Gryna.pl


Najnowsi uzytkownicy

Moje gry » 3 w jednej linii 38 gier

Diego i piramidy trzy w jednej lini

Ocena gry

Razem z Diego w tej oto grze musisz tak poprzestawiać elementy aby koło siebie lub w jednej lini znalazły się co najmniej trzy takie same elementy. Do gry używaj myszki komputerowej.


Pryskające bańki 3 w lini

Ocena gry

Pryskające bańki 3 w lini to gra w której musisz tak strzelać kolorowymi bańkami z armaty aby koło siebie lub w jednej lini znalazły się co najmniej trzy bańki takiego samego koloru. Graj za pomocą myszki komputerowej.


Trzy klocki w lini

Ocena gry

W tej grze musisz tak kombinować i przekładać klocki aby w jednej lini znalazły się trzy takie same klocki jednakowego koloru. Przemyśl wszystkie ruchy aby zdobyć jak najwięcej punktów w grze. Do gry potrzebujesz myszki komputerowej.


Crazy Bomb

Ocena gry

Zagraj w darmową grę Crazy Bomb w której należy tak poprzestawiać różne przedmioty aby koło siebie w jednej lini znalazły się trzy takie same przedmioty jednego koloru.Pomyśl trochę dłużej zanim wykonasz jakiś ruch.Graj z użyciem myszki komputerowej.Gra w jednej lini 3 diamenty

Ocena gry

Przestawiaj diamenty tak aby koło siebie w jednej lini znalazły się trzy takie same diamenty jednego koloru.Za każde dobrze ustawienie otrzymujesz punkty.Używaj myszki do grania i przestawiania diamentów.


Trzymające się potworki

Ocena gry

Wyeliminuj wszystkie potworki, które trzymają się razem.Musisz klikać w takie miejsca, gdzie jest co najmniej trzy takie same potworki.Oczyść całą planszę.Graj myszką komputerową.


Kolorowe kulki w lini

Ocena gry

Zadaniem w tej oto grze jest tak układać kulki kolorowe aby w jednej lini znalazły się trzy takie same kulki takiego samego koloru. Myszką zagraj w grę.


Owocowe trzy w jednej lini

Ocena gry

Twoim nowym zadaniem jest tak przestawiać owoce aby w jednej lini znalazły się trzy takie same owoce takiego samego koloru. Do tej gry potrzebna ci jest myszka. Miłej gry życzymy.


Puzzle 3 w jednej lini

Ocena gry

Puzzle 3 w jednej lini to darmowa gra w której będziemy układać \"puzzle\" ale tymi puzzlami są kolorowe kulki. Musisz je tak poukładać aby koło siebie były trzy takie same.


Przedmioty 3 w lini

Ocena gry

Układaj tak i przekładaj różne przedmioty abyś je tak ułożył aby koło siebie w lini znajdowały się trzy takie same przedmioty. Grajmy używając tylko wyłącznie myszy komputerowej. Miłej gry życzymy.


Mariowe bubble

Ocena gry

Mariowe bubble to bardzo fajna gra i musimy przestawiać kuleczki z buźką Maria tak aby koło siebie w jednej lini znalazły się co najmniej trzy takie same kulki z tym bohaterem Mario. Graj myszką.


Owocowe kuleczki w jednej lini

Ocena gry

Graj w ta grę i przestawiaj owocowe kuleczki tak aby znalazły się co najmniej trzy takie same kuleczki w jednej lini. Myszka komputerowa jest ci bardzo potrzebna do tej gry.


Bubblins 3 w jednej lini

Ocena gry

Zagraj w darmową grę w której celem jest tak poustawiać kolorowe minki aby koło siebie znalazły się co najmniej trzy takie same minki jednego koloru. Graj myszką komputerową.


Cukierki w jednej lini

Ocena gry

Zagraj w grę Cukierki w jednej lini w której musisz tak przestawiać cukierki aby koło siebie w jednej lini znalazły się co najmniej trzy takie same cukierki. Myszka jest ci bardzo potrzebna do grania.


Kolorowa przesuwanka

Ocena gry

Celem tej gry jest to że musisz poprzesuwać tak kolorowe liście aby koło siebie znajdowały się co najmniej trzy takie same lub więcej. Graj używając myszki komputerowej do tej gry. Miłej gry życzymy.


Egipskie przedmioty w jednej lini

Ocena gry

Bardzo fajna oraz prosta gra w której trzeba poprzestawiać i poustawiać przedmioty tak aby koło siebie w jednej lini znalazły się co najmniej trzy takie same przedmioty. Myszką graj.


Gra 3 w lini

Ocena gry

Przekładaj tak kubki z rożnymi symbolami tak aby koło siebie znalazły się co najmniej trzy takie same kubki z takim samym symbolem czyli znaczkiem. To grania potrzebna ci jest myszka.


Owocowe 3 w jednej lini

Ocena gry

Owocowe 3 w jednej lini to bardzo fajna darmowa gierka. Celem tej gry jest tak poprzestawiać owoce aby koło siebie znalazły się co najmniej trzy takie same owoce jednego koloru. Myszką zagraj.


« poprzednia 1 2 3 następna »

Wyszuiwarka gier

ZAGRAJ
Gry-Dlachlopcow.pl

Popularne gry

 • 3 w jednej linii
 • Gra w 80 dni do okoła świata

  Gra w 80 dni do okoła świata

  Oglądana: 11435 ocena: 0.00

 • Podwodne 3 w jednej lini

  Podwodne 3 w jednej lini

  Oglądana: 10734 ocena: 0.00

 • Gra w jednej lini 3 diamenty

  Gra w jednej lini 3 diamenty

  Oglądana: 8988 ocena: 0.00

 • Diamenty w jednej lini

  Diamenty w jednej lini

  Oglądana: 8448 ocena: 0.00

 • Kolorowe kulki w lini

  Kolorowe kulki w lini

  Oglądana: 8376 ocena: 0.00

 • Darmowa gra trzy w jednej lini

  Darmowa gra trzy w jednej lini

  Oglądana: 6705 ocena: 0.00

 • Bubble trzy w jednej lini

  Bubble trzy w jednej lini

  Oglądana: 5548 ocena: 0.00

 • Egipskie przedmioty w jednej lini

  Egipskie przedmioty w jednej lini

  Oglądana: 4513 ocena: 0.00

 • Gra w lini

  Gra w lini

  Oglądana: 4384 ocena: 0.00

Reklama

cookie