Gryna.pl


Najnowsi uzytkownicy

Gry dla dzieci 1181 gier

Dekorowanie plaży wodnej

Ocena gry

Udekorujmy plaże wodną. Wstaw wiele ciekawych placówek do zabaw. Niech plaża wodna będzie jak najładniejsza oraz niech przyciąga ludzi nad kąpielisko. Używajmy myszki.


3 W jednej lini pod wodą

Ocena gry

Kombinuj tak aby koło siebie znalazły się co najmniej trzy klocki takiego samego koloru. Musimy ustawić koło siebie trzy klocki jednego koloru. Potrzebujemy tylko myszki komputerowej.


Łowienie śmieci

Ocena gry

Wyłówmy wszystkie śmieci, które pływają pod wodą. Musisz wyłowić wszystkie śmieci, które pływają pod wodą i je potem wyrzuć do kosza aby już nie zaśmiecały wodnego środowiska. Używajmy myszki komputerowej.


Gra pływanie pod wodą

Ocena gry

W tej grze będziemy pływać pod wodą. Pływajmy pod wodą i bawmy się świetnie. Zbierajmy śmieci, które pływają pod woda czyli puszki po napojach oraz śmieci z innych potraw i napoi. Używajmy strzałek do pływania.Podwodne klocki

Ocena gry

Czas na układanie klocków. Musimy ułożyć tak klocki aby koło siebie lub obok siebie znalazły się trzy takie same klocki jednego koloru. Potrzebujemy do tej gry tylko myszki komputerowej.


Transport śmigłowcem

Ocena gry

Naszym zadaniem w tej grze jest przetransportować skrzynię drewnianą śmigłowcem. Przewieźmy skrzynię drewnianą śmigłowcem w miejsce, które jest oznaczone. Za pomocą klawiszy W,A,S,D sterujemy liną oraz klawiszem X odczepiamy linę.


Morska bitwa statków

Ocena gry

Weź udział razem ze swoim okrętem w bitwie statków na otwartym morzu. Musisz celować ze statkowej armaty w działa , które znajdują się na drugim statku. Używajmy myszki.


Podwodny świat Winx

Ocena gry

Będziemy w tej grze pływać pod wodą razem z Winx. Pływajmy z bohaterką Winx oraz zbierajmy muszelki. Uważajmy na rybki, które mogą nas zabić. Sterowanie strzałkami oraz pływanie spacją.


Misja nad oceanem

Ocena gry

Czeka na ciebie bardzo trudna misja do wykonania nad oceanem. Musimy zabawić się w płetfonurka i wyciągnąć skarby, które są w skrzyniach na dnie oceanu.Musisz uważać też na rekiny. Używajmy strzałek oraz klawisza C.


Wodna gra z Tom i Jerry

Ocena gry

Zagrajmy razem z Tom i Jerry w wodną grę. W tej grze musimy jechać Tomem na nartach wodnych i uciekać prze myszką Jerry, która nas goni. Jeżeli będzie ścina na wodzie to kliknij takli klawisz jaki się pod nią wyświetla. Używajmy strzałek.


Statki na wodzie

Ocena gry

Zagraj w statki. Jest to bardzo prosta gra w której musimy ustawić pierw swoje okręty i statki tak jak chcemy. Potem ostrzelajmy statki naszego przeciwnika. Używajmy myszki.


Łowienie ryb

Ocena gry

Jesteśmy wędkarzem i wybraliśmy się na ryby nad ocean. Siedzisz na łodzi i musisz złapać jak najwięcej ryb z oceanu. Strzałkami łowimy ryby. Złap jak najwięcej.


Skoki delfinem

Ocena gry

Darmowa gra z delfinem w której będziemy skakać i pokazywać akrobacje delfinem. Przeskakujmy przez obręcze oraz skaczmy przez wiele innych przeszkód. Używajmy strzałek do tej gry. Powodzenia.


Straż

Ocena gry

Jesteśmy strażakiem. Musisz uratować ludzi z budynku mieszkalnego, w którym znajduje się ogień. Wyjedź samochodami strażackimi z bazy i jedź do akcji. Używajmy tylko myszy komputerowej.


Fotografowanie delfina nad wodą

Ocena gry

Wcielmy się w prawdziwego i najlepszego fotografa. Musisz odczekać na odpowiedni moment jak delfin wyskoczy z wody i będzie próbował przeskoczyć przez kółko to ty w tym czasie musisz mu zrobić zdjęcie. Używajmy myszki komputerowej.


Ucieczka przed Zombie

Ocena gry

W tej grze musimy uciekać przed Zombie. Uciekajmy przed Zombie, którzy jak nas dotkną to już od razu nas zabijają. Nie pozwól im się dotykać. Uciekajmy używając strzałek.


Przygodowa gierka

Ocena gry

Ta gra polega na tym żebyśmy skakali i zbierali diamenty. Masz możliwość strzelania, która bardzo ci się przyda w tej grze. Jeżeli zbierzesz naboje to musisz strzelać do jeży i innych przeciwników. Strzałkami się poruszamy oraz spacja-skok.


Bomberman

Ocena gry

Zagrajmy w bombermana.Zasady tej gry są banalne. Musimy pokonać naszego przeciwnika strzelając i podkładając bomby. Podkładajmy bomby oraz zbierajmy coś co wyleci po wysadzeniu. Poruszamy się strzałkami oraz spacją podkładamy bomby.


Wyszuiwarka gier

Popularne gry

 • Gry dla dzieci
 • Gra lekcja gotowania

  Gra lekcja gotowania

  Oglądana: 279441 ocena: 8.38

 • Gra symulator autobusu

  Gra symulator autobusu

  Oglądana: 177238 ocena: 9.77

 • Gra z kurczakiem

  Gra z kurczakiem

  Oglądana: 123024 ocena: 9.71

 • Gra rollercoaster online

  Gra rollercoaster online

  Oglądana: 76800 ocena: 9.21

 • Strażak sam dla dzieci

  Strażak sam dla dzieci

  Oglądana: 70993 ocena: 0.00

 • Gra galactik football

  Gra galactik football

  Oglądana: 61386 ocena: 10.00

 • Jerry i Ser

  Jerry i Ser

  Oglądana: 56957 ocena: 10.00

 • Gra kulki

  Gra kulki

  Oglądana: 52404 ocena: 10.00

 • Gra pan robótka

  Gra pan robótka

  Oglądana: 42693 ocena: 0.00

Reklama

cookie