Gryna.pl


Najnowsi uzytkownicy

Gry dla przedszkolaków 72 gier

Nauka liczenia dla dzieci

Ocena gry

Nauka liczenia dla dzieci to gra dzięki której najmłodsi użytkownicy naszego serwisu nauczą się liczyć.Policz przedmioty na rysunku i następnie dobierz do nich odpowiednią liczbę, która jest równa ilości przedmiotów,które widzisz na rysunku. Do liczenia używaj myszki komputerowej.Życzymy miłej nauki liczenia i świetnej zabawy!


Zjadaj owoce

Ocena gry

Poruszaj się małym głodnym stworkiem i pozjadaj w jak najkrótszym czasie gry wszystkie owoce.Do gry używaj tylko myszki komputerowej.Powodzenia!


Święty Mikołaj w tarapatach

Ocena gry

Uwolnij Świętego Mikołaja bo nie będzie miał jak rozdać dzieciakom prezentów.Mikołaj wisi na linie bo jest uwięziony.Musisz strzelać z łuku w linę aby ją przerwać.Do tej gry potrzebna będzie ci tylko myszka komputerowa.


Łap jedzenie

Ocena gry

Twoim zadaniem w tej grze jest złapać jedzenie, które leci z czterech rur.Uważaj abyś nie złapał przypadkowo kamienia, ponieważ to zakończy twoją grę.Używaj myszki.Wystrzel gościa

Ocena gry

Wystrzel gościa to gra w której będziemy wystrzelać gościa aby poleciał jak najdalej i pobił rekord.Za każdy lot otrzymujesz kasę i możesz za nią kupić ulepszenie w sklepie.Używaj myszki.


Myszka i ser

Ocena gry

Poruszaj się małą głodną myszki i zbieraj zółty ser czyli najlepszy przysmak myszki.Uważaj na węże, które jak tylko dotkniesz to tracisz życie i zaczynasz grę od nowa.Poruszaj się strzałkami.


Gra wycinanie fragmentów

Ocena gry

Powycinaj wszystkie fragmenty z planszy.Musisz poruszać się i zaznaczać fragmenty kulką aby je wyciąć.Wykonaj to zadanie w jak najkrótszym czasie gry.Używaj do gry strzałek.


Uwolnij podwodnych więźniów

Ocena gry

Uwolnij podwodnych więźniów to bardzo fajna gierka w której to musimy uwolnić więźniów, którzy znajdują się pod wodą i są przypięci do kamieni łańcuchami.Strzelaj ze statku podwodnego w łańcuchy i ich uwolnij.Myszką strzelaj.


Strzelaj w potworki

Ocena gry

Twoim kolejnym zadaniem jest strzelać w potworki, których prawie nie widać.Musisz je odszukać w grze i strzelać.Graj używając do strzelania tylko myszki komputerowej.


Ogromny potwór

Ocena gry

Grajmy wcieleni w ogromnego potwora i naszym zadaniem jest chodzić i straszyć innych. Jak ktoś będzie cię gonił to złap jakiś przedmiot i rzuć w niego. Poruszaj się strzałkami o łap Z oraz rzucaj Z.


Gra domino

Ocena gry

Musimy jak najlepiej zagrać w domino. Musimy bardzo uważnie spoglądać na ruch naszego przeciwnika żeby jak najlepiej postawić nasz następny ruch. W tej grze sterujcie myszką komputerową.


Szukaj szczegółów na obrazkach

Ocena gry

Szukaj szczegółów na obrazkach jest to gra w której naszych głównym celem jest odszukać szczegółów na obrazkach. Zobacz czym różnią się te dwa obrazki i rozpoznaj oraz zaznacz szczegóły. Myszką grajmy.


Gra dekorowanie ogrodu

Ocena gry

Gra dekorowanie ogrodu jest to gra w której naszym zadaniem jest dekorować nasz ogród. Postarajmy się i udekorujmy jak najładniej ogród. Do dekorowania grodu użyj myszki komputerowej.


Najnowszy packman

Ocena gry

Zadaniem w grze jest uciekanie przed złymi chłopcami i zbieranie wszystkich serc. Musicie zebrać wszystkie serca i dojść do mety i następnej rundy. Steruj za pomocą strzałek i spacji.


Atomówki gra

Ocena gry

W tej grze twoim zadaniem jest udekorować obraz z bajki Atomówki. Wybierz bohaterów z tej bajki i poustawiaj ich jak tylko chcesz na ekranie. Myszką komputerowa gramy w atomówki.


Znikające auta

Ocena gry

Znikające auta to gra w której naszym zadaniem jest klikać na auta, które znajdują się koło siebie co najmniej trzy takiego samego koloru. Do tej gry używajmy tylko myszki komputerowej.


Pieczenie chleba

Ocena gry

Marzysz o tym aby zostać piekarze i piec chleb w piekarni. Potrenuj grają w tą grę. Ułóż ciasto na piecu i jak już będzie upieczone to je zdejmij. Uważaj aby nie trzymać za długo na piecu chleba bo się spali. Myszką gramy.


Gra łapanie owoców

Ocena gry

Łapmy owoce w tej grze. Naszym zadaniem jest złapać wszystkie owoce, które spadają z nieba. Łapmy owoce, które lecą z nieba.Do tej gry potrzebujemy tylko myszki komputerowej aby przesuwać kosz.


« poprzednia 1 2 3 4 następna »

Wyszuiwarka gier

ZAGRAJ
Gry-Dlachlopcow.pl

Popularne gry

 • Gry dla przedszkolaków
 • Gra z kurczakiem

  Gra z kurczakiem

  Oglądana: 123570 ocena: 9.71

 • Gra rollercoaster online

  Gra rollercoaster online

  Oglądana: 76965 ocena: 9.21

 • Jerry i Ser

  Jerry i Ser

  Oglądana: 57083 ocena: 10.00

 • Uwolnij podwodnych więźniów

  Uwolnij podwodnych więźniów

  Oglądana: 34702 ocena: 10.00

 • Gra Kaczor Duff

  Gra Kaczor Duff

  Oglądana: 17526 ocena: 10.00

 • Robot vs Power-Ranges

  Robot vs Power-Ranges

  Oglądana: 15488 ocena: 0.00

 • Gra wymiennicy

  Gra wymiennicy

  Oglądana: 9565 ocena: 5.50

 • Święty Mikołaj gra online

  Święty Mikołaj gra online

  Oglądana: 7315 ocena: 0.00

 • Gra łapanie owoców

  Gra łapanie owoców

  Oglądana: 6878 ocena: 0.00

Reklama

cookie