Gryna.pl


Najnowsi uzytkownicy

Moje gry » Najlepsze gry » Gry cda 31 gier

Zuma dla maluchów

Ocena gry

Zuma-gra w której trzeba rzucać lub strzelać z takich samych elementów którymi są kulki lub w tym przypadku myszy. Strzelajmy i ustawiajmy je tak aby koło siebie znalazły się trzy takie same elementy. Potrzebujesz myszki.


Gra Hobo

Ocena gry

Zagrajmy w darmową grę hobo. W grze hobo będziemy chodzili ludzikiem hobo. Hobo pewnie już znacie jest to postać, która cały czas kogoś bije. W tej grze musisz iść hobo i bić każdego na drodze. Strzałkami się poruszamy oraz A,S,-walczymy.


Strzelanie do piratów

Ocena gry

Strzelanie do piratów jest to gra w której naszym zadaniem jest strzelać do piratów z naszej łodzi. Strzelajmy jak najcelniej w piratów i zabijmy ich. Potrzebujemy do gry Strzelanie do piratów tylko myszki komputerowej.


Zuma online

Ocena gry

Ta gra polega na tym abyśmy zagrali w zuma. Zagrajmy w zuma i ustawajmy koło siebie po trzy takie same kulki takiego samego koloru. Potrzeba nam do tej gry tylko myszki komputerowej.Gra przygotowania do ślubu

Ocena gry

Gra przygotowania do ślubu jest to gra w której będziemy przygotowywać pannę młodą do ślubu. Przygotujmy pannę modą do ślubu i wykonajmy jej odpowiedni i ładny makijaż. Używajmy tylko myszki komputerowej.


Gra tysiąc

Ocena gry

Gra tysiąc jest to gra w której naszym zadaniem jest zagrać w karcianą grę tysiąc.Zagrajmy w karcianą grę tysiąc w której musimy ustawiać karty. Używajmy tylko myszki komputerowej.


Potty Racers

Ocena gry

Potty Racers jest to bardzo fajna gra w której latamy toaletą, która jest przerobiona na samolot. Za każdy lot dostajesz kasę i musisz ulepszać nasz samolot. Dokupuj części. Gramy strzałkami i myszką.


Obcinanie włosów po kryjomu

Ocena gry

Obcinanie włosów po kryjomu jest to gra w której musimy poczekać aż fryzjerka się odwróci i obciąć włosy dziewczynie. Odczekaj na odpowiedni moment i tnij włosy. Myszką się gra.


Zaparkuj samochód 2

Ocena gry

W tej grze jak jej sama nazwa mówi będziemy parkować samochód. Postaraj się i znajd wolne miejsce na parkingu. Potrzebujemy tylko strzałek do tej gry. Miłego grania.


Fishdom

Ocena gry

Fishdom jest to gra z rybkami. W tej grze musimy hodować rybki. Opiekujmy się rybkami, karm je i dawaj im pokarm dal rybek, który kupisz. Używajmy do gry fishdom tylko myszki


Gold Miner

Ocena gry

Gold Miner jest to bardzo fajna gra w której będziemy wydobywać złoto. Wydobywajmy złoto w grze Gold Miner i stańmy się bogaczami złota. Potrzebujemy tylko myszki komputerowej.


Zombotron

Ocena gry

Zombotron jest to gra w której będziemy będziemy strzelać do przeciwników. Chodź po korytarzach i musisz pozabija swoich przeciwników. Do gry potrzebujesz tylko spacja oraz klawiszy W,A,S,D do poruszania się oraz myszka- strzał.


Pokerowa gra

Ocena gry

Zgrajmy w darmowego pokera. Pokaż swoje umiejętności gry w pokera i wygraj jak najwięcej razy ze swoimi przeciwnikami. Potrzebujemy do gry tylko myszki komputerowej. Miłej gry.


Lady Gaga makijaż

Ocena gry

W tej grze wcielamy się w kosmetyczkę i naszym zadaniem jest zrobić makijaż Lady Gadze. Postarajmy się i wykonajmy jak najładniejszy oraz najdokładniejszy makijaż Lady Gadze. Używajmy tylko myszki komputerowej do tej gry


Pasjans dla dzieci

Ocena gry

Pasjans dla dzieci jest to gra w której będziemy grać w pasjansa czyli w popularną grę karcianą. Musimy ustawiać karty d największej do najmniejszej. Używajmy tylko myszki komputerowej do gry.


Gra w pasjansa

Ocena gry

Gra w pasjansa jest to kolejna gra z kategorii gry karciane w której naszym zadaniem jest układać karty kolorami raz czerwony a raz czarny i tak od najwyższej karty do najniższej. Myszka jest potrzebna.


Smash Boxing

Ocena gry

Pokaż swoje umiejętności walczenia na ringu.Zmierz się ze swoimi przeciwnikami i pokaż na co cię stać. Pokonaj ich. Do gry potrzebujesz strzałek oraz klawiszy W,A,S,D.


Gorillaz Tiles

Ocena gry

Gorillaz Tiles jest to gra w której musimy pomyśleć logicznie. Użyj swojego zdrowego mózgu i pokaż swoje umiejętności w grze Gorillaz Tiles.Do gry Gorillaz Tiles potrzebujesz tylko myszki.


« poprzednia 1 2 następna »

Wyszuiwarka gier

ZAGRAJ
Gry-Dlachlopcow.pl

Popularne gry

 • Gry cda
 • Gorillaz Tiles

  Gorillaz Tiles

  Oglądana: 60154 ocena: 10.00

 • Gra tysiąc

  Gra tysiąc

  Oglądana: 56823 ocena: 6.00

 • Zaparkuj samochód 2

  Zaparkuj samochód 2

  Oglądana: 37714 ocena: 8.20

 • Gra Hobo

  Gra Hobo

  Oglądana: 32339 ocena: 10.00

 • Potty Racers

  Potty Racers

  Oglądana: 23765 ocena: 0.00

 • Strzelanie do piratów

  Strzelanie do piratów

  Oglądana: 19278 ocena: 0.00

 • Wyścigi formuły 1

  Wyścigi formuły 1

  Oglądana: 18108 ocena: 0.00

 • Bartender online

  Bartender online

  Oglądana: 15962 ocena: 10.00

 • Pasjans dla dzieci

  Pasjans dla dzieci

  Oglądana: 12580 ocena: 0.00

Reklama

cookie