Gryna.pl


Najnowsi uzytkownicy

Gry auta 374 gier

Łapanie zwierząt

Ocena gry

Łapanie zwierząt to gra polegająca na tym abyśmy łapali poruszając samochodem zwierzęta, które lecą z góry. Nie pozwól aby jakieś zwierze spadło na ziemię i straciło życie. Strzałkami poruszaj autem.


Diego i Traktor

Ocena gry

Razem z Diego będziemy poruszać się na traktorze i naszym zadaniem będzie oczyszczenie ziemi ze śmieci jakie się na niej znajdują.


Zaparkuj auta na parkingu

Ocena gry

Twoim zadaniem w tej grze jest zaparkować samochód na wolnym miejscu parkingowym.Ale to nie takie łatwe, ponieważ musisz zaparkować aż 3 samochody. Graj używają strzałek.


Przejażdżka monster truckiem

Ocena gry

Przejedź się ogromnym autem monster truckiem, który jest nazywany wielką stopą. Przed tobą bardzo wiele trudnych przeszkód, które musisz pokonać. Strzałkami poruszamy się.Mini wyścig 2

Ocena gry

Weźmy udział w mini wyścigu i pokonajmy wszystkich naszych przeciwników. Twoim zadaniem jest jechać jak najszybciej i dotrzeć na metę jako pierwsi. Graj strzałkami.


Kierowanie ruchem drogowym

Ocena gry

Kierowanie ruchem drogowym jest to gra w której naszym zadaniem jest tak przemieniać strzałki aby samochody odpowiedniego koloru trafiały na właściwe miejsce. Graj za pomocą myszki komputerowej.


Szybki wyścig

Ocena gry

Szybki wyścig jest to gra w której bierzmy udział w wyścigach samochodowych. Powinieneś dać sobie radę ponieważ tor wyścigu jest bardzo krótki. Strzałkami poruszamy się. Jedź gaz do dechy!


Jazda radiowozem

Ocena gry

Jesteś policjantem i bardzo spieszysz się,ponieważ gonisz bandytę który obrabował największy bank w mieście. Jedziesz na sygnale ale mimo tego musisz wymijać ludzi aby nie spowodować żadnej kolizji. Strzałkami jeździmy.


Nielegalne wyścigi online

Ocena gry

Nielegalne wyścigi online jest to gra w której bierzmy udział w nielegalnych wyścigach samochodowych. Możesz ulepszać swoje auto aby było jeszcze szybsze niż jest. Graj strzałkami a spacja- nitro.


Jazda Monster Truckiem po przeszkodach

Ocena gry

Zasiądź za kierownicą ogromnego Monster Trucka i wyrusz w drogę. Musisz jechać i omijać bardzo trudne przeszkody. Uważaj abyś nie przewrócił samochodu na bok. Użyj do gry tylko strzałek.


Szybka jazda

Ocena gry

Zagraj w grę w której będziemy jeździć bardzo szybko z górki. Ta gra wcale nie jest taka prosta, ponieważ po drodze czaka na nas do ominięcia wiele przeszkód. Strzałkami się poruszamy a spacjom skaczemy.


Jazda autem po ulicach

Ocena gry

Jazda autem po ulicach jest to gra w której naszym zadaniem jest jeździć jak najszybciej po ulicach w mieście. Wcielmy się w najlepszego kierowcę. Grajmy za pomocą strzałek.


Stuninguj auto

Ocena gry

Wcielmy się w mechanika pojazdów, którzy tuninguje i ulepsza samochody. Naszym zadaniem jest stuningować jak najlepiej i tak aby wyglądał dość przyzwoicie oraz robił ogromne wrażenie. Myszką komputerową tuningujemy.


Jazda ogromnym autem

Ocena gry

Jeździmy ogromnym autem tak zwanym Monster Truckiem wielką stopą. Celem gry jest dojechać wielkim autem do mety. Dotrzyj do mety przez przeszkody. Grajmy za pomocą strzałek.


Pościg po autostradzie

Ocena gry

Pościg po autostradzie jest to gra w której jedziemy policyjnym autem i musimy wszystkich wymijać. Wyprzedzajmy wszystkich i dojedźmy do celu jak najszybciej.Strzałkami jeździmy w grze.


Stuninguj Audi Q7

Ocena gry

Lubisz robić coś przy samochodach to możesz w tej grze zająć się samochodami i stuningować samochód marki Audi Q7. Wybierz najfajniejsze zderzaki oraz wiele innych części karoserii, które będą robić wrażenie na ludziach.


Counter Drift

Ocena gry

Counter Drift to gra samochodowa w której zakładamy karierę i ścigamy się samochodami. W skład wyścigów wchodzą drifty, sprinty oraz wyścigi na czas. Stań się mistrzem wyścigów. Strzałkami gramy.


Driftowanie mini autem

Ocena gry

Zadaniem w tej grze jest jak najszybsze przejechanie toru. Podczas jechania możecie posługiwać się driftingiem czyli możecie wchodzić w zakręty bokiem co umożliwia szybsze przejechanie toru. Sterowanie za pomocą strzałek.


Wyszuiwarka gier

Popularne gry

 • Gry auta
 • Gra zygzak mcqueen

  Gra zygzak mcqueen

  Oglądana: 190940 ocena: 7.71

 • Gra symulator autobusu

  Gra symulator autobusu

  Oglądana: 173803 ocena: 9.77

 • Zaparkuj samochód 2

  Zaparkuj samochód 2

  Oglądana: 35127 ocena: 8.20

 • Przewożenie towarów gra

  Przewożenie towarów gra

  Oglądana: 34758 ocena: 0.00

 • Załaduj samochód

  Załaduj samochód

  Oglądana: 32278 ocena: 7.86

 • Załaduj ciężarówkę

  Załaduj ciężarówkę

  Oglądana: 29518 ocena: 10.00

 • Tuning samochodu

  Tuning samochodu

  Oglądana: 27810 ocena: 1.00

 • Parkowanie tira

  Parkowanie tira

  Oglądana: 22907 ocena: 5.50

 • Potty Racers

  Potty Racers

  Oglądana: 22567 ocena: 0.00

Reklama

cookie