Gryna.pl


Najnowsi uzytkownicy

Gry bańki 70 gier

Gra pryskające bańki online

Ocena gry

W tej grze strzelamy kolorowymi bańkami. Musimy strzelać bańki w takie miejsca, gdzie znajdują się już co najmniej dwie bańki takiego samego koloru. Ułóż trzy bańki koło siebie aby otrzymać punkty. Graj za pomocą myszki komputerowej.


Gra z bąbelkami

Ocena gry

Tym razem przed tobą wspaniała darmowa gra w której będziesz musiał/a tworzyć wielkie niebieskie bańki. W każdej z plansz gry musisz wypełnić niebieskimi bąbelkami wyznaczony obszar gry. Do tworzenia baniek potrzebujesz myszki.


Zimowe Buuble Truble

Ocena gry

Zagraj w najnowszą wersję Bubbli Trubbli, którą jest zimowa wersja. Tym razem poruszamy się Świętym Mikołajem i strzelaj w banki, które pękają. Musisz je rozbić aby żadna nie została. Poruszaj się mikołajem za pomocą strzałek oraz używaj spacji do strzelania.


Bubble sniper

Ocena gry

Bubble sniper kolejna gra z kategorii pryskające banki.Cel gry jest bardzo prosty, a mianowicie musisz strzelać kolorowymi kuleczkami i trafiać w takie miejsca, gdzie znajdują się już jakieś kulki aby wyeliminować wszystkie kolorowe kulki takiego danego koloru.Do grania potrzebujesz tylko myszki komputerowej.Gra buzzlez online

Ocena gry

Celem tej gry jest wstrzeliwanie kulek tak aby koło siebie znalazły się co najmniej trzy takie same kulki takiego samego koloru. Jak ustawisz takie same kulki to znikają i to jet celem tej gry. Myszką zagraj.


Rzucanie lotkami w balony

Ocena gry

Rzucanie lotkami w balony jest to gra w której naszym głównym celem jest rzucać w balony. Rzucajmy w balony tak abyśmy wszystkie poprzebijali. Musisz przebić wszystkie balony. Myszką rzucamy lotkami.


Strzelanie w balony

Ocena gry

Strzelajmy z pistoletu w balony. Musisz przebijać wszystkie balony strzelając w nie. Strzelaj z pistoletu w balony tak abyś wszystkie poprzebijał. Myszką strzelamy.Miłej gry.


Strzelaj w balony

Ocena gry

Nie pozwól aby ludzie dotarli z balonami na ziemię. Musisz zadbać o to aby poprzebijać balony. Uczyń to strzelając w nie z pistoletu. Myszką strzelamy w balony.


Znikające baloniki

Ocena gry

Grasz w darmową grę znikające baloniki. Klikajmy na balony, które są poustawiane obok siebie co najmniej po trzy takie same jednego koloru. Do gry używajmy tylko myszki komputerowej.


Strzelanie w baloniki

Ocena gry

Strzelanie w baloniki jest to gra w której będziemy strzelać w balony. Musisz strzelać w jak najwięcej balonów. Postaraj się i rozstrzel jak najwięcej balonów. Do gry używajmy myszki do strzelania.


Latanie z balonem

Ocena gry

W tej grze będziemy latać z balonem. Latajmy trzymając się balona. Ta gra polega na tym abyśmy latali trzymając się balona. Leć i zbieraj gwiazdki. Do gry używajmy myszki komputerowej.


Bubble Shooter

Ocena gry

Zagraj w darmową grę Bubble Shooter w której naszym zadaniem jest strzelać bąbelkami w takie miejsca,gdzie znajdują się już co najmniej dwie takie same kulki jednego koloru. To gry używaj myszki komputerowej.


Blowup

Ocena gry

Blowup jest to gra w której naszym zadaniem jest wystrzeliwać kulki takiego samego koloru w takie miejsca, gdzie znajdują się już co najmniej trzy takie same kulki takiego samego koloru. Używajmy do gry tylko myszki komputerowej.


Bubble Trouble 8

Ocena gry

Bubble Trouble 8 jest to gra w której naszym zadaniem jest porozwalać wszystkie bańki na mniejsza aż w końcu na taką małą o potem już ją do końca tak aby jej bańki już nie było. W grze Bubble Trouble 8 gramy strzałkami oraz spacjom.


Bubbles Game

Ocena gry

Bubbles Game jest to bardzo popularna gra z bąbelkami i bańkami. Grajmy w grę Bubbles Game i ustawiajmy kulki obok siebie takie same. Używajmy do gry Bubbles Game myszki komputerowej


Bańki pryskające online

Ocena gry

Zagraj w bańki pryskające. Musisz rozbić wielką bańkę aby rozprysnęła się na mniejsze bańki. Strzelaj w nie używając myszki do strzelania oraz strzałek do poruszania się.


Bańki gra

Ocena gry

Naszym zadaniem jest strzelać z kulek tam aby koło siebie znalazły się co najmniej trzy takie same kulki jednego koloru. Używajmy w tej grze tylko myszki komputerowej do gry. Miłej gry.


Gra pirackie bubble

Ocena gry

Zagrajmy w pirackie bubble razem z piratem pomyśl i strzelaj przedmioty pirackie w takie miejsca gdzie znajdują się co najmniej dwa takie same przedmioty. Używajmy myszki komputerowej w tej grze.


« poprzednia 1 2 3 4 następna »

Wyszuiwarka gier

Popularne gry

 • Gry bańki
 • Gra buble kulki

  Gra buble kulki

  Oglądana: 12042 ocena: 0.00

 • Bubbles Game

  Bubbles Game

  Oglądana: 6977 ocena: 0.00

 • Bubble Trouble 8

  Bubble Trouble 8

  Oglądana: 5599 ocena: 10.00

 • Gra pryskające bańki

  Gra pryskające bańki

  Oglądana: 3819 ocena: 0.00

 • Bańki z królewną

  Bańki z królewną

  Oglądana: 3698 ocena: 0.00

 • Uwalnianie kulki

  Uwalnianie kulki

  Oglądana: 3161 ocena: 0.00

 • Gra bańki dla dzieci

  Gra bańki dla dzieci

  Oglądana: 2375 ocena: 0.00

 • Strzelanie w bańki

  Strzelanie w bańki

  Oglądana: 2021 ocena: 0.00

 • Gra z bańkami

  Gra z bańkami

  Oglądana: 1407 ocena: 0.00

Reklama

cookie