Gryna.pl


Kategorie Gier


gry na gierunie.pl

Najnowsi uzytkownicy

Gry dla dziewczyn » Gry dekorowanie 54 gier

Dekorowanie lodówki

Ocena gry

W twojej lodówce panuje nie porządek. Twoim zadaniem jest wszystkie przedmioty, które znajdują się obok niej ładnie poukładać. Graj używając tylko myszki komputerowej.


Dekorowanie domu

Ocena gry

Udekoruj wszystkie pokoje w twoim własnym domu. Umebluj każdy z pokoi tak jak ci się podoba i o takim jakim marzysz. W tej grze potrzebna ci będzie tylko myszka komputerowa.


Pokój twoich marzeń

Ocena gry

Jeżeli bardzo podobają ci się inne pokoje ni twój to w tej grze możesz sam wykonać udekorować, umeblować swój pokój twoich marzeń. Taki o którym marzysz. Graj za pomocą myszki.


Meblowanie salonu fryzjerskiego

Ocena gry

Umebluj salon fryzjerskie niech on będzie wyglądał najładniej i będzie w nim panował porządek oraz niech on przyciąga klientów do fryzjera. Graj za pomocą myszki komputerowej.Pokoik dla dzieci

Ocena gry

Udekorujmy i umeblujmy bardzo ładny mały pokoik dla dzieci. Niech pokoik twojego dziecka będzie najładniejszy i najmodniejszy na świecie. Graj za pomocą myszki.


Dekorowanie świata pod wodą

Ocena gry

Naszym zadaniem jest w tej grze udekorować podwodny świat czyli dekorujmy to co znajduje się na dnie oceanu. Postaraj się aby podwodny świat wyglądał bardzo pięknie. Graj za pomocą myszki.


Dekorowanie ogrodu gra

Ocena gry

Udekoruj swój własny ogródek, który masz blisko swojego domu na podwórku. Niech twój ogród będzie najładniejszy ze wszystkich ogródków w mieście. Graj za pomocą myszki komputerowej.


Gra dekorowanie ciast

Ocena gry

Udekorujmy ciasta w tej grze. Naszym zadaniem będzie pierw upiecz prze pyszne ciasto a potem je udekorować różnymi dodatkami do ciast i tortów. Używaj tylko myszki w tej grze.


Dekorowaniue Klubu Przyjaciół Myszki Miki

Ocena gry

Naszym zadaniem w tej grze jest dekorowanie klubu Przyjaciół Myszki Miki. Udekorujmy klub Przyjaciół Myszki Miki. Graj za pomocą myszki komputerowej w tej grze.


Dekorowaniue sali na impreze

Ocena gry

Dziś wieczorem w twoim domu będzie ogromna impreza. Naszym zadaniem jest przygotować salę na tą imprezę. Umeblujmy salę na imprezę w naszym domu. Używajmy myszki.


Meblowanie pokoju Bratz

Ocena gry

Twoim zadaniem w tej grze jest umeblować pokój Bratz. Wszystkie meble ładnie poukładaj aby wszystko tworzyło wspólną kompozycje. Graj za pomocą myszki komputerowej.


Meblowaniue sklepu

Ocena gry

Umeblujmy w tej grze sklep ze zwierzętami sklep zoologiczny. Poustawiaj tak zwierzęta aby wszystkie ładnie się łączyły i tworzyły prze piękną kompozycje. Poruszaj się za pomocą myszki komputerowej.


Dekorowanie tortu urodzinowego

Ocena gry

Naszym zadaniem w tej grze jest przygotowanie prze ślicznego i smacznego tortu urodzinowego na bardzo wielki bal urodzinowy. Niech twój tort będzie ładny i smaczny. Graj za pomocą myszki komputerowej.


Meblowanie dla dzieci

Ocena gry

W tej grze naszym zadaniem jest umeblować pokój małej księżniczki. Udekorujmy i umeblujmy pokój aby wyglądał ładnie i wszystkie przedmioty tworzyły ładną kompozycję. Graj za pomocą myszki komputerowej.


Meblowanie pokoju

Ocena gry

Umeblujmy salon gościnny niech ten pokój w naszym domu będzie wyglądał najładniej w naszym domu. Postaraj się aby wszystkie elementy tworzyły piękną kompozycje. Graj za pomocą myszki komputerowej.


Dekorowanie plaży

Ocena gry

W tym roku w wakacje wybrałeś sę nad morze razem z rodziną. Plaża na której przebywacie jest bardzo brzydka i brudna. Udekoruj twoją plaże jak najładniej aby można było na niej miło odpoczywać na wakacjach.Graj za pomocą myszki.


Dekorowanie ogrodu 3d

Ocena gry

Udekoruj swój własny ogród na podwórko tam gdzie stoi twój domek. Ogród to jest największa i najlepsza wizytówka twojego domu oraz gospodarza domu.Postaraj się aby twój ogród był jak najładniejszy.Graj za pomocą myszki komputerowej.


Dekorowanie własnego domu

Ocena gry

Ta gra polega na tym aby udekorować jak najładniej podwórko swojego domu, w który mieszkamy razem z naszą całą rodziną.Udekoruj podwórko bo one jest bardzo ważne.Graj za pomocą myszki komputerowej.


« poprzednia 1 2 3 następna »

Wyszuiwarka gier

ZAGRAJ
Gry-Dlachlopcow.pl

Popularne gry

 • Gry dekorowanie
 • Dekorowaniue Klubu Przyjaciół Myszki Miki

  Dekorowaniue Klubu Przyjaciół Myszki Miki

  Oglądana: 9911 ocena: 0.00

 • Meblowanie domu marzeń

  Meblowanie domu marzeń

  Oglądana: 7999 ocena: 0.00

 • Strojenie domu na Boże Narodzenie

  Strojenie domu na Boże Narodzenie

  Oglądana: 6362 ocena: 0.00

 • Gra meblowanie domu

  Gra meblowanie domu

  Oglądana: 5965 ocena: 10.00

 • Gra dekorowanie całego domu

  Gra dekorowanie całego domu

  Oglądana: 5750 ocena: 7.00

 • Meblowanie mieszkania

  Meblowanie mieszkania

  Oglądana: 5045 ocena: 0.00

 • Dekorowanie basenu

  Dekorowanie basenu

  Oglądana: 4715 ocena: 0.00

 • Dekorowanie lodów

  Dekorowanie lodów

  Oglądana: 4183 ocena: 0.00

 • Udekoruj pokój dla dzieci

  Udekoruj pokój dla dzieci

  Oglądana: 3886 ocena: 0.00

Reklama

cookie