Gryna.pl


Najnowsi uzytkownicy

Gry Disneya 48 gier

Zabawa ze Smerfami

Ocena gry

Zabawa ze Smerfami to gra w której musisz klikać na trzy takie same przedmioty i zabawki Smerfów, które znajdują się koło siebie lub w jednej lini.Celem gry jest wyeliminowanie wszystkich przedmiotów i zabawek Smerfów z ekranu z grą.Do tej gry potrzebna jest ci tylko wyłącznie myszka komputerowa.


Smerfy-szukanie różnic na obrazku

Ocena gry

Widzisz dwa obrazki ze Smerfami.Ale niestety nie są takie same do ciebie należy odszukać szczegóły i różnice, którymi różnią się dwa obrazki ze Smerfami.Do szukania różnic na obrazku użyj tylko myszki.


Smerfetka Ubieranka

Ocena gry

Smerfetka Ubieranka to gra w której będziemy ubierać Smerfetkę w najładniejsze i najmodniejsze ubrania, ponieważ Smerfetka wybiera się na imprezę i musi być wystrojona w najładniejsze ubrania.Do grania i ubierania używaj myszki komputerowej.


Smerf Łasuch-łapanie ciast

Ocena gry

Poruszmy się smefem Łasuchem, który w ręku trzyma tackę i naszym zadaniem jest łapać placki i cista, które spadają z góry, ponieważ rzucają nimi inne smerfy.Postaraj się złapać jak najwięcej placków aby żaden z nich nie upadł na ziemię.Do łapania placków i poruszania się używaj strzałek.Smerf Pracuś buduje samochód

Ocena gry

Smerf Pracuś to najbardziej pracowity Smerf ze wszystkich mieszkańców wioski Smerfów.Musisz pomóż mu i wybudować razem z nim drewniany samochód, którym będą jeździć Smerfy.Buduj zgodnie z poradami Pracusia, tak aby samochód był cały dobrze zbudowany i wszystkie jego części trzymały się ze sobą.Do grania używaj myszki.


Gra ze Smerfami

Ocena gry

Gra ze Smerfami to kolejna ciekawa dla dla dzieci z kategorii gry Smerfy.Tym razem wcielamy się w jednego ze Smerfów i musimy strzelać z procy kamieniami i demolować zbudowany budynek z wielu przedmiotów tak aby zdemolować go całego.Do grania w tą grę używaj myszki.


Smerfy gra Logiczna

Ocena gry

W tej grze zadaniem dziecka jest dopasować każdemu ze Smerfów jakiś obrazek, który coś łączy z danym Smerfem.Na przykład Smerfetkę musimy połączyć z kwiatkiem, ponieważ Smerfetka bardzo lubi kwiaty.Z innymi Smerfami już sobie sami poradzicie.Do tej gry potrzebna będzie ci myszka.


Smerf Ważniak

Ocena gry

Papa Smerf to smerf,który denerwuje wszystkich i robi każdemu psikusy i kawały.Tym razem rzuca piłkami od tenisa w jednego ze smerfów.Musisz mu w tym pomóc i rzucać piłkami przez drewnianego smerfa, który się porusza na taśmociągu.Traf przez buzię drewnianego smerfa tak aby dostał inny smerf, który porusza się zanim.Do rzucania potrzebujesz myszki komputerowej.


Papa Smerf

Ocena gry

Wcielamy się w jednego z bohaterów bajki Smerfy.Jest nim papa Smerf.Musisz pomóż przygotować razem z Papa Smerfem miksturę ze smerfo jagód.Zapamiętuj przedmioty, które ukazują się na ekranie gry i znikają po upływie czasu.Do zabawy potrzebujesz myszki.


Smerfne Święta

Ocena gry

Przeżyj razem ze Smerfami święta i od razu im pomóż ponieważ przez ciamajdę stracili choinkę.Musisz odszukać choinkę Smerfów.Do gry używaj myszki.


Myszka Miki wyścigi

Ocena gry

Weź udział razem z Myszką Miki w wyścigach samochodowych.Ścigaj się autami i wygrywaj kasę.Do kierowania autem w tej grze potrzebne są ci tylko strzałki.


Puzzle McQueen

Ocena gry

Ułóż Puzzle McQueen.Pokazuje nam się obraz a następnie musimy go otworzyć w puzzlach.Kolejne kawałki puzzli będą wylatywały po wciśnięciu czerwonego guzika.Używaj do układania puzzli myszki komputerowej.


Gra Toy Story

Ocena gry

Rozhuśtaj się na lasso w takie sposób aby po upuszczeniu liny Toy Strory trafił do postego okienka.Do gry potrzebujesz strzałek-rozhuśtanie liny oraz spacji-puszczenie liny.


Udekoruj dom Smerfów

Ocena gry

Tym razem przenosimy się do wioski Smerfów i musimy udekorować dom Smerfów jak najładniej.Wybieraj przedmioty gotowe i udekoruj domek jak najładniej.Do dekorowania używaj myszki komputerowej.


Pokoloruj Smerfów

Ocena gry

W tej grze naszym zadaniek jest pokolorować obrazki ze Smerfami.Masz bardzo dużo obrazków do kolorowania w tej grze.Wybierz jeden z nich i koloruj.Myszką kolorujemy.


Gra smerf na rowerze

Ocena gry

Poruszaj się rowerem razem z jednym smerfem i zbieraj wisienki.Jedź rowerem i zbierz jak najwięcej wiśni.Do gry używaj strzałek.


Ubierz Smerfa

Ocena gry

W wiosce Smerfów odbywa się impreza.Jeden ze smerfów ważniak się na nią wybiera.Musisz pomóż mu się ubrać w modne ciuchy aby wyglądam przyzwoicie na imprezie.Do ubierania potrzebujesz myszki.


Zrób obiad dla Smerfów

Ocena gry

Zrób obiad dla Smerfów to gra w której razem ze Smerfetką będziemy robili obiad dla całej wioski Smerfów.Wykonuj zgodnie z przepisem.Graj myszką.


« poprzednia 1 2 3 następna »

Wyszuiwarka gier

Popularne gry

 • Gry Disneya
 • Jerry i Ser

  Jerry i Ser

  Oglądana: 56620 ocena: 10.00

 • Gra tom i Jerry 2

  Gra tom i Jerry 2

  Oglądana: 37494 ocena: 0.00

 • Gra asterix i obelix

  Gra asterix i obelix

  Oglądana: 32180 ocena: 0.00

 • Malowanka Tom i Jerry

  Malowanka Tom i Jerry

  Oglądana: 28124 ocena: 5.00

 • Zabawy Tom i Jerry

  Zabawy Tom i Jerry

  Oglądana: 28053 ocena: 0.00

 • Droga do celu Jerrego

  Droga do celu Jerrego

  Oglądana: 21353 ocena: 0.00

 • Kolorowanka Tom i Jerry

  Kolorowanka Tom i Jerry

  Oglądana: 17965 ocena: 0.00

 • Gra tarzan

  Gra tarzan

  Oglądana: 17608 ocena: 6.40

 • Gra Kaczor Duff

  Gra Kaczor Duff

  Oglądana: 17282 ocena: 10.00

Reklama

cookie