Gryna.pl


Najnowsi uzytkownicy

Gry budowanie 59 gier

Cargo Bridge

Ocena gry

Cargo Bridge to fantastyczna gra w której musisz zbudować drogę tak aby rycerze mogli pozabierać skrzynki.Wykonaj dobry most aby się nie załamał.


Budowanie drogi dla pociągu

Ocena gry

Twoim kolejnym zadaniem w tej grze jest zbudować drogę dla pociągu.Ustawiaj gotowe elementy torów tak aby pociąg dotarł na stację.Do układania torów potrzebujesz myszki.


Gra budowani drogi dla samochodu

Ocena gry

Przestawiaj gotowe elementy tak abyś zbudował tor dla samochodu, które bez problemu dotrze ze startu na metę.Do tej gry potrzebujesz tylko myszki komputerowej.


Gra budowa drogi

Ocena gry

Zbuduj drogę dla małpki aby mogła się przedostać z jednej wyspy na drugą.Używaj gotowych elementów i odpowiednio je poustawiaj.Myszką komputerową zagraj.Gra budowanie drogi dla ciężarówki

Ocena gry

Zbuduj drogę dla ciężarówki tak aby mogła przejechać na drugą stronę z towarem.Wykonaj bardzo dobry most aby się nie załamał pod ciężarówką.Używaj do gry myszki komputerowej.


Zbuduj drogę do mety

Ocena gry

Pomóż ludzikowi zbudować drogę tak aby mógł pozbierać gwiazdki i swobodnie dotrzeć do mety.Po zbudowaniu drogi pozbieraj gwiazdki.Strzałkami-sterowanie oraz myszką budowa drogi.


Budowa mostu

Ocena gry

Zbuduj most dla robotników dzięki czemu robotnicy będą mogli przenieść drewniane skrzynie na drugą stronę mostu.Kliknij w prawym górnym roku ekranu projekt mostu wykonaj go a potem przetestuj.Buduj używając myszki komputerowej.


Owcza zagroda

Ocena gry

Pomóż owcom dotrzeć do swojej zagrody.Poruszaj się owcami i wykonaj drogę do ich zagrody.Zrób most w pierwszej planszy przewracając deskę.Do gry używaj strzałek oraz myszki aby przełączyć na sterowanie inną owcą.


Magiczna budowa

Ocena gry

Używając zaczarowanej kredki narysuj takie elementy, które ułatwią czerwonej kulce dotarcie do czerwonej flagi.Używaj do grania myszki.Powodzenia!


Zbuduj obwód dla żarówek

Ocena gry

Połącz tak żarówki aby wszystkie były połączone ze sobą i tworzyły obwód zamknięty przez który przepłynie prąd i wszystkie żarówki się zaświecą.Łącz żarówki myszką.


Scooby Doo budowanie drogi

Ocena gry

Zbuduj drogę dla Kudłatego,który jest zaspany i nie wie gdzie ma iść.Po drodze musi zebrać klucz i kanapki a następnie trafić do drzwi, które znajdują się po prawej stronie pomieszczenia.Używaj do budowania myszki.


Gra budowanie drogi

Ocena gry

Pomóż pingwinowi zbudować drogę aby mógł się przedostać przez rzeczkę na drugą stronę.Wykorzystaj gotowe elementy z lodu i z nich zbuduj drogę dla pingwina.


Zbuduj drogę dla Świętego Mikołaja

Ocena gry

Mikołaj ma pozbierać a potem porozdawać dzieciom prezenty.Musisz mu pomóż w budowaniu drogi aby dotarł po prezenty a potem do dzieci.Używaj myszki do budowania drogi.


Gra rollercoaster

Ocena gry

Gra rollercoaster to gra w której będziemy musieli zbudować drogę dla kolejki górskie, która przewozi turystów.Buduj drogę dla kolejki górskiej za pomocą myszki komputerowej.


Buduj ogromne konstrukcje

Ocena gry

Twoim zadaniem jest wybudować bardzo wysokie konstrukcje, które sięgną złotych gwiazdek.Do gry używaj tylko myszki komputerowej.


Budowanie miasta

Ocena gry

Możesz w tej grze wybudować swoje wymarzone miasto w których chciałbyś mieszkać. Klikaj na wolne pole w mieście i buduj tam budowle taką jaką tylko chcesz. Myszką zagraj.


Zbuduj wysoką wieżę

Ocena gry

Zbuduj wysoką wieżę jest to darmowa gra w której naszym zadaniem jest zbudować jak najwyższą wieżę. Musisz się postarać i zbudować jak najwyższą wieżę. Do tej gry do budowania wieży użyj tylko myszki komputerowej.


Gra ukryte obiekty w domu

Ocena gry

Popatrz i zobacz dokładanie gdzie znajdują się przedmioty, które są oznaczone na czarno abyś je odszukał na obrazku. Musisz odszukać ich. Myszką zagraj w tą grę.


Wyszuiwarka gier

Popularne gry

 • Gry budowanie
 • Budowanie domu gra

  Budowanie domu gra

  Oglądana: 90208 ocena: 10.00

 • Budowanie policyjnego samochodu z klocków lego

  Budowanie policyjnego samochodu z klocków lego

  Oglądana: 43114 ocena: 5.00

 • Gra budowanie samochodu

  Gra budowanie samochodu

  Oglądana: 39218 ocena: 6.00

 • Gra budowanie miasta

  Gra budowanie miasta

  Oglądana: 29421 ocena: 0.00

 • Gra Smerfy dla dzieci

  Gra Smerfy dla dzieci

  Oglądana: 23759 ocena: 7.00

 • Budowanie domu gra

  Budowanie domu gra

  Oglądana: 21122 ocena: 10.00

 • Budowanie robota

  Budowanie robota

  Oglądana: 20976 ocena: 8.00

 • Zbuduj swoje miasto

  Zbuduj swoje miasto

  Oglądana: 17101 ocena: 10.00

 • Budowanie miasta

  Budowanie miasta

  Oglądana: 14753 ocena: 8.33

Reklama

cookie