Gryna.pl


Najnowsi uzytkownicy

Gry dla przedszkolaków » Gry internetowe » Gry agent 10 gier

Platformowa gra z agentem

Ocena gry

Platformowa gra z agentem to gra w której wcielamy się w agenta i naszym zadaniem jest chodzić agentem i dotrzeć do białego klocka, którym dostaniemy się do kolejnej planszy gry. Strzałkami gramy.


Agent

Ocena gry

Zagraj w darmową grę agent w której naszym zadaniem jest zastrzelić wszystkich naszych przeciwników, którymi także są ludzie, którzy strzelają w nas. Wykonaj misje i pozabijaj ich wszystkich. Do gry potrzebujemy tylko myszki.


Agent p

Ocena gry

Ubierzmy agenta P z bajki Fineasz i Ferb. Postarajmy się ubrać jak najładniej naszego agenta p. Do tej gry do ubierania potrzebujemy tylko myszki komputerowej. Miłej gry.


Gra agent online

Ocena gry

Jest to gra w której musimy wcielić się w agenta i poruszać się po planszy tak aby dotrzeć do wyjścia, które znajduję się za czerwonym paskiem. Używajmy do tej gry tylko strzałek.Agent 007

Ocena gry

Jest to bardzo znana gra w której wcielamy się w agenta 007 i naszym zadaniem jest rozstrzelić wszystkich naszych przeciwników, którzy nas atakują. Do poruszania się potrzebujemy strzałek a do strzelania myszki.


Misja agenta

Ocena gry

Misją agenta jest to że musimy zastrzelić naszych przeciwników, którzy są ubrani na czarno. Strzelajmy w przeciwników.Do tej gry potrzebujemy tylko myszki do strzelania.


Tajny agent

Ocena gry

Jesteśmy tajnym agentem i musimy zabijać mordercę, który pokazuje się w jednej z trzech wind. Jeżeli zabójca jest w pierwszej windzie klikamy klawisz A jeżeli w drugiej S a jeżeli w trzeciej to D. Do gry użyj klawiszy A,S,D.


Gra agent

Ocena gry

W tej grze naszym zadaniem jest wcielić się w agenta, którym będziemy się poruszać i chodzić agentem, któremu musimy układać drogę z gotowych elementów tak aby łatwo było dojść do mety. Używajmy myszki oraz do poruszani się strzałek.


Ubieranka z agentką

Ocena gry

Ubieranka z agentką to darmowa gra w której naszym zadaniem jest ubrać bardzo piękną agentkę.Postaraj się i ubierz jak najładniej oraz jak najmodniej agentkę. Do tej gry myszka jest potrzebna.


Gra z agentem

Ocena gry

Gra z agentem jest to gra w której naszym zadaniem jest wcielić się w rolę tajnego agenta i przystąpić do działań. Musisz chodzić i strzelać do latających spodków. Do gry używajmy tylko strzałek do poruszani się oraz myszki do strzelania.


« poprzednia 1 następna »

Wyszuiwarka gier

ZAGRAJ
Gry-Dlachlopcow.pl

Popularne gry

 • Gry agent
 • Agent p

  Agent p

  Oglądana: 7010 ocena: 0.00

 • Agent 007

  Agent 007

  Oglądana: 4623 ocena: 0.00

 • Tajny agent

  Tajny agent

  Oglądana: 3481 ocena: 0.00

 • Misja agenta

  Misja agenta

  Oglądana: 3460 ocena: 0.00

 • Gra agent online

  Gra agent online

  Oglądana: 3246 ocena: 0.00

 • Agent

  Agent

  Oglądana: 3182 ocena: 0.00

 • Platformowa gra z agentem

  Platformowa gra z agentem

  Oglądana: 3057 ocena: 0.00

 • Ubieranka z agentką

  Ubieranka z agentką

  Oglądana: 1439 ocena: 0.00

 • Gra agent

  Gra agent

  Oglądana: 1397 ocena: 0.00

Reklama

cookie