Gryna.pl


Najnowsi uzytkownicy

Gry dla dzieci » Gry Dora 29 gier

Przygodowa gra Dora

Ocena gry

Przeżyj razem z Dorą niezapomnianą i niezwykła przygodę. Skacz i zbierajmy gwiazdki w lesie. Skacz po kamieniach i po drzewach na których są gwiazdki. Potrzebujemy do tej gry tylko myszki komputerowej.


Puzzle Dora

Ocena gry

Układajmy puzzle z Dorą i bawmy się wspaniale. Puzzle są łatwe, ponieważ mamy do ułożenia tylko pięć puzzli lub więcej zależy od poziomu gry. Używajmy w tej grze do grania myszki komputerowej.


Gra Dora na farmie

Ocena gry

Pomóżmy Dorze na farmie opiekować się zwierzętami gospodarczymi. Zbierajmy jajka od kur. Nakarm wiele innych zwierząt, które znajdują się na farmie. Graj za pomocą myszki.


Dora opiekuje się dziećmi

Ocena gry

Pomóżmy Dorze opiekować się dziećmi. Opiekujmy się małymi bobasami. Zabawiaj dzieci grzechotkami i różnymi zabawkami. Musisz także karmić małe bobasy. W grze gramy używając myszki komputerowej.Dora kolorowanka

Ocena gry

Pokolorujmy obrazek z Dorą. Dobierz odpowiednie kolory jakie tylko ci się podobają i kolorujmy obrazek. Baw się świetnie kolorując obrazek z Dorą. Kolorujemy obrazek używając myszki.


Gra Dora puzzle

Ocena gry

Puzzle przedstawiają obrazek Dory. Poukładaj puzzle i dowiedz się jaki obrazek kryją puzzle. Dopasujmy każdego z puzzli na swoje odpowiednie miejsce aby idealnie pasował do pozostałych puzzli. Potrzebujemy myszki do gry.


Puzzle z Dorą

Ocena gry

Naszym zadaniem w tej grze jest ułożyć puzzle z małą Dorą. Puzzle przedstawiają Dorę. Klikaj na czerwony przycisk i odbieraj po jednym puzzlu i do dzieła. Układamy puzzle myszką komputerową.


Dora puzzle

Ocena gry

Ułóżmy puzzle, które przedstawiają Dorę na obrazku. Dopasujmy każdy element czyli każdego puzzla na swoje miejsce. Klikając na czerwony guzik wylatuje jeden puzzel, którego trzeba ułożyć na odpowiednie miejsce. Układajmy puzzle za pomocą myszki komputerowej.


Odkrywanka Dora

Ocena gry

Odkrywaj po dwie pary takich samych obrazków razem z Dorą. Po odkryciu wszystkich obrazków i par znajduje się obrazem z Dorą. Odkrywaj po dwie pary i zobacz co kryje się pod nimi jaki obrazem. Myszką-sterujemy w grze.


Dora piecze ciasto

Ocena gry

Upiecz razem z Dorą cisto. Masz do wyboru wiele cist z książki kulinarnej, gdzie są przepisy na cista. Wybierz jedno cisto, zbierz składniki do tego cista i piecz. Myszka jest ci potrzebna do pieczenia ciasta.


Ubierz Dore

Ocena gry

Dora idzie do ogrodu ale nie ma odpowiedniego stroju. Pomóż Dorze i ubierz ją w odpowiedni strój do ogrodu. Masz do wyboru wiele ubrań. Wybierz najlepsze. Myszką gramy.


« poprzednia 1 2 następna »

Wyszuiwarka gier

ZAGRAJ
Gry-Dlachlopcow.pl

Popularne gry

 • Gry Dora
 • Diego gra

  Diego gra

  Oglądana: 22778 ocena: 0.00

 • Przygodowa gra Dora

  Przygodowa gra Dora

  Oglądana: 16928 ocena: 0.00

 • Dora opiekuje się kaczuszkami

  Dora opiekuje się kaczuszkami

  Oglądana: 15290 ocena: 0.00

 • Dora piecze ciasto

  Dora piecze ciasto

  Oglądana: 11740 ocena: 0.00

 • Szukanie zwierząt z Dorą

  Szukanie zwierząt z Dorą

  Oglądana: 11384 ocena: 0.00

 • Dora gra w golfa

  Dora gra w golfa

  Oglądana: 11070 ocena: 0.00

 • Dora opiekuje się dziećmi

  Dora opiekuje się dziećmi

  Oglądana: 8499 ocena: 0.00

 • Dora w labiryncie

  Dora w labiryncie

  Oglądana: 8271 ocena: 10.00

 • Gra Dora gra w golfa

  Gra Dora gra w golfa

  Oglądana: 7353 ocena: 0.00

Reklama

cookie