Gryna.pl


Najnowsi uzytkownicy

Gry dla przedszkolaków » Gry internetowe » Bobi Bobi online gry 9 gier

Gra całuj się po kryjomu

Ocena gry

Jest to gra w której naszym zadaniem jest całować się po kryjomu tak aby nas nikt nie widział. Całujmy się po kryjomu przed budką z lodami. niech właściciel budki z lodami cię nie zauważy. Do gry całuj się po kryjomu potrzebujesz myszki komputerowej.


Średniowieczna ubieranka

Ocena gry

W tej grze naszym zadaniem jest ubrać dziewczynę w stare modne ludowe średniowieczne stroje. Postarajmy się ubrać jak najładniej dziewczynę w średniowieczne stroje. W tą grę gramy za pomocą myszki.


Strzelanie w owoce

Ocena gry

Strzelanie w owoce jest to gra w której naszym zadaniem jest strzelać z łuku w owoce. Strzelajmy w owoce z łuku. Musisz trafić w każde z owoców. Strzelaj bardzo celnie z łuku. Do gry używajmy myszki.


Kubmic

Ocena gry

Kubmic jest to trudna gra w której naszym zadaniem jest kombinować i ułożyć taki sam wzór klocków, jaki znajduje się obok na obrazku. Do gry kubmic potrzebujemy tylko myszki komputerowej.Bitwa na śnieżki

Ocena gry

Weź udział w bitwie na śnieżki i rzucaj się śnieżkami.Naszym zadaniem jest wygrać wojnę na śnieżki. Do gry potrzebujemy strzałek do poruszania się oraz myszki do rzucania śnieżkami, spacjom robimy kulki.


Robienie przekąsek

Ocena gry

Robienie przekąsek jest to gra w której naszym zadaniem jest zabawić i wcielić się w kucharza i naszym zadaniem jest robić przekąski. Wykonuj takie przekąski jakie wyświetlają się nad głowami klientów. Myszką gramy w robienie przekąsek.


Wielkanocna gra

Ocena gry

W tej grze naszym zadaniem jest razem z królikiem łapać wielkanocne jajka. Łapmy jajka wielkanocne, które spadają z góry. Złap je zanim uderzy o ziemie. Jak nie złapiesz to się rozbije. Myszką gramy.


Wyścigi mini autek

Ocena gry

Jest to darmowa gra w której naszym zadaniem jest ścigać się mini samochodami. Ścigajmy się mini autkami i wygrywajmy jak najwięcej wyścigów. Do tej gry potrzebujemy tylko strzałek.


Zuma z myszką

Ocena gry

Zagraj razem z myszką w zuma. Naszym zadaniem w tej grze jest tak strzelać kulkami aby koło siebie znalazły się co najmniej trzy takie same kuli takiego samego koloru.Do gry zuma z myszką potrzebujesz myszki.


« poprzednia 1 następna »

Wyszuiwarka gier

ZAGRAJ
Gry-Dlachlopcow.pl

Popularne gry

 • Bobi Bobi online gry
 • Wyścigi mini autek

  Wyścigi mini autek

  Oglądana: 12084 ocena: 0.00

 • Wielkanocna gra

  Wielkanocna gra

  Oglądana: 4550 ocena: 0.00

 • Gra całuj się po kryjomu

  Gra całuj się po kryjomu

  Oglądana: 4346 ocena: 10.00

 • Robienie przekąsek

  Robienie przekąsek

  Oglądana: 3745 ocena: 0.00

 • Strzelanie w owoce

  Strzelanie w owoce

  Oglądana: 3089 ocena: 0.00

 • Średniowieczna ubieranka

  Średniowieczna ubieranka

  Oglądana: 2732 ocena: 0.00

 • Zuma z myszką

  Zuma z myszką

  Oglądana: 2398 ocena: 0.00

 • Bitwa na śnieżki

  Bitwa na śnieżki

  Oglądana: 1749 ocena: 0.00

 • Kubmic

  Kubmic

  Oglądana: 1427 ocena: 0.00

Reklama

cookie