Gryna.pl


Najnowsi uzytkownicy

Gry motocykle » Gry cross 39 gier

Messi na motorze

Ocena gry

Wciel się w znaną gwiazdę piłki nożnej Lionela Messiego i przejedź motorem bardzo trudne przeszkody.Uważaj aby się nie przewrócić.Do drodze do mety zbieraj piłki.Do grania używaj strzałek.


Moto Rush 2

Ocena gry

Jedź na motocyklu wyczynowym i pokonaj bardzo wiele trudnych przeszkód.Postaraj się aby motor podczas jazdy nie przewrócił się.Graj strzałkami oraz Z-nitro.


Gra akrobacje motorem

Ocena gry

Jedziesz motorem w tej grze.Przed tobą trudne zadanie musisz pokonać na motorze bardzo wiele trudnych przeszkód i dotrzeć do mety.Strzałkami poruszamy się oraz spacja-skok.


Triki na motorze

Ocena gry

Wykonuj jak najlepiej punktowane triki na motorze.Postaraj się i wykonuj jak najlepsze triki.Używaj strzałek do jazdy oraz Z,X,C,V,B,N-triki.Gra Bike Mania online

Ocena gry

Pokonaj wszystkie przeszkody na motocyklu przeznaczonym do jazdy wyczynowej trial.Nie pozwól aby motor podczas jazdy ci się przewrócił bo stracisz życie.Graj za pomocą strzałek.


Jazda motorem po nierównościach

Ocena gry

Musisz w tej grze pokonać bardzo trudne przeszkody oraz nierówności. Uważaj aby się nie przewrócić na motorze i nie rozbić.Motorem poruszamy się używając tylko strzałek.


Jazda krosem

Ocena gry

Wsiądź na krosa w i będziesz na nim jeździł. Jedź jak najszybciej tak abyś się na nim nie przewrócił i dojechał w jak najkrótszym czasie gry do mety. Strzałkami jeździmy na krosie.


Jazda i skakanie motorem

Ocena gry

Jedźmy motorem i musisz przejechać przez każde z zielonych kółek. Jedź motorem i pokonaj całą trasę, która jest pełna przeszkód. Grajmy strzałkami w tą grę.


Jazda krosem po przeszkodach w terenie

Ocena gry

Jazda krosem po przeszkodach w terenie to darmowa gra w której naszym zadaniem jest jeździć krosem po przeszkodach w terenie i musimy dojechać do mety w wyznaczonym czasie.Graj strzałkami.


Gra Kros w górach

Ocena gry

W tej grze twoim zdaniem jest jeździć krosem po górskich trasach na której do pokonania masz bardzo wiele trudnych przeszkód. Musimy jeździć ostrożnie aby się nie przewrócić na motorze. Używajmy do jazdy strzałek.


Krosem przez przeszkody

Ocena gry

Jedź w tej grze motorem terenowym, który nazywa się kros. Jest to motor specjalny do terenowych dróg i pełnych przygód. Używajmy strzałek do jazdy i spacji-podskok.


Gra triki na krosie

Ocena gry

Zagraj w grę w której twoim zadaniem jest wykonywać jak najlepsze triki na motorze, który jest przeznaczony do trików w trudnym terenie. Skacz za pomocą spacji oraz strzałek i klawiszy z,x,c,v- triki.


Gra z krosem

Ocena gry

W tej grze będziemy jeździli motorem terenowym i wyczynowym. Jedź po bardzo trudnych trasach górskich i pokonujmy przeszkody na drodze. Używajmy strzałek.


Wyścig krosów

Ocena gry

Naszym zadaniem w tej grze będzie pokonanie w jak najlepszym czasie gry. Pokonaj trasę w jak najlepszym czasie gry. Skacz z przeszkód i używajmy w tej grze tylko strzałek w tej grze.


Gra o krosie

Ocena gry

Naszym zadaniem w tej grze jest pokonanie bardzo trudnej trasy ale tym razem nie samochodem tylko motocyklem specjalnym do tego przeznaczonym. Pokonaj trasę za pomocą strzałek oraz klawiszy 1-9 do wykonywania trików.


Gra skoki Red Bull cross

Ocena gry

Skacz i przeskakuj w tej grze przeszkody, które musisz przeskoczyć na początku zaczynamy od jednej beczki później jest ich nawet 8 i jeszcze przeskakujemy samochody. Podczas lotu wykonujmy triki aby zarabiać monety na ulepszanie motoru. Po każdym skoku ulepszaj motor aby lepiej latał i dalej skakał. Miedzy innymi zmniejszamy wagę motory po każdym skoku oraz podwyższamy wysokość lotu. Gramy za pomocą strzałek oraz klawiszy A,S,D,W do wykonywania akrobacji w powietrzy czyli podczas lotu.


Gang motocyklistów

Ocena gry

W tej grze twoim zadaniem jest jechanie motocyklem oraz musisz strzelać do swoich przeciwników, którzy przed tobą uciekają. Graj i zabijaj przeciwników. Kieruj strzałkami oraz strzelaj myszką.


Gra pokazy trików na crossie

Ocena gry

Pokazuj swoim widzom najlepsze triki, które są najlepiej punktowanie przez sędziów. Stań się mistrzem wykonywania trików na crossie. Niech publiczność cię podziwia i ci zazdrości takiego talentu.Graj za pomocą strzałek oraz klawiszy 1-7


« poprzednia 1 2 3 następna »

Wyszuiwarka gier

ZAGRAJ
Gry-Dlachlopcow.pl

Popularne gry

 • Gry cross
 • Ben Ten na motocyklu

  Ben Ten na motocyklu

  Oglądana: 263890 ocena: 6.56

 • Gra o krosach

  Gra o krosach

  Oglądana: 23442 ocena: 0.00

 • Gra skoki Red Bull cross

  Gra skoki Red Bull cross

  Oglądana: 14164 ocena: 0.00

 • Triki na motorze

  Triki na motorze

  Oglądana: 12320 ocena: 0.00

 • Gra z kładami

  Gra z kładami

  Oglądana: 8531 ocena: 0.00

 • Gra z krosem dla chłopców

  Gra z krosem dla chłopców

  Oglądana: 7931 ocena: 0.00

 • Wyścig krosów

  Wyścig krosów

  Oglądana: 7859 ocena: 0.00

 • Gra Kros w górach

  Gra Kros w górach

  Oglądana: 7557 ocena: 0.00

 • Gra jazda krosem dla dzieci

  Gra jazda krosem dla dzieci

  Oglądana: 6662 ocena: 0.00

Reklama

cookie