Gryna.pl


Najnowsi uzytkownicy

Gry auta 378 gier

Mini Monster Truck

Ocena gry

Jedźmy minni Monster Truckiem i weźmy udział w wyścigu. Ścigajmy się Monster Truckiem musisz dojechać jak najszybciej do mety. Używajmy strzałek do gry mini monster truck.


Wyścigi F1

Ocena gry

Wcielmy się w prawdziwego kierowcy F1. Zasiądź za kierownicą bolida formuły 1 i wygraj wyścig na pierwszym miejscu. Do gry wyścigi F1 potrzebujemy strzałek.


Ucieczka przed policją

Ocena gry

Naszym zadaniem w tej grze jest uciec samochodem przed policją, która gania nas za zbyt dużą szybkość na autostradzie. Musisz zgubić pościg policyjny i im uciec. Potrzebujemy strzałek do jazdy autem.


Jazda pogotowiem ratunkowym

Ocena gry

Jazda pogotowiem ratunkowym jest to bardzo fajna gra medyczna w której musimy dojechać pogotowiem ratunkowym do końca mety a później załadować rannego i z powrotem wrócić na początek gry. Strzałkami gramy w tej grze.Karetka pogotowia

Ocena gry

Wcielmy się w sanitariusza karetki pogotowia. Twoim zadaniem jest jeździć karetką pogotowia i musisz jechać jak najszybciej aby omijać także inne samochody. Używajmy strzałek do jazdy oraz spacji-skok.


Samochody terenowe

Ocena gry

Jest to gra w której jeździmy samochodami terenowymi po terenach leśnych oraz po bardzo ciężkich przeszkodach i trudnych do pokonania. Pokonajmy przeszkody bez żadnego wypadku. Używajmy strzałek.


Załaduj ciężarówkę

Ocena gry

Załaduj ciężarówkę jest to bardzo fajna gra w której musimy załadować ciężarówkę. Jeździmy wózkiem z magnezem i musimy załadować ciężarówkę towarem. Potrzebujemy tylko strzałek do kierowani oraz myszki- używanie magnezu.


Truck loader

Ocena gry

Wcielmy się w kierowcę ogromnej ciężarówki, który wozi ogromne ładunki. Załadujmy towar i jedźmy zawieść ładunek na miejsce czyli do mety. Sterujemy za pomocą strzałek oraz myszka ładowanie auta towarem.


Grand Prix Go

Ocena gry

Grand Prix Go jest to świetna gra w której będziemy się ścigacz bolidami formuły 1 na prawdziwym torze F1. Weź udział w wyścigu i pokonaj przeciwników i dotrzyj na metę na 1 miejscu. Potrzebujemy strzałek oraz klawisza X-nitro.


Różniące się auta

Ocena gry

Jesteś spostrzegawczy? Jeżeli tak to bez problemu poradzisz sobie w tej grze. Obrazki z autami różnią się kilkoma szczegółami musisz je odszukać i zaznaczyć. Używaj myszki.


Quady 3d

Ocena gry

Jedźmy quadem po bardzo trudnych trasach górskich w lesie. Musisz uważać na wiele przeszkód, które masz pokonać i przejechać przez nie. Potrzebujemy do tej gry strzałek aby kierować quadem.


Wyścigi aut na biurku

Ocena gry

Ścigajmy się na biurku samochodami. Masz tylko jednego przeciwnika więc myślę że powinieneś sobie poradzić. Musisz wygrywać w tej grze wszystkie wyścigi i pokonywać rywali. Strzałkami kierujemy.


Rally 3D

Ocena gry

Rally 3D jest to gra samochodowa wykonana w grafice 3d. Naszym zadaniem jest w tej grze ścigać się samochodami na torze wyścigowym ścigaj się i wygrywaj wyścigi. Ścigamy się strzałkami oraz spacja-nitro.


Rajd Dakar

Ocena gry

Weź udział w wyścigach samochodowych na Rajdzie Dakar. Jest to bardzo trudny rajd samochodowy po pustyni. Ścinaj ostro zakręty aby do mety dotrzeć w jak najkrótszym czasie gry. Używajmy strzałek do gry.


Gra zygzak McQueen

Ocena gry

Gra zygzak McQueen jest to kolejna gra z seri bajek auta 2 . Ta gra jest oparta na bajce. Musisz ułożyć w jak najlepszym i najkrótszym czasie gry puzzle z bajki auta 2. Miłego układania. Pomoże ci myszka komputerowa..


Cars Auta

Ocena gry

Czas na jazdę samochodem. W tej grze będziemy jeździć samochodem. Jedźmy samochodem i naszym zadaniem jest omijać samochody i wyprzedzić naszych przeciwników abyśmy dojechali jako pierwsi na metę. Strzałkami kierujemy pojazdem.


Zygzak mcqeen

Ocena gry

Jedźmy autem z bajki Zygzak mcqeen jest to bajka, którą na pewno znacie. Zagraj w darmową grę Zygzak mcqeen w której będziesz jeździł samochodem i pokonywał bardzo trudne trasy i przeszkody. Strzałkami kierujemy autkiem.


Zygzak auta

Ocena gry

Pokolorujmy kolorowankę z Bajki Zygzak auta. Wybierzmy odpowiedni kolor dla samochodu jaki nam się naj bardziej podoba i bierzmy się do kolorowania autka. Muszka jest nam potrzebna.


Wyszuiwarka gier

ZAGRAJ
Gry-Dlachlopcow.pl

Popularne gry

 • Gry auta
 • Gra zygzak mcqueen

  Gra zygzak mcqueen

  Oglądana: 194833 ocena: 7.71

 • Gra symulator autobusu

  Gra symulator autobusu

  Oglądana: 182424 ocena: 9.77

 • Zaparkuj samochód 2

  Zaparkuj samochód 2

  Oglądana: 37723 ocena: 8.20

 • Przewożenie towarów gra

  Przewożenie towarów gra

  Oglądana: 35861 ocena: 0.00

 • Załaduj samochód

  Załaduj samochód

  Oglądana: 33550 ocena: 7.86

 • Załaduj ciężarówkę

  Załaduj ciężarówkę

  Oglądana: 30466 ocena: 10.00

 • Tuning samochodu

  Tuning samochodu

  Oglądana: 28783 ocena: 1.00

 • Parkowanie tira

  Parkowanie tira

  Oglądana: 24741 ocena: 5.50

 • Gra ekstremalna jazda kiblem

  Gra ekstremalna jazda kiblem

  Oglądana: 24129 ocena: 10.00

Reklama

cookie