Gryna.pl


Najnowsi uzytkownicy

Gry budowanie » Gry budowanie drogi 13 gier

Ułóż Drogę

Ocena gry

Tym razem budujemy drogę dla zaginionej owieczki. Dzięki wybudowanej drodze mała zagubiona owieczka trafi do swojej mamy. Ułóż z gotowych kawałków drogę dla owieczki aby trafiła do mamy. Budujemy myszką komputerową.


Cargo Bridge

Ocena gry

Cargo Bridge to fantastyczna gra w której musisz zbudować drogę tak aby rycerze mogli pozabierać skrzynki.Wykonaj dobry most aby się nie załamał.


Budowanie drogi dla pociągu

Ocena gry

Twoim kolejnym zadaniem w tej grze jest zbudować drogę dla pociągu.Ustawiaj gotowe elementy torów tak aby pociąg dotarł na stację.Do układania torów potrzebujesz myszki.


Gra budowani drogi dla samochodu

Ocena gry

Przestawiaj gotowe elementy tak abyś zbudował tor dla samochodu, które bez problemu dotrze ze startu na metę.Do tej gry potrzebujesz tylko myszki komputerowej.Gra budowa drogi

Ocena gry

Zbuduj drogę dla małpki aby mogła się przedostać z jednej wyspy na drugą.Używaj gotowych elementów i odpowiednio je poustawiaj.Myszką komputerową zagraj.


Gra budowanie drogi dla ciężarówki

Ocena gry

Zbuduj drogę dla ciężarówki tak aby mogła przejechać na drugą stronę z towarem.Wykonaj bardzo dobry most aby się nie załamał pod ciężarówką.Używaj do gry myszki komputerowej.


Owcza zagroda

Ocena gry

Pomóż owcom dotrzeć do swojej zagrody.Poruszaj się owcami i wykonaj drogę do ich zagrody.Zrób most w pierwszej planszy przewracając deskę.Do gry używaj strzałek oraz myszki aby przełączyć na sterowanie inną owcą.


Magiczna budowa

Ocena gry

Używając zaczarowanej kredki narysuj takie elementy, które ułatwią czerwonej kulce dotarcie do czerwonej flagi.Używaj do grania myszki.Powodzenia!


Zbuduj obwód dla żarówek

Ocena gry

Połącz tak żarówki aby wszystkie były połączone ze sobą i tworzyły obwód zamknięty przez który przepłynie prąd i wszystkie żarówki się zaświecą.Łącz żarówki myszką.


Scooby Doo budowanie drogi

Ocena gry

Zbuduj drogę dla Kudłatego,który jest zaspany i nie wie gdzie ma iść.Po drodze musi zebrać klucz i kanapki a następnie trafić do drzwi, które znajdują się po prawej stronie pomieszczenia.Używaj do budowania myszki.


Gra budowanie drogi

Ocena gry

Pomóż pingwinowi zbudować drogę aby mógł się przedostać przez rzeczkę na drugą stronę.Wykorzystaj gotowe elementy z lodu i z nich zbuduj drogę dla pingwina.


Zbuduj drogę dla Świętego Mikołaja

Ocena gry

Mikołaj ma pozbierać a potem porozdawać dzieciom prezenty.Musisz mu pomóż w budowaniu drogi aby dotarł po prezenty a potem do dzieci.Używaj myszki do budowania drogi.


Gra rollercoaster

Ocena gry

Gra rollercoaster to gra w której będziemy musieli zbudować drogę dla kolejki górskie, która przewozi turystów.Buduj drogę dla kolejki górskiej za pomocą myszki komputerowej.


« poprzednia 1 następna »

Wyszuiwarka gier

ZAGRAJ
Gry-Dlachlopcow.pl

Popularne gry

 • Gry budowanie drogi
 • Scooby Doo budowanie drogi

  Scooby Doo budowanie drogi

  Oglądana: 5391 ocena: 0.00

 • Ułóż Drogę

  Ułóż Drogę

  Oglądana: 3623 ocena: 0.00

 • Budowanie drogi dla pociągu

  Budowanie drogi dla pociągu

  Oglądana: 2769 ocena: 0.00

 • Owcza zagroda

  Owcza zagroda

  Oglądana: 2433 ocena: 0.00

 • Gra budowanie drogi dla ciężarówki

  Gra budowanie drogi dla ciężarówki

  Oglądana: 2379 ocena: 0.00

 • Gra budowani drogi dla samochodu

  Gra budowani drogi dla samochodu

  Oglądana: 2311 ocena: 0.00

 • Gra budowa drogi

  Gra budowa drogi

  Oglądana: 2094 ocena: 0.00

 • Cargo Bridge

  Cargo Bridge

  Oglądana: 2091 ocena: 0.00

 • Gra budowanie drogi

  Gra budowanie drogi

  Oglądana: 1953 ocena: 0.00

Reklama

cookie