Gryna.pl


Najnowsi uzytkownicy

Moje gry » Nowe gry » Bomb it 11 gier

Bomb It 4

Ocena gry

Już po raz czwarty wcielasz się w bombermana, którego zadaniem jest zdemolować przeszkody i dotrzeć do innego bombermana , który jest naszym przeciwnikiem.Postaraj się zajść przeciwnika w ślepej uliczce i podłóż bombę aby go zabić.Sterowanie w trybie wieloosobowym: Gracz1:Strzałki-poruszanie się oraz Spcja-Bombma Gracz2:W,A,S,D-poruszanie się, Enter-bomba.


Bomb it gra

Ocena gry

Zagraj w darmową grę Bonb it w której to grze poruszamy się bombermanem i musimy zdemolować przeszkody aby dostać się do naszego przeciwnika czyli innego bombermana i go zabić.Gra także dla 2 graczy.Sterowanie dla gracza 1 Strzałki-poruszanie się oraz spacja-bomba.Gracz 2 poruszanie się W,A,S,D oraz Enter-bomba.Niech zwycięży lepszy gracz.


Mario Bomberman

Ocena gry

Zagraj w darmowego bombermana.Tym razem poruszamy się Mariem i podkładamy bomby.Możliwość grania we 2 graczy. Sterowania:Gracz1:W,A,S,D-sterowanie, J- bomba Gracz 2:Strzałki-poruszanie się oraz spacja-bomba


Bomb it 3

Ocena gry

Bomb it 3 jest to gra w której będziemy grać w bombermana. Zagrajmy w bombermana i bawmy się świetnie. naszym zadaniem jest pokonać naszego przeciwnika podkładając bomby aby go zabiło. Strzałkami się poruszamy i spacja-bomba.Bomb It 4

Ocena gry

Bomb It 4 jest to kolejna gra z kategorii bom it. W tej grze musimy zagrać w bombermana. Mamy wiele trybów gry:możemy zabijać,zbierać monety,rozwalać płytki lub tryb klasyczny czyli rozwalić przeciwników. Strzałkami poruszamy się a spacja-bomba.


Bomb it online

Ocena gry

Zagraj w darmową grę bomb it online w której naszym zadaniem jest podkładać bomby tak aby przedostać się do przeciwnika a potem zniszczyć także przeciwnika naszego. Potrzebujesz do gry strzałek do poruszania się oraz spacji-podkładanie bomb.


Bomb It

Ocena gry

W tej grze będziemy musieli podkładać bomby. Podkłada bomby i potem szybko się chowaj lub uciekaj. Musisz podkładać bomby i dotrzeć do przeciwnika i później przeciwnika też pokonać. Potrzebujemy d gry strzałek do poruszania się oraz spacji-skok.


Bomb it online

Ocena gry

W tej grze będziemy grać w Bomb it online. Jest to ra w której musimy odkładać bomby i bardzo szybko uciekać z miejsca gdzie podłożyliśmy bombę. Używajmy strzałek oraz spacji. Miłego grania w grę Bomb it online.


Bomberman

Ocena gry

Bomberman jest to gra platformowa cyklu Bomberman czyli musisz odkładać bomby i szybko z tego miejsca gdzie podłożyłeś bombę uciec.Strzałkami się poruszamy oraz spacja-bomba.


Bomb 2

Ocena gry

Zagraj w darmową grę bobm 2 w której musisz podkładać bomby i potem bardzo szybko się chować za ścianę lub coś innego tak aby bomba cię nie zabiła.Używajmy do gry strzałek do poruszania się w grze bomb 2 oraz spacji-skok. Miłego grania w grę bobm 2.


Gry bomb it

Ocena gry

Kolejna gra z cyku bomb it jest to gra w której naszym zadaniem. W tej grze naszym zadanie jest podkładać bomby pod ścianki i potem szybko uciekać aby nas nie zabiła bomba. Potrzebujesz do gry tylko W,A,S,D do poruszania się oraz spacji do podkładania bomb.


« poprzednia 1 następna »

Wyszuiwarka gier

ZAGRAJ
Gry-Dlachlopcow.pl

Popularne gry

 • Bomb it
 • Bomb It 4

  Bomb It 4

  Oglądana: 14449 ocena: 0.00

 • Bomb it gra

  Bomb it gra

  Oglądana: 9425 ocena: 0.00

 • Bomb 2

  Bomb 2

  Oglądana: 6017 ocena: 10.00

 • Mario Bomberman

  Mario Bomberman

  Oglądana: 5797 ocena: 7.00

 • Bomb It

  Bomb It

  Oglądana: 3679 ocena: 10.00

 • Bomb It 4

  Bomb It 4

  Oglądana: 2183 ocena: 10.00

 • Gry bomb it

  Gry bomb it

  Oglądana: 2036 ocena: 10.00

 • Bomb it 3

  Bomb it 3

  Oglądana: 1988 ocena: 0.00

 • Bomb it online

  Bomb it online

  Oglądana: 1555 ocena: 0.00

Reklama

cookie