Gryna.pl


Najnowsi uzytkownicy

Gry budowanie 62 gier

Zbuduj most

Ocena gry

Twoim zadaniem w tej grze jest zbudować most tak aby samochód mógł bez problemu dotrzeć na prom.Używaj gotowych elementów takich jak skrzynie i koła ratunkowe aby zbudować most.Myszką graj.


Gra budowanie kolejki górskiej

Ocena gry

Zbuduj w tej grze kolejkę górską.Masz gotowe elementy z których masz zbudować kolejkę górska.Używaj do budowania kolejki górskiej tylko spacji.Powodzenia!


Gra budowanie mostu

Ocena gry

Zbuduj most tak aby ludzie mogli przejść po nim na drugą stronę.Na początku go zaprojektuj a potem przetestuj.Do gry potrzebujesz wyłącznie myszkę komputerową.


Cargo Bridge

Ocena gry

Cargo Bridge to fantastyczna gra w której musisz zbudować drogę tak aby rycerze mogli pozabierać skrzynki.Wykonaj dobry most aby się nie załamał.Budowanie drogi dla pociągu

Ocena gry

Twoim kolejnym zadaniem w tej grze jest zbudować drogę dla pociągu.Ustawiaj gotowe elementy torów tak aby pociąg dotarł na stację.Do układania torów potrzebujesz myszki.


Gra budowani drogi dla samochodu

Ocena gry

Przestawiaj gotowe elementy tak abyś zbudował tor dla samochodu, które bez problemu dotrze ze startu na metę.Do tej gry potrzebujesz tylko myszki komputerowej.


Gra budowa drogi

Ocena gry

Zbuduj drogę dla małpki aby mogła się przedostać z jednej wyspy na drugą.Używaj gotowych elementów i odpowiednio je poustawiaj.Myszką komputerową zagraj.


Gra budowanie drogi dla ciężarówki

Ocena gry

Zbuduj drogę dla ciężarówki tak aby mogła przejechać na drugą stronę z towarem.Wykonaj bardzo dobry most aby się nie załamał pod ciężarówką.Używaj do gry myszki komputerowej.


Zbuduj drogę do mety

Ocena gry

Pomóż ludzikowi zbudować drogę tak aby mógł pozbierać gwiazdki i swobodnie dotrzeć do mety.Po zbudowaniu drogi pozbieraj gwiazdki.Strzałkami-sterowanie oraz myszką budowa drogi.


Budowa mostu

Ocena gry

Zbuduj most dla robotników dzięki czemu robotnicy będą mogli przenieść drewniane skrzynie na drugą stronę mostu.Kliknij w prawym górnym roku ekranu projekt mostu wykonaj go a potem przetestuj.Buduj używając myszki komputerowej.


Owcza zagroda

Ocena gry

Pomóż owcom dotrzeć do swojej zagrody.Poruszaj się owcami i wykonaj drogę do ich zagrody.Zrób most w pierwszej planszy przewracając deskę.Do gry używaj strzałek oraz myszki aby przełączyć na sterowanie inną owcą.


Magiczna budowa

Ocena gry

Używając zaczarowanej kredki narysuj takie elementy, które ułatwią czerwonej kulce dotarcie do czerwonej flagi.Używaj do grania myszki.Powodzenia!


Zbuduj obwód dla żarówek

Ocena gry

Połącz tak żarówki aby wszystkie były połączone ze sobą i tworzyły obwód zamknięty przez który przepłynie prąd i wszystkie żarówki się zaświecą.Łącz żarówki myszką.


Scooby Doo budowanie drogi

Ocena gry

Zbuduj drogę dla Kudłatego,który jest zaspany i nie wie gdzie ma iść.Po drodze musi zebrać klucz i kanapki a następnie trafić do drzwi, które znajdują się po prawej stronie pomieszczenia.Używaj do budowania myszki.


Gra budowanie drogi

Ocena gry

Pomóż pingwinowi zbudować drogę aby mógł się przedostać przez rzeczkę na drugą stronę.Wykorzystaj gotowe elementy z lodu i z nich zbuduj drogę dla pingwina.


Zbuduj drogę dla Świętego Mikołaja

Ocena gry

Mikołaj ma pozbierać a potem porozdawać dzieciom prezenty.Musisz mu pomóż w budowaniu drogi aby dotarł po prezenty a potem do dzieci.Używaj myszki do budowania drogi.


Gra rollercoaster

Ocena gry

Gra rollercoaster to gra w której będziemy musieli zbudować drogę dla kolejki górskie, która przewozi turystów.Buduj drogę dla kolejki górskiej za pomocą myszki komputerowej.


Buduj ogromne konstrukcje

Ocena gry

Twoim zadaniem jest wybudować bardzo wysokie konstrukcje, które sięgną złotych gwiazdek.Do gry używaj tylko myszki komputerowej.


Wyszuiwarka gier

ZAGRAJ
Gry-Dlachlopcow.pl

Popularne gry

 • Gry budowanie
 • Budowanie domu gra

  Budowanie domu gra

  Oglądana: 93436 ocena: 10.00

 • Budowanie policyjnego samochodu z klocków lego

  Budowanie policyjnego samochodu z klocków lego

  Oglądana: 46694 ocena: 5.00

 • Gra budowanie samochodu

  Gra budowanie samochodu

  Oglądana: 42177 ocena: 6.00

 • Gra budowanie miasta

  Gra budowanie miasta

  Oglądana: 31021 ocena: 10.00

 • Gra Smerfy dla dzieci

  Gra Smerfy dla dzieci

  Oglądana: 24393 ocena: 7.00

 • Budowanie robota

  Budowanie robota

  Oglądana: 23519 ocena: 8.00

 • Budowanie domu gra

  Budowanie domu gra

  Oglądana: 22031 ocena: 10.00

 • Zbuduj swoje miasto

  Zbuduj swoje miasto

  Oglądana: 18091 ocena: 10.00

 • Budowanie miasta

  Budowanie miasta

  Oglądana: 15718 ocena: 8.33

Reklama

cookie