Gryna.pl


Najnowsi uzytkownicy

Gry auta 375 gier

Gra robienie zakupów z Diego

Ocena gry

Gra robienie zakupów z Diego to gra w której jak sama nazwa wskazuj będziemy robić zakupy. Zrób zakupy a następnie dostarcz je do celu jadąc rowerem. Do gry potrzebujesz tylko strzałek. Uważaj aby po drodze do celu nie zgubić zakupów.


Gra strażak Sam dla dzieci

Ocena gry

Zagraj w grę w której głównym bohaterem jest strażak Sam. Kieruj strażą pożarną i omijaj dziury na drodze. Musisz jechać jak najszybciej, ponieważ jedziecie ugasić pożar.Pamiętaj żeby zachować na drodze bezpieczeństwo. Kieruj wozem strażackim używając strzałek.


Szalona jazda na autostradzie

Ocena gry

Kierujesz w tej grze bardzo szybkim autem, którym jest Dodge. Musisz wyprzedzać wszystkie samochody na autostradzie oraz gdy spotkasz samochód oznaczony czerwonymi to musisz go zepchnąć z trasy tak aby się rozbił. Do gry używaj strzałek.


Uliczne wyścigi 3 d

Ocena gry

Wybierz sobie samochód z wielu modeli, które są dostępne i weź udział w ulicznym wyścigu po Polskich drogach. Staraj się jechać jak najszybciej aby zwyciężyć w wyścigu i wyprzedzić rywali oraz zdobyć jak najlepszy czas. Kierujemy autem za pomocą strzałek.Freeway Fury

Ocena gry

Zasiądź za kierownicą samochodu i poruszaj się po zakorkowanej drodze. Postaraj się omijać wszystkie samochody tak aby z żadnym się nie zderzyć oraz przejechać jak największy dystans trasy. Steruj samochodem używają strzałek.


Gra kaskader

Ocena gry

Wciel się w prawdziwego kaskadera i stań przed wyzwaniem. Poruszając się samochodem skacz z ramp, tak aby bezpiecznie wylądować na ziemi aby nic Ci się nie stało. Postaraj się o jak najlepsze skoki samochodem, ponieważ przed tobą jedzie kamerzysta i wszystko nagrywa. Do gry używaj spacji- gaz oraz strzałek do kierowania pojazdem.


Patyczak na rowerze

Ocena gry

Tym razem poruszamy się rowerem razem z patyczakiem. Musimy przebyć jak największy odcinek drogi oraz po drodze wykonywać triki oraz zbierać przedmioty aby otrzymać jak najwięcej pieniędzy. Gramy strzałkami oraz większa instrukcja w grze w samouczku.


Wyścigi motorów 3d

Ocena gry

Wybierz swój motocykl i weź udział w wyścigach motocyklowych na specjalnie przygotowanym wcześniej orze wyścigowym. Postaraj się jechać jak najszybciej oraz tak aby dotrzeć na metę jako pierwszy bez żadnej kolizji. Kieruj motocyklem za pomocą strzałek.


Wyścig na torze

Ocena gry

Weź udział w wyścigu w którym tylko ścigają się auta marki Mercedes. Pokaż swoje umiejętności zawodowego kierowcy i pokonaj wszystkich rywali. Dotrzyj jako pierwszy na metę i wygraj wyścig. Strzałki- kierujemy samochodem.


Wyścigi 3d

Ocena gry

Przenosimy się tym razem na tor wyścigowy gdzie będziemy brali udział w wyścigach.Zasiądź za kierownicą samochodu wyścigowego i rusz w drogę ku mecie.Do sterowania samochodem używaj tylko strzałek. Powodzenia.


Samochodem po nierównościach

Ocena gry

Samochodem po nierównościach to darmowa gra z kategorii gry auta w której prowadzimy auto i naszym zadaniem jest jechać i pokonywać nierówności na drogach oraz przeszkody.Należy także zbierać złote monety.Do grania używaj strzałek.


Gra Buggy

Ocena gry

Wsiądź za kierownicę lekkiego szybkiego Buggy, który poradzi sobie z każdymi przeszkodami jakie tylko spodka na drodze w każdej sytuacji nie ważne czy zima czy lato lub inna pora roku Buggy zawsze będzie pokonywał wszystkie przeszkody jakie staną mu na drodze.Do jazdy Buggym używaj strzałek.


Gra odśnieżanie

Ocena gry

Kieruj spychem do odśnieżania i posraj się pozbyć wszystkiego śniegu, który leży na zasypanym parkingu.Spychaj śnieg na boki parkingu, tak aby nie blokował przejazdu dla innych kierowców, którzy chcą zaparkować samochód.Steruj spychaczem za pomocą strzałek.


Wyścigi gokartów online

Ocena gry

Weź udział w wyścigach gokartów i ścigaj się na specjalnych torach kartingowych dla gokartów.Wybierz gokarta,trasę i zasiądź za kierownicą gokarta.pokonaj swoich rywali i udowodnij że to ty jesteś najlepszym kierowcą gokartów.Do gry używaj strzałek.


Gra ze spychem

Ocena gry

Zasiądź za kierownicą ogromnego potężnego spychacza.Celem gry jest pokonanie dwóch okrążeń toru w jak najkrótszym czasie gry.Postaraj się i jedź jak najszybciej aby pokonać rekord toru, oczywiście uważaj aby nie zaliczyć żadnej kolizji lub poważnego wypadku.Sterowanie i kierowanie spychaczem za pomocą strzałek.


Uphill Rush 5

Ocena gry

Uphill Rush 5 to kolejna i ostatnia jak dotąd gry Uphill Rush.A mianowicie w tej części gry możemy poruszać się na następujących pojazdach i przedmiotach:motorze,deskorolce,delfinie, skuterze wodnym zobacz wiele innych pojazdów, które czkają na ciebie w grze Zagraj a sam się przekonasz.Do gry używamy strzałek-sterowanie pojazdem oraz Spacja-triki. Zbieraj jak najwięcej banknotów i kupuj nowe pojazdy oraz ubrania dla motocyklisty.


Uphill Rush 4

Ocena gry

Jeszcze bardziej udoskonalona część gry Uphill Rush niż wcześniejsze wersje tej gry.W tej części mamy do dyspozycji:koło ratunkowe, skuter wodny, poduszkowiec, delfina,statek oraz wiele innych pojazdów, które poruszają się po wodze.Podstawowe sterowanie to: strzałki-sterowanie, spacja-skok,triki, X-turbo oraz M-mapa.Jeżeli sterowanie ci nie odpowiada możesz je zmienić i ustawić jak tylko chcesz.Powodzenia!


Uphill Rush 3

Ocena gry

Trzecia część gry Uphill Rush.Ta cześć jest niezwykła,ponieważ możemy w niej jeździć na: deskorolce,snowboardzie, na nartach, na koniu, na skuterze śnieżnym oraz wiele wiele innych pojazdów czeka na ciebie.Zagraj a sam się przekonasz.Do gry używaj strzałek do poruszania się oraz spacja-skok, N-nitro, przyspieszenie.


« poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 1020 21 następna »

Wyszuiwarka gier

ZAGRAJ
Gry-Dlachlopcow.pl

Popularne gry

 • Gry auta
 • Gra zygzak mcqueen

  Gra zygzak mcqueen

  Oglądana: 192857 ocena: 7.71

 • Gra symulator autobusu

  Gra symulator autobusu

  Oglądana: 177793 ocena: 9.77

 • Zaparkuj samochód 2

  Zaparkuj samochód 2

  Oglądana: 36570 ocena: 8.20

 • Przewożenie towarów gra

  Przewożenie towarów gra

  Oglądana: 35172 ocena: 0.00

 • Załaduj samochód

  Załaduj samochód

  Oglądana: 32872 ocena: 7.86

 • Załaduj ciężarówkę

  Załaduj ciężarówkę

  Oglądana: 29891 ocena: 10.00

 • Tuning samochodu

  Tuning samochodu

  Oglądana: 28217 ocena: 1.00

 • Parkowanie tira

  Parkowanie tira

  Oglądana: 23616 ocena: 5.50

 • Potty Racers

  Potty Racers

  Oglądana: 23322 ocena: 0.00

Reklama

cookie