Gryna.pl


Kategorie Gier


gry na gierunie.pl

Najnowsi uzytkownicy

Gry dla dzieci » Gry mini mini » Angry Birds online 16 gier

Najnowsze angry birds online

Ocena gry

Zagraj za darmo w najnowsze Angry Birdsy. Poruszaj się wściekłym kurczakiem i pokonuj wszelakie przeszkody, które tylko pojawią Ci się na drodze. Do gry używaj tylko wyłącznie strzałek oraz spacji.


Nowe Angry Birds

Ocena gry

Zagraj w najnowsze Angry Birds w których twoim zadaniem w każdej z plansz jest dotrzeć czerwonym Angry Birdsem do zielonego Angry Birdsa. Do tej gry potrzebna będzie ci tylko wyłącznie myszka komputerowa.


Angry Birds Labirynt

Ocena gry

Kolejna gra z cyklu gry Angry Birds w której to grze tym razem musimy pokonać skomplikowany labirynt. Postaraj się przejść labirynt bez zabłądzenia. Możliwość grania we 2 graczy.Poruszamy się za pomocą strzałek a drugi gracz za pomocą W,A,S,D.


Wściekłe ptaki na rowerze

Ocena gry

Kolejna gra z cyklu Gry Angry Birds w której poruszamy się wściekłymi ptakami na rowerze i musimy dotrzeć do mety bez żadnego upadku lub kolizji.Zbieraj po drodze przedmioty, za które dostajesz punkty.Postaraj się zebrać jak największą ilość punktów.Do tej gry potrzebne są ci tylko strzałki.Zastrzel Angry Birds

Ocena gry

W tej grze zmierzysz się z Angry Birds.Musisz pozabijać jak najwięcej wściekłych ptaków.Masz do dyspozycji broń.Bronią steruj za pomocą myszki komputerowej.


Nowe Angry Birds

Ocena gry

Zagraj w najnowsze Angry Birds za darmo.Graj i strzelaj z broni z kurczaki z Angry Birdsów.Musisz pozastrzelać jak najwięcej kurczaków.Strzelaj myszką.


Halloweenowe Angry Birds

Ocena gry

Zagraj w Angry Birds tylko w specjalnej wersji na Halloween. Strzelaj kurczakami w przeciwników aby wszystko zdemolować.Używaj do grania myszki komputerowej.


Angry Birds w jednej lini

Ocena gry

Musisz klikać na takie ptaki, które znajdują się trzy takie same obok siebie lub w jednej lini. Rób to jak najszybciej abyś wyrobił/a się przed czasem końca gry.Myszką zagraj.


Angry Birds Pigs Out

Ocena gry

Kolejna wersja gry Angry Birds.Ta jest znacznie trudniejsza od pozostałych.Należy tutaj poodcinać sznurki aby Angry Birdsy spadły na dół.Do tej gry używaj myszki.


Zimowe Angry Birds

Ocena gry

Kolejna cześć gry Angry Birds tym razem wersja zimowa w której będziemy musieli skakać po platformach tak aby dostać się jak najwyżej. Graj używając tylko strzałek. Miłej gry.


Podobna gra do Angry Birds

Ocena gry

Zagraj w bardzo podobną grę do Angry Birds w której nie gramy kurczakami tylko cytrynami. Ale zasady są bardzo proste musimy strzelać w inne kurczaki aby je pozbijać. Myszką gramy.


Angry Birds Ice Cream

Ocena gry

W tej grze będziemy musieli strzelać kurczakiem ale tym razem nie w kurczaki tylko w lody. Zbijaj jak najwięcej lodów za jednym strzałem. Do gry używaj myszki komputerowej. Miłej gry życzymy.


Angry Birds Counterattack

Ocena gry

Zagrajmy w darmowe angry birdsy w których musimy strzelać z procy kurczakami tak aby one trafiały w inne kurczaki i je zbijały. Do tej gry potrzebujemy tylko myszki komputerowej.


Angry Birds Rio

Ocena gry

Zagraj w darmową grę Angry Birds Rio. jest to pierwsza gra z cyklu angry birds. Celem tej gry jest zbijanie kurczaków tak aby wszystkie się rozleciały. Myszką komputerową gramy.


Gra Angry Robots

Ocena gry

Jest to bardzo podobna gra do Angry Birds tylko tutaj zamiast kurczaków mamy roboty. Strzelajmy robotami w przeszkody, tak aby wszystkie się przewróciły i pospadały. Myszką gramy w grę.


Gra Angry Birds

Ocena gry

W grze Angry Birds naszym zadaniem jest strzelać z procy w obiekty tak aby się poprzewracały to jest celem gry Angry Birds . Zagraj i ćwicz celność. Do gry Angry Birds potrzebujesz myszki komputerowej.


« poprzednia 1 następna »

Wyszuiwarka gier

ZAGRAJ
Gry-Dlachlopcow.pl

Popularne gry

 • Angry Birds online
 • Angry Birds Counterattack

  Angry Birds Counterattack

  Oglądana: 9862 ocena: 0.00

 • Zimowe Angry Birds

  Zimowe Angry Birds

  Oglądana: 9835 ocena: 0.00

 • Angry Birds Rio

  Angry Birds Rio

  Oglądana: 7234 ocena: 9.00

 • Nowe Angry Birds

  Nowe Angry Birds

  Oglądana: 7142 ocena: 10.00

 • Wściekłe ptaki na rowerze

  Wściekłe ptaki na rowerze

  Oglądana: 7134 ocena: 0.00

 • Podobna gra do Angry Birds

  Podobna gra do Angry Birds

  Oglądana: 6735 ocena: 0.00

 • Gra Angry Robots

  Gra Angry Robots

  Oglądana: 6667 ocena: 0.00

 • Halloweenowe Angry Birds

  Halloweenowe Angry Birds

  Oglądana: 6586 ocena: 9.00

 • Angry Birds Labirynt

  Angry Birds Labirynt

  Oglądana: 5809 ocena: 0.00

Reklama

cookie