Gryna.pl


Najnowsi uzytkownicy

Gry dla dzieci 1171 gier

Statki na wodzie

Ocena gry

Zagraj w statki. Jest to bardzo prosta gra w której musimy ustawić pierw swoje okręty i statki tak jak chcemy. Potem ostrzelajmy statki naszego przeciwnika. Używajmy myszki.


Łowienie ryb

Ocena gry

Jesteśmy wędkarzem i wybraliśmy się na ryby nad ocean. Siedzisz na łodzi i musisz złapać jak najwięcej ryb z oceanu. Strzałkami łowimy ryby. Złap jak najwięcej.


Skoki delfinem

Ocena gry

Darmowa gra z delfinem w której będziemy skakać i pokazywać akrobacje delfinem. Przeskakujmy przez obręcze oraz skaczmy przez wiele innych przeszkód. Używajmy strzałek do tej gry. Powodzenia.


Straż

Ocena gry

Jesteśmy strażakiem. Musisz uratować ludzi z budynku mieszkalnego, w którym znajduje się ogień. Wyjedź samochodami strażackimi z bazy i jedź do akcji. Używajmy tylko myszy komputerowej.Fotografowanie delfina nad wodą

Ocena gry

Wcielmy się w prawdziwego i najlepszego fotografa. Musisz odczekać na odpowiedni moment jak delfin wyskoczy z wody i będzie próbował przeskoczyć przez kółko to ty w tym czasie musisz mu zrobić zdjęcie. Używajmy myszki komputerowej.


Ucieczka przed Zombie

Ocena gry

W tej grze musimy uciekać przed Zombie. Uciekajmy przed Zombie, którzy jak nas dotkną to już od razu nas zabijają. Nie pozwól im się dotykać. Uciekajmy używając strzałek.


Przygodowa gierka

Ocena gry

Ta gra polega na tym żebyśmy skakali i zbierali diamenty. Masz możliwość strzelania, która bardzo ci się przyda w tej grze. Jeżeli zbierzesz naboje to musisz strzelać do jeży i innych przeciwników. Strzałkami się poruszamy oraz spacja-skok.


Bomberman

Ocena gry

Zagrajmy w bombermana.Zasady tej gry są banalne. Musimy pokonać naszego przeciwnika strzelając i podkładając bomby. Podkładajmy bomby oraz zbierajmy coś co wyleci po wysadzeniu. Poruszamy się strzałkami oraz spacją podkładamy bomby.


Śnieżny park rozrywki

Ocena gry

Pracujmy w śnieżnym parku rozrywki, w którym musimy przekierowywać klientów do takiego obiektu rozrywki w jakim chcą się zabawić. Przenoś ludzi na odpowiedni park rozrywki, jaki wyświetla się obok niego. Myszki potrzebujemy.


Tygrys gra

Ocena gry

Ta gra polega na tym abyśmy małym tygrysem chodzili oraz zbierali przysmaki typu lody i owoce. Omijaj przeszkody, którymi są stworki. Wchodź po drabinach na kolejne piętra. Strzałkami gramy w tej grze.


Wystrzel samolot

Ocena gry

W tej grze musimy wystrzelić jak najdalej samolot. Niech twój samolot poleci jak najdalej. Wybierz odpowiednią siłę oraz kąt lotu samolotu. Potrzebujemy myszy komputerowej.


Trzy obok siebie

Ocena gry

Kombinujmy tak aby koło siebie znalazły się trzy takie same prostokąty takiego samego koloru. Użyj swojego rozumu oraz intuicji. Przenoś klocki. Poradzisz sobie za pomocą myszki.


Znajdź szczegóły

Ocena gry

Odkryj różnice czyli czym różnią się dwa obrazki. Twoim zadaniem jest odszukać czym różnią się dwa obrazki. Znajdź wszystkie szczegóły. Używajmy do gry myszki komputerowej.


Śnieżna kula

Ocena gry

Ta gra polega na tym abyśmy lepili dużą kulę. Postarajmy się i ulepmy jak największą kulkę ze śniegu. Turlaj kulkę z górki i omijaj drzewa oraz inne przeszkody. Potrzebujesz strzałek.


Halloweenowa ubieranka

Ocena gry

Jest Halloween. Na tradycje musisz ubrać dziewczynę aby wyglądała jak naj straszniej bo to jest cały urok tradycji Halloween. Wybierz najładniejszy i najstraszniejszy strój. Myszka jest ci bardzo potrzebna.


Do celu

Ocena gry

Naszym zadaniem w tej grze jest tak kombin0ować i klikać na klocki aby znikały żeby nasz zółty lub niebieski klocek dotarł na miejsce do pudełka. Postarajmy się. Używajmy tylko myszki w tej grze.


Tank czołgi

Ocena gry

Kierujmy czołgiem oraz strzelajmy z naszego czołgu do innych czołgów, które są naszymi przeciwnikami i musimy ich zniszczyć zdemolować. Poruszajmy się W,A,S,D oraz myszką strzelajmy.


Tank gra online

Ocena gry

Jedziesz czołgiem, jesteś jego kierowcą oraz strzelasz z działa czołgowego do innych czołgów, które są naszymi przeciwnikami. Klawiszami W,A,S,D poruszamy się czołgiem oraz myszką strzelamy z działa czołgowego.


Wyszuiwarka gier

Popularne gry

 • Gry dla dzieci
 • Gra lekcja gotowania

  Gra lekcja gotowania

  Oglądana: 278469 ocena: 8.38

 • Gra symulator autobusu

  Gra symulator autobusu

  Oglądana: 174232 ocena: 9.77

 • Gra z kurczakiem

  Gra z kurczakiem

  Oglądana: 121771 ocena: 9.71

 • Gra rollercoaster online

  Gra rollercoaster online

  Oglądana: 76521 ocena: 9.21

 • Strażak sam dla dzieci

  Strażak sam dla dzieci

  Oglądana: 69836 ocena: 0.00

 • Gra galactik football

  Gra galactik football

  Oglądana: 60698 ocena: 10.00

 • Jerry i Ser

  Jerry i Ser

  Oglądana: 56681 ocena: 10.00

 • Gra pan robótka

  Gra pan robótka

  Oglądana: 41180 ocena: 0.00

 • Gra wyspa totalnej porażki

  Gra wyspa totalnej porażki

  Oglądana: 39423 ocena: 10.00

Reklama

cookie