz tak zrobić aby jabłuszko trafiło żółtego potworka a czerwony potworek żeby go nie zjadł.Uważaj na niego.Graj myszka.Powodzenia!


Gra przebijanie balonów

Ocena gry

Strzelaj z łuku w lecące balony.Musisz w każdej rundzie poprzebijać taką liczbę balonów jaka jest pokazana w prawym dolnym rogu ekranu z grą.Graj za pomocą myszki.


Gra układanie drogi

Ocena gry

Ułóż drogę dla samochodów tak aby one dotarły na drugą stronę planszy czyli na metę toru, gdzie odbywa się dzisiejszy wyścig.Potrzebujesz tylko myszki komputerowej.


Żołnierz w akcji

Ocena gry

Wciel się w żołnierza i udaj się na wojny w Libi.Staw czoło wrogom.Pozabijaj przeciwników i pozbieraj haracz.Graj za pomocą strzałek-poruszani się oraz spacja-strzał.


Inwazja zombiaków

Ocena gry

Pokonaj zombiaków w grze.Strzelaj do zombie i pozabijaj ich wszystkich.Możesz kupić sobie lepszą broń jeżeli tylko zarobisz kasę.Graj za pomocą W,A,S,D-poruszanie się, 1,2,3-zmiana broni oraz myszka-strzał.


Gra snajperska misja

Ocena gry

Wykonaj bardzo trudną snajperską misję.Misja polega na zabiciu terrorystów.Pozabijaj ich wszystkich .Uważaj abyś ty nie stał się ranny.W,A,S,D-poruszanie się oraz myszka strzał, S-przybliżenie.


Triki na motorze

Ocena gry

Wykonuj jak najlepiej punktowane triki na motorze.Postaraj się i wykonuj jak najlepsze triki.Używaj strzałek do jazdy oraz Z,X,C,V,B,N-triki.


Ochroń biuro

Ocena gry

Jesteś ochroniarzem i musisz ochronić biuro przed złodziejami.Jeżeli uda ci się to zadanie to zarobisz ładną kasę w gotówce.Używaj myszki do grania.


Kowbojska ubieranka

Ocena gry

Ubierz kowbojów i kowbojki jednej z farmy.Potrzebują twojej pomocy.Wybierz najładniejsze ubrania i ubierz je w nie.Używaj do tej gierki tylko myszki komputerowej.


Załaduj samochód

Ocena gry

Załadujmy w tej grze samochód pudełkami.Do dyspozycji mamy ładowarkę z magnesem.Podjedź ładowarką do pudełka i przyciągnij magnesem i załaduj na ciężarówkę. Graj strzałkami oraz myszką-magnes.


« poprzednia 1 2 następna »

Wyszuiwarka gier

ZAGRAJ
Gry-Dlachlopcow.pl

Popularne gry

 • Gry friv
 • Uwolnij podwodnych więźniów

  Uwolnij podwodnych więźniów

  Oglądana: 34978 ocena: 10.00

 • Załaduj samochód

  Załaduj samochód

  Oglądana: 33550 ocena: 7.86

 • Uratuj święta

  Uratuj święta

  Oglądana: 25271 ocena: 10.00

 • Gra układanie drogi

  Gra układanie drogi

  Oglądana: 20894 ocena: 0.00

 • Szybka eliminacja

  Szybka eliminacja

  Oglądana: 20014 ocena: 0.00

 • Gra snajperska misja

  Gra snajperska misja

  Oglądana: 18792 ocena: 10.00

 • Budowanie torów

  Budowanie torów

  Oglądana: 17075 ocena: 10.00

 • Zagubiony kosmita

  Zagubiony kosmita

  Oglądana: 16948 ocena: 0.00

 • Obroń swoją bazę wojskową

  Obroń swoją bazę wojskową

  Oglądana: 15816 ocena: 0.00

Reklama

cookie